Reklama
Strona 11 z 17 PierwszaPierwsza ... 910111213 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 241

Temat: Wkońcu lepsze czasy tibii?

  1. #151
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    chuj a nie lepsze mam 420 rp kupilem pacc loglem na 30 min smiec nie gra i idzie do sprzedania xD

  2. #152

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Plincz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a na store mówie SMS shoop xD Ale przejdźmy do rzeczy.
    W tym store masz potiony na hp/mane, exp boosty, blessy, tp do temple i jeszcze ciul wie co
    Ogólnie to nawet nie wiecie co jest teraz OP na rl tibii.

    Potiony blessy itd., to jest gówno i nikogo to w sumie za bardzo nie interesuje, a nawet powiedziałbym, że zmniejsza to P2W. Z tego względu, że na nowych serwach możesz kupować 2 boosty dziennie bez problemu i wyrobić z kasą bo kupujesz tańsze potiony w caskach.

    OP są teraz preye na defa, głównie na nowych serwerach i można powiedzieć, że to jest jedyny p2w, a nikt z was tego nawet tu nie wymienił. Co więc skłania do wniosku, że nikt tutaj krzyczący na tibie 11.0+ w nią nie grał od pewnie 2 lat więc po co to głupie gadanie.


    Nie mówię, że nie ma p2w w RL tibii bo jakieś tam jest, ale to nic przerażającego i na pewno nie jest większe niż p2w na takiej medivii.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  3. Reklama
  4. #153

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    jaki serwer zeby zaczac z ziomeczkiem grac we dwojke
    @Xoltro ; polecasz damore? ewentualnie moglibysmy na candii gdzie mam wchuj siana i itemow
    no i jakie profy? ed i ek?

  5. #154
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Damora ma coraz mniej ludzi i to bedzie trwalo

  6. #155
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Pan Ryba ; mam 333 rp na candii, wrocilem do gry tydzien temu
    w sumie to nie znam nikogo na serverze
    jak bys sie nudzil to pisz Deejay Wodzu

  7. #156

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Myślę, że ogromna różnica w starych wersjach i nowych - to nawet nie te wszystkie zmiany w pvp tylko totalnie spierdolona ekonomia. Kiedyś gp faktycznie coś znaczyło - bawiąc się w pvp trzeba się było liczyć z tym, że nam po prostu nie starczy na suple. Dlatego właśnie hlvl nie miał tak dużego problemu z zabiciem low lvl'a - low po prostu nie miał tyle runek/potek, żeby wytrzymać pvp. Trzeba było też wybierać - albo wolniejszy exp i zarobek, albo szybszy exp i waste. A teraz? Moby sypią tyle kasy i itemków, że chyba nigdzie się nie wychodzi na minusie, a nawet jeśli to 1kk gp kosztuje grosze. Nie ma już w tej tibijce takich akcji - że Cię nie stać na supple albo itemki, a każdy ma przy sobie 5000 potek i 3000 runek kupionych w sklepie to każdy jest nieśmiertelny, a ded wgl nie boli.

  8. #157
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Myślę, że ogromna różnica w starych wersjach i nowych - to nawet nie te wszystkie zmiany w pvp tylko totalnie spierdolona ekonomia. Kiedyś gp faktycznie coś znaczyło - bawiąc się w pvp trzeba się było liczyć z tym, że nam po prostu nie starczy na suple. Dlatego właśnie hlvl nie miał tak dużego problemu z zabiciem low lvl'a - low po prostu nie miał tyle runek/potek, żeby wytrzymać pvp. Trzeba było też wybierać - albo wolniejszy exp i zarobek, albo szybszy exp i waste. A teraz? Moby sypią tyle kasy i itemków, że chyba nigdzie się nie wychodzi na minusie, a nawet jeśli to 1kk gp kosztuje grosze. Nie ma już w tej tibijce takich akcji - że Cię nie stać na supple albo itemki, a każdy ma przy sobie 5000 potek i 3000 runek kupionych w sklepie to każdy jest nieśmiertelny, a ded wgl nie boli.
    dokladnie to
    nie gram na rl od 2012, ale z tego co kojarze to teraz bitka wyglada tak, ze wszyscy stoja w kupie i sie napierdalaja sdkami i kazdy pada po 10 razy i znowu wraca sie bic. kiedys nawet bogaty moglby sobie pozwolic na max 3 powroty na openke, bo w chuj szlo na blessy, aola czy supple

  9. #158
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    pasc mozna na tej tibi 11.0 nawet 50x i nie zaboli tak jak Cie bija w kilku i fair fight rules sie pojawi (wgle co to za pomysl na tibi gdzie zabicie kogos 1vs1 jest praktycznie nie mozliwe i trzeba go bic w np 3+ chyba ze ogarnia i h-lvl to ~10 odpala sie dla typa ochronka fraglesa xD)

    co nie zmienia faktu ze sa ludze ktorym bardzo podoba sie nowa tibia i lubia grac swoja postacia i np po 1 dedzie odpuszczaja walke czyli 90% obecnego community (nie nie pytajcie skad te %)

  10. #159
    Avatar Arasha
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    24
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam, jakies pol roku temu chcialem pograc na rl'u, ale spotkalem sie zzz... lagami. nie chodzilo o moj internet, ale poprostu skakal mi ping w miare regularnie. inni gracze radzili sobie z tym poprzez wykupowanie programow anty-pingowskich, i moje pytanie, czy ten problem w tibii nadal istnieje?

  11. #160
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie

  12. #161
    Old-Era

    Domyślny

    gram w z Niemiec na securze i mam pingi po 80 bez podskokow takze gra sie bardzo spoko

  13. #162
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Arasha napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, jakies pol roku temu chcialem pograc na rl'u, ale spotkalem sie zzz... lagami. nie chodzilo o moj internet, ale poprostu skakal mi ping w miare regularnie. inni gracze radzili sobie z tym poprzez wykupowanie programow anty-pingowskich, i moje pytanie, czy ten problem w tibii nadal istnieje?
    Lagów w Tibii z ich powodu nie ma już ponad rok więc nie wiem skąd mogłeś wziąć pół roku :D
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  14. #163

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    jakie domki sa teraz najwiecej warte? bedzie u mnie niedlugo polaczenie serwerow i myslalem zeby cos wyrwac moze i opchnac drozej

  15. #164
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakie domki sa teraz najwiecej warte? bedzie u mnie niedlugo polaczenie serwerow i myslalem zeby cos wyrwac moze i opchnac drozej
    Kiedyś, jakieś trzy lata temu wylicytowałem domek w Thais na Swamp Lane za 8kk, a jak kończyłem grę, jakieś dwa lata temu to opierdoliłem za 16kk, a spokojnie mógłbym za 20kk, komuś opchnąć ale pacc się kończył. Na prawo jest od tego miejsca jest Guildhouse i na przeciwko stoi domek trochę większy od Swamp Lane, powinien być wart jeszcze więcej.
    A tak poza tym to te dwa domki obok depo Thais i chyba wszystkie na Yalahar.

  16. #165
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ale czaicie, że po to są serwery retro żeby normalni ludzie się bili bez fair rules i innych twist of fate w przeciwieństwie do zwierząt z wszelkiego rodzaju non pvp czyli każdego innego serwera?
    Ostatnio zmieniony przez Butek : 19-03-2018, 16:56

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Angielski-Czasy
    Przez Mysterious Boy w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-03-2013, 19:59
  2. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  3. Jak wspominacie tibijskie czasy?
    Przez Halunek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post: 19-11-2010, 22:21
  4. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41
  5. Jest! Wkońcu! Poison Dagger!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 29-10-2006, 11:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •