Reklama
Strona 4 z 17 PierwszaPierwsza ... 2345614 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 241

Temat: Wkońcu lepsze czasy tibii?

  1. #46
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    KKK to jakie to tajne sposoby na exp na medivie, bo nie podaliście żadnego konkretu. Explo wrl? Ok tylko od którego lvla? Serpentyna? Ok tylko odluruj sobie, zresztą profit tam też jest dyskusyjny na niższych lvlach. Przed 100 natomiast co do bicia? Monki i guardy? No ok tylko Szwed kupi sobie runy i na tombie wykręci 4x expa co Ty na tych guardach
    Jakbym ci powiedział nie byłby tajne. ofc mówimy o tibi 7.4

  2. #47
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    7.4 była spoko jak się kopalnie ze znajomymi na 3 torche odkrywało, teraz sobie można wejść na exp x5 wbić 80 i się postrzelać sdkami bo jest uwaga kurewsko nudna ta tibia
    za to na tej 11 za przesadzone są te całe preje imbuyngi i inne exp scrolle, gdyby tego nie bylo, gierka byłaby 9/10

    ps sugerowanie że w jakiejkolwiek tibii nie chodzi o cyferki to ehh

  3. Reklama
  4. #48

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    No to ja mam tajną strategię na nowe serwery 11.0 gdzie inwestuje 1k coinow, a w 2 tygodnie zarabiam 15k i mam top lv ale nie mogę jej zdradzić, więc wychodzi że ani 11.0 ani 7.4 nie jest p2w.


    EOT
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  5. #49
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,862
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to ja mam tajną strategię na nowe serwery 11.0 gdzie inwestuje 1k coinow, a w 2 tygodnie zarabiam 15k i mam top lv ale nie mogę jej zdradzić, więc wychodzi że ani 11.0 ani 7.4 nie jest p2w.


    EOT
    tak jakby ktokolwiek dawal jebanie xD

  6. #50
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to ja mam tajną strategię na nowe serwery 11.0 gdzie inwestuje 1k coinow, a w 2 tygodnie zarabiam 15k i mam top lv ale nie mogę jej zdradzić, więc wychodzi że ani 11.0 ani 7.4 nie jest p2w.


    EOT
    A co mnie to obchodzi.


    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    7.4 była spoko jak się kopalnie ze znajomymi na 3 torche odkrywało, teraz sobie można wejść na exp x5 wbić 80 i się postrzelać sdkami bo jest uwaga kurewsko nudna ta tibia
    za to na tej 11 za przesadzone są te całe preje imbuyngi i inne exp scrolle, gdyby tego nie bylo, gierka byłaby 9/10

    ps sugerowanie że w jakiejkolwiek tibii nie chodzi o cyferki to ehh
    Stara Tibia to przede wszystkim gracze którym gra pomagała wykreować rożne przygody, wojny, aferki itd.

  7. #51
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak tu zaraz znajdzie się ktoś taki, że napisze tibia 7.4 = tibia 11.0 ----- wróć już to jakiś cymbał napisał.
    Wydaje mi się, że różnica między starą tibią, a tą współczesną to :
    1. Bijesz albo się leczysz.
    2. Liczby (twoje ataki, przyjmowany dmg) liczy się od 1 HP, aktualnie na real tibii te hity idą w setkach, tysiące też powoli stają się normalne.
    3. PZ literalnie wszędzie, niby dobrze bo przy takiej ilośći mapy to znaleźć kogoś byłoby wyczynem, niemniej jednak to ssie pałkę równie mocno jak nysa z piratem.
    4. Trochę podpinam pod punkt wyżej, MAPA - duża w chuj, brak HUR UPÓW, ogólnie ssie pałkę jak pirat z siwym (bardzo sprawny duet).


    EDIT: Jeśli dowiem się jak wygląda trio nysa+siwy+pirat ssący pałkę to ocenię to, narazie mam tylko dwie kombinacje.

    Ogólnie ssiesz pałkę jeśli myślisz wersja 11 > wersja 7.4
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 14-03-2018, 14:54

  8. #52
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,341
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak tu zaraz znajdzie się ktoś taki, że napisze tibia 7.4 = tibia 11.0 ----- wróć już to jakiś cymbał napisał.
    Wydaje mi się, że różnica między starą tibią, a tą współczesną to :
    1. Bijesz albo się leczysz.
    2. Liczby (twoje ataki, przyjmowany dmg) liczy się od 1 HP, aktualnie na real tibii te hity idą w setkach, tysiące też powoli stają się normalne.
    3. PZ literalnie wszędzie, niby dobrze bo przy takiej ilośći mapy to znaleźć kogoś byłoby wyczynem, niemniej jednak to ssie pałkę równie mocno jak nysa z piratem.
    4. Trochę podpinam pod punkt wyżej, MAPA - duża w chuj, brak HUR UPÓW, ogólnie ssie pałkę jak pirat z siwym (bardzo sprawny duet).


    EDIT: Jeśli dowiem się jak wygląda trio nysa+siwy+pirat ssący pałkę to ocenię to, narazie mam tylko dwie kombinacje.

    Ogólnie ssiesz pałkę jeśli myślisz wersja 11 > wersja 7.4
    wersja 11 > wersja 7.4 :)

  9. #53

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dobrze fajnie że staracie się udowodnić coś o czym wiedzą 3 letnie dzieci, że Tibia 7.4 to oldschool i hardcore RPG, a Tibia 11.0 jest bardziej casual friendly co nie oznacza, że jest gorsza. Bicie mobów uważam w tibii 11.0 za bardziej skillowe niż 8.0, a raczej nawet niż w 7.4. O pvp się nie wypowiadam, ponieważ w rl raczej obecnie chodzi o same bitki niż robienie dominando, co jest kolejnym ukłonem w casual style. Zresztą wynika to też z dużych problemów z PA za czasów 8.0 i 7.4. jeżeli kogoś brwi stanie i skillowanie postaci miesiąc, a potem bicie pojedyncze orków albo walenie solo serpentyny czy penisuli z gfb to np. ja wolę expic 2h dziennie w 4 man TH Przy okazji robisz questy i taski

    Zresztą mój post odnosił się tylko do tych głupot że 11.0 to p2w a 7.4 to idealna Tibia gdzie liczy się tylko skillowe, a hajs nie ma żadnego znaczenia XDD.
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 14-03-2018, 15:11
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  10. #54
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    evidence ma ewidentne kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, btw. podałeś same zalety tibii 11 może oprócz pztow, ale nvm.

  11. #55
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jeśli to są dla ciebie same zalety to polecam odwiedzić http://www.sppchoroszcz.med.pl
    Co do teamhuntów na real tibii, to jest przecież monotonne, tak samo jak i expienie na 7.4, ci co grali ze mną dobrze o tym wiedzą, że grając przez pół roku(?) wbiłem od 30 do 85lvla.
    Teraz odnośnie pvp :
    7.4 - tu każdy błąd kosztuje, co z resztą powinieneś wiedzieć. Błąd przeciwnika też kosztuje i przynosi korzyści finansowe dzięki którym nie musisz orać 10h na guardach, no chyba, że grasz kniczem lub paladynem to wtedy ssiesz pałkę i odsyłam cię do linka na początku. W przypadku ganiania kogokolwiek, jesteś w stanie zabić go w trakcie gonitwy. I ostatni argument, możesz brać udział w pojedynkach. Spróbuj 1v1 na wersji 11, jeśli palce ci nie odpadną od wciskania hotkeyów to jesteś pojebany.
    11 - Załóżmy, że gramy 150-250 lvlem (teraz mówię o magu). Żeby zabić takiego maga to :
    PUNKT 1. Musisz go złapać w trapa.
    2. Bijesz go w conajmniej 3 osoby, profesje nie ważne bo iż ponieważ dodali potiony, które dodają 500 many na turę. Jedna tura 1000 many = 1 sd 250-350dmg.
    Teraz RP/EK
    Żeby zabić takiego gracza, trzeba już większej ekipy. Znowu nie obejdzie się bez trapa (ek leczy się ok. 1000-1100 / rp pot 500+500 czar). EK'a można zabić przy większej liczbie osób na paralu, tu musisz mieć więcej osób by go nie wypuścić z trapa. RP - tu bez buta na raz, ewentualnie dwa nie ma co podchodzić, chyba że zamuli pizdę.

  12. #56
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    krótka piłka tibia 11tysiąc jest dla leszczy, a OLDSchool tibijka dla twardych zawodników.
    Pozdro. Potwierdzone Info.
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 14-03-2018, 16:51

  13. #57
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To już wiemy, chciałem być elokwentym graczem tibijskim z torga i dojebać im parę argumentów żeby się pogłowili co mają mi odpisać. Chyba że odpiszą mi żebym się pierdolił wtedy to pozdro 600 i dzwonie po nyse.

  14. #58

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nie chce was martwic, ale to wpierdalanie sie do kazdego tematu i spamowanie o nysie i innych patologiach z medivi sprawia, ze zamiast byc pro elo pvp grajkami z 7.4 robicie z siebie zwyklych debili.
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  15. #59
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Przecież nigdy nie miałem ambicji by być pro elo grajkiem z 7.4 tibii. Co do wpierdalania nysy, to on odcisnął na nas takie piętno, że do końca życia gierkowego będę go wspominać i jeśli ci się to nie podoba, to nazywaj mnie dalej debilem bo przy każdym temacie w którym będę się wypowiadać (może za mocne słowo jak na te forum), będziesz przy moim nicku widzieć NYSE mimo, że nie będzie tam nic o nysie. NYSANYSANYSANYSA

  16. #60
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    @Evidence ; ?? O braku pvp w tibia jedenaście xoltro pisał gdzieś na początku tematu, nikt się nie sprzeciwił więc chyba wszyscy się co do tego zgadzają, z resztą ten twój poradnik też sobie można w pizde wsadzić, bo i tak 90% pvp na 7.4 to założenie trapa i stanie xgodzin w jednym miejscu/bieganie po hotelu
    na duel nikt nie wyjdzie, bo większość grajków to jebani charloverzy + oczywiście nie każdy gra dla pvp

    a no i większą mapa to oczywiście że zaletą, przynajmniej nie muszę ustawiać się w kolejce na tombe, szczególnie ze na tibie wchodzę na 1-2h co 1-2 dni ;o
    Ostatnio zmieniony przez Hunted : 14-03-2018, 17:55

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Angielski-Czasy
    Przez Mysterious Boy w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-03-2013, 19:59
  2. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  3. Jak wspominacie tibijskie czasy?
    Przez Halunek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post: 19-11-2010, 22:21
  4. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41
  5. Jest! Wkońcu! Poison Dagger!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 29-10-2006, 11:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •