Reklama
Strona 20 z 20 PierwszaPierwsza ... 10181920
Pokazuje wyniki od 286 do 299 z 299

Temat: [Poland][Europe] PrlOTS | VanillaMap | Tibia 8.6 | Start Sobota - 03.03.2018

  1. #286
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    typ w każdym poście obraża users używając określeń jak pojebusy czy frajerzy, do tego prowokuje i zachowuje sie jak 2 latek a mode odrzuca reporty ale już za napisanie jaśny ślimak jest perm halo @Crus ; nie o takiego torga walczyłem zrup coś

    ps
    będę skrypcił dzień i noc choćbym miał napisać targanie miliarda picków na pustynie po 10 na każdy char żeby się przyczynić do wywalenia tego syfu w kosmos
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 18-03-2018, 15:36

  2. #287
    Boruciarz

    Domyślny

    To prawda. Jego zjebanie juz nie bawi tylko zaczyna meczyc. Wyjebcie go juz, albo niech sie sam zrewanzuje wypierdalajac

  3. Reklama
  4. #288

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ps
    będę skrypcił dzień i noc choćbym miał napisać targanie miliarda picków na pustynie po 10 na każdy char żeby się przyczynić do wywalenia tego syfu w kosmos
    Jakbym chciał postawić serwer, który byłby save to wykupiłbym domene jakąkolwiek, założył nowe konto na "konkurencyjnych" forach, wysłał maile do osób, które dokonały płatności z paypala, że ich punkty zostaną zwrócone i serwer rusza pod inną nazwą, na torg bym nawet nie wszedł z reklamą. Chyba musisz być mega ograniczony, że nie widzisz, że właśnie to chce uzyskać....


    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To prawda. Jego zjebanie juz nie bawi tylko zaczyna meczyc. Wyjebcie go juz, albo niech sie sam zrewanzuje wypierdalajac
    Czy ktoś cię zmusza do wchodzenia, czytania komentarzy i odpisywania? To jest mój temat, będący jednocześnie reklamą mojego serwra, nie wiem czego tutaj szukasz skoro się męczysz.

    ps. Jakby którykolwiek moderator przeczytał cały wątek, to obawiam się, że lecimy razem z tego forum :) Ale wydaje mi się, że się jeszcze trochę pomęczysz.



    Ostatnio zmieniony przez Midas : 18-03-2018, 16:11

  5. #289
    Boruciarz

    Domyślny

    @Decretis ; @Crus ; @Grimekk ;

    wybaczcie, że zawracam głowę.
    Dzięki.

  6. #290

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Decretis ; @Crus ; @Grimekk ;

    wybaczcie, że zawracam głowę.
    Dzięki.
    Temat jest do zamknięcia, serwer upadł, a w tym tygodniu zakładam nowy wątek z zapowiedzią nowej edycji. Nie mam pojęcia po co jeszcze tutaj wchodzisz i piszesz cokolwiek...

    Ostatnio zmieniony przez Midas : 18-03-2018, 16:30

  7. #291
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,013
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co potrafilem to naprawilem i przy okazji moge sie zrewanzowac wszystkim tym, ktorzy chcieli sobie pograc i wykupili punkty na serwerze :)
    przecież ty gościu na tsie powiedziałeś nam wprost, że plujesz na tych wszystkich dzieciaków którzy cokolwiek kupili i ci zapłacili xD
    ponadto pamiętam też, że się zarzekałeś, że w ogóle cię ten serwer nie obchodzi i nie będziesz się nim zajmował, oraz że - uwaga - nie wejdziesz już nigdy na to patologiczne forum torg kropka ork
    nawet ci powiedziałem wtedy, że cię obchodzi i że wejdziesz tu szybciej niż myślisz, bo widzę w tobie typowy syndrom jajogłwoca, i co? chyba diagnoza trafna, skoro znów tu siedzisz? xD

  8. #292

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież ty gościu na tsie powiedziałeś nam wprost, że plujesz na tych wszystkich dzieciaków którzy cokolwiek kupili i ci zapłacili xD
    ponadto pamiętam też, że się zarzekałeś, że w ogóle cię ten serwer nie obchodzi i nie będziesz się nim zajmował, oraz że - uwaga - nie wejdziesz już nigdy na to patologiczne forum torg kropka ork
    nawet ci powiedziałem wtedy, że cię obchodzi i że wejdziesz tu szybciej niż myślisz, bo widzę w topie typowy syndrom jajogłwoca, i co? xD
    Jakbym pluł na tych "dzieciaków" (chociaż większość płatności była paypal), to nie robiłbym kolejnej edycji i nie oddawał punktów. Co do tego forum, siedzę tylko w tym wątku i za niedługo w kolejnym (z zapowiedzią). Mam 300~ postów, a konto od 2006 roku, służy mi to tylko do reklamy otsa, w przeciwieństwie do Ciebie torg nie jest moim całym życiem :) A jak tam Twoje straty materialne i moralne? xd


  9. #293
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ale on nie bez powodu wykupił reklamę u kastiego, on też na pierwszej edycji kasterii pluł na torg a później pisał że będzie bułki piekł w thais na start drugiej edycji więc to bratnie dusze xD

  10. #294

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale on nie bez powodu wykupił reklamę u kastiego, on też na pierwszej edycji kasterii pluł na torg a później pisał że będzie bułki piekł w thais na start drugiej edycji więc to bratnie dusze xD
    Ciekawa historia.

    Ostatnio zmieniony przez Midas : 18-03-2018, 16:56

  11. #295
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,013
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakbym pluł na tych "dzieciaków" (chociaż większość płatności była paypal), to nie robiłbym kolejnej edycji i nie oddawał punktów. Co do tego forum, siedzę tylko w tym wątku i za niedługo w kolejnym (z zapowiedzią). Mam 300~ postów, a konto od 2006 roku, służy mi to tylko do reklamy otsa, w przeciwieństwie do Ciebie torg nie jest moim całym życiem :) A jak tam Twoje straty materialne i moralne? xd

    ale nikt nie pytał od kiedy masz konto i do czego ci służy
    zarzekałeś się, że już tu nie wejdziesz i nawet gdy powiedziałem, że wejdziesz bo jesteś jajem jak kasti i tylko tak gadasz, to dalej zaprzeczałeś, a jednak wszedłeś xD

    PS a jak tam twoje zgłoszenie psucia otsa w prokuraturze??

  12. #296

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak tam Twoje straty materialne i moralne? xd
    przeciez i tak kazdy wie, ze miales obsrane majty

  13. #297

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale nikt nie pytał od kiedy masz konto i do czego ci służy
    zarzekałeś się, że już tu nie wejdziesz i nawet gdy powiedziałem, że wejdziesz bo jesteś jajem jak kasti i tylko tak gadasz, to dalej zaprzeczałeś, a jednak wszedłeś xD

    PS a jak tam twoje zgłoszenie psucia otsa w prokuraturze??
    No to informuje Cie, ze posiedze tutaj jeszcze ten tydzień, reklamując nową edycje i zawijam.

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez i tak kazdy wie, ze miales obsrane majty
    Ale nie mów nikomu :)


    ps. dzięki chłopaki za bumpowanie tematu, liczę na dużą aktywność przez cały ten tydzień!
    Ostatnio zmieniony przez Midas : 18-03-2018, 16:58

  14. #298

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ale zdajesz sobie sprawe z tego, ze mimo nawet 3000postow w temacie nikt na to gowno z torgow nie wbije?
    no chyba, zeby ci to w kosmos wyjebac

  15. #299
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    dobra zamykam

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 89
    Ostatni post: 10-02-2023, 22:35
  2. [POLAND]Aarassos.eu Start 15.04.2018
    Przez janes123 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-04-2018, 12:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •