Reklama
Strona 17 z 172 PierwszaPierwsza ... 715161718192767117 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 241 do 255 z 2580

Temat: Skoki narciarskie

  1. #241
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak ja cie mlody przyjacielu nie obrazilem tylko wysmialem twoje oswiecenie i uwazanie sie za tutejszego kopernika kiedy jestes w tak srogim bledzie xD
    taka reakcja (smiech) jest raczej naturalna przy czytaniu tego typu postow no co sie dziwisz ziomus i to ty zaczales tutaj zgrywac bohatera i pokazywac jakim to inteligentem nie jestes chociaz piszesz tu same niestworzone rzeczy czyzby jakies schorzenie??

    dobra koniec, nie bede sie dawal juz trollowac bo janusz sie tak odpalil, ze pewnie caly posikany ze smiechu przed komputerkiem w piwnicy bo wciagnal mastera (przypominam mędrca)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #242
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    janusz sie tak odpalil, ze pewnie caly posikany ze smiechu przed komputerkiem w piwnicy
    nie rozumiej argumentów, zwal na trolling, co to w ogóle za taktyka dyskusji

  3. Reklama
  4. #243
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i widzisz gościu, jak ja mam cokolwiek tłumaczyć jak kurwa ni chuja z postów nie wyniosłeś i nie rozumiesz, że arytemtyka to jest pochodna a nie rdzeń matmy i udowadnia się, że 1+1=2, a nie na 1+1=2 tworzy się dowody
    kurwa xD, nigdy mnie to nie przestanie śmieszyć, że ludzie ni chuja nie rozumieją świata i że "podstawowa" matma, to "uproszczona" matma i zawsze się znajdzie bohater, który obala prawdziwą matmę arytmetyką, jeszcze jebie ortami I stopnia i nakurwia skrótami z gimbazy, to co ja w ogóle mam z tobą dyskutować? w moich pierwszych postach napisałem ładnie, że są w błędzie, to zaczęli mi pierdolić, że to się kupy nie trzyma, to przecież nie będę przeprowadzał dowodu na 50 stron, w dodatku na danych, których nie posiadam, żeby rozjaśnić coś gościom, którzy pewnie by już w 2 linijcie nie wiedzieli, co się dzieje, to podałem prosty przykład ze średniowieczem i kopernikiem, nie znasz się? to na chuj podważasz jak jedyne do czego używasz matmy na co dzień, to tylko po to, żeby policzyć hajs z wypłaty na rachunki i w biedrze przy kasie, a ułamki ostatni raz robiłeś w gimbazie
    ale co ty znowu pierdolisz xD nikt nie będzie się tu rozwodził nad aksjomatem dodawania arytmetycznego, bo to nie ma żadnego związku z tematem xDDD miałem zawrzeć w swoim dowodzie kroki dowodzące, że 39+14=53 czy o chuj ci chodzi? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    potrafisz napisać coś konkretnego, czy tylko to pierdololo "nie znacie siem, matematyka to wspaniała nauka krulowa nauk i różne wspaniałe rzeczy som i w ogóle a nie tylko dodawanie a wy tylko dodajecie bo nie umiecie wiencej hehehe ze mnom jak z kopernikiem nie rozumiecie i tyle hehe dowud jest zły bo ja tak muwiem i koniec a wzur bardzo dobry bo mondrzy ludzie to opracowali co rakiety w kosmos wysyłajo"? xDDDDDD
    to już nawet tadek zrozumiał problem i przyznał rację, a ty dalej męczysz
    i jeżeli nie widzisz, że chuja wniosłeś do tego tematu i nie przedstawiłeś ŻADNEGO merytorycznego argumentu, no to słabiutko u ciebie z logiką pozdrawiam

  5. #244
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    rence opadywujom, ja podaje tylko przykłady na zasadzie podobieństw skoro nie trafiły początkowe argumenty, a wy się przypierdalacie do porównań, jak ci dam porównanie, żebyś zrozumiał, że nie wiem, koń i koniak to jak rum i rumak to też się będziesz czepiać, że rozmawialiśmy o koniach a nie rumakach? bo moje wcześniejsze argumenty, że koń i koniak to nie to samo nie trafiają

    a tak btw. to finowie mają wyjebane, bo kadra chlała i im hajs ucięli, a nie że nagle spadło zainteresowanie i gadanie, że kiedyś to było i była konkurencja to głupie pierdolenie albo mówienie, że mateja był więcej wart od obecnej kadry jak to skacząca kłoda była, tak samo argument o tym, że stoch był zawsze chujowy jest z dupy, bo chłop miał po prostu 19 lat i się wytrenował i ogarnął skakanie, a nie poziom spadł, cały ten temat to nostalgia i pierdolenie typowego janusza "kiedyś to było", no ale tu są takie same zapędy miłosne i różowe okulary do tibijki 7.4, więc nawet nie ma sensu się sprzeczać

    nowe skoki > stare skoki
    patrząc obiektywnie bez nostalgii i tego, że wspomnienia z dzieciństwa są jakie są

  6. #245
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ej ale tibie 7.4 to szanuj bo byla lepsza

  7. #246
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    >torg
    >2008
    >flamewar
    >dawac wincyj
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #247
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej ale tibie 7.4 to szanuj bo byla lepsza
    to popieram akurat też

  9. #248
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rence opadywujom, ja podaje tylko przykłady na zasadzie podobieństw skoro nie trafiły początkowe argumenty, a wy się przypierdalacie do porównań, jak ci dam porównanie, żebyś zrozumiał, że nie wiem, koń i koniak to jak rum i rumak to też się będziesz czepiać, że rozmawialiśmy o koniach a nie rumakach? bo moje wcześniejsze argumenty, że koń i koniak to nie to samo nie trafiają

    a tak btw. to finowie mają wyjebane, bo kadra chlała i im hajs ucięli, a nie że nagle spadło zainteresowanie i gadanie, że kiedyś to było i była konkurencja to głupie pierdolenie albo mówienie, że mateja był więcej wart od obecnej kadry jak to skacząca kłoda była, tak samo argument o tym, że stoch był zawsze chujowy jest z dupy, bo chłop miał po prostu 19 lat i się wytrenował i ogarnął skakanie, a nie poziom spadł, cały ten temat to nostalgia i pierdolenie typowego janusza "kiedyś to było", no ale tu są takie same zapędy miłosne i różowe okulary do tibijki 7.4, więc nawet nie ma sensu się sprzeczać

    nowe skoki > stare skoki
    patrząc obiektywnie bez nostalgii i tego, że wspomnienia z dzieciństwa są jakie są
    pijany albo niespełna rozumu

  10. #249
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    co innego szanowanie, a co innego spoglądanie przez różowe okulary i wychwalanie ponad wszystko

  11. #250
    Boruciarz

    Domyślny

    wpadłem tylko pochwalić się rangami.
    Aha.

    skoki narciarskie teraz > psie gówno > skoki narciarskie kiedyś > ludzkie gówno

    a nie czekaj kurwa, odwrotnie strzałki

  12. #251
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jest szansa, ze do planicy skonczy soe tu dyskusja czy nie bardzo?

  13. #252
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @tibia77 ;

    mówisz że się nie da skoczyć 270 metrów, a to? co to niby jest? i to w dodatku na K50


    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 20-03-2018, 00:25

  14. #253
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie da sie bo to na czitach bylo

  15. #254
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    dokładnie, widać że pingwin noob, na czitach grać, beka z bobasa
    a vailandur raz w życiu powiedział coś mądrego

  16. #255
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    na czitach to ty grałeś w herosy z torgami

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Skoki narciarskie stream
    Przez ketrab1992 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 24-03-2017, 16:58
  2. Skoki narciarskie
    Przez Nexes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 08-02-2014, 15:59
  3. Nagłe skoki pingu na nowym laptopie
    Przez durel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-08-2013, 16:07
  4. Duże skoki pingu.
    Przez Zbyś w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 21-11-2012, 16:56
  5. Potężne skoki pingu w grach
    Przez Cadosinio w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 08-11-2011, 18:06

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •