Reklama
Strona 2 z 20 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 299

Temat: [Poland][Europe] PrlOTS | VanillaMap | Tibia 8.6 | Start Sobota - 03.03.2018

  1. #16

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki sens jest odpalanie takich otsow? Przeciez server kosztuje, mapper, zycie zmarnowane na robienie tego. Przeciez to na 0 nie wychodzi
    Jeżeli robisz cokolwiek przez pryzmat ile na tym można zarobić to współczuję. Lubiłem bawić się w robienie mapek, przerabianie skryptów itd, stąd pomysł na start serwera. Więc praca włożona w serwer jest w 100% moja, nie płaciłem nikomu bo wyobraź sobie, że pewne rzeczy można robić z pasji/hobby ,a nie za kase i dla kasy. A serwer kosztuje mniej niż moja dniówka w pracy, pozdrawiam.

    Ostatnio zmieniony przez Midas : 27-02-2018, 19:04

  2. #17

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeżeli robisz cokolwiek przez pryzmat ile na tym można zarobić to współczuję. Lubiłem bawić się w robienie mapek, przerabianie skryptów itd, stąd pomysł na start serwera. Więc praca włożona w serwer jest w 100% moja, nie płaciłem nikomu bo wyobraź sobie, że pewne rzeczy można robić z pasji/hobby ,a nie za kase i dla kasy. A serwer kosztuje mniej niż moja dniówka w pracy, pozdrawiam.

    przecie to jest jakas orshabumba gdzie bez sensu grać bez full seta z sms hopa to co ty pierdolisz że nie dla kasy to robisz

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecie to jest jakas orshabumba gdzie bez sensu grać bez full seta z sms hopa to co ty pierdolisz że nie dla kasy to robisz
    Co ty pierdolisz przecież do full seta z sms shopa wystarczy PoI Quest zrobić, a jedyny bonus to jest Vip Acces, który wyniesie mniej niż 10 zł na miesiąc. Nie znasz serwera, nie wiesz gdzie co można zdobyć to nie pierdol. Zresztą przelew/sms jest dobrowolny, nie chcesz nie przelewasz zdobywasz w grze wszystko.

  5. #19
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    no i przy okazji w shopie mozna kupic rzeczy takie jak VIP (dostep do nowych expow + mozliwosc kupowania super sdkow i manarunek ktore tez sa w shopie) 1kk tarcza 10% resista na sdki bronie 98 ataku kusza i crystal arrow do tego jakis super wand dla sorka i druida i nieskonczony uh bez exhausta dajacy 20% calego hp dla knicza i palka


    no jakos tak xd 650 punktow caly set bez ktorego gry nie ma co zaczynac

    Wyjebane masz niby w profity ale shopa dopierdolisz chuj ze pewnie te itemy to z questow ktore zbloczy 1000 ek w ekipie 10 osobowej bo custom moby o nazwie tampon lub sexmasterka beda walic na hita kazdego 400 maga z utama

  6. #20

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i przy okazji w shopie mozna kupic rzeczy takie jak VIP (dostep do nowych expow + mozliwosc kupowania super sdkow i manarunek ktore tez sa w shopie) 1kk tarcza 10% resista na sdki bronie 98 ataku kusza i crystal arrow do tego jakis super wand dla sorka i druida i nieskonczony uh bez exhausta dajacy 20% calego hp dla knicza i palka


    no jakos tak xd 650 punktow caly set bez ktorego gry nie ma co zaczynac

    Wyjebane masz niby w profity ale shopa dopierdolisz chuj ze pewnie te itemy to z questow ktore zbloczy 1000 ek w ekipie 10 osobowej bo custom moby o nazwie tampon lub sexmasterka beda walic na hita kazdego 400 maga z utama
    Zauważ, że ceny jeszcze nie są ustalone. Za 30 zł dostajesz tyle samo punktów co za 3 zł, czyt. 1 punkt. Super sd i manarunki u npc do kupienia na vipie + możliwość czarowania od 200 lvla, kusza + arrow + wand dla druid/sorc do zdobycia z PoI, tarcza dla knighta konieczność do balansu, ze względu na nowe czary. Wszystkie itemki dostępne w sms shop, można wydropić z bossa na vip island, jak tam dojść nagram filmik na kanał. Także do soboty ustale cennik, może będzie tak, że sa sms 1,22 zł kupisz sobie cały sms shop 4 razy? Pomyślimy, tak czy inaczej jak doceniasz pracę włożoną w serwer i chcesz dołożyć 3 zł na utrzymanie serwera/strony/domeny/ssl'a to będzie mi miło, a jak nie to nie. Domu sobie za to nie wybuduje, haha pozdrawiam!

  7. #21

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    troche beka bo i tak wbije paru uposledzonych od super jajka kastiego

  8. #22

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    troche beka bo i tak wbije paru uposledzonych od super jajka kastiego
    Nie wiem jak mocno skrzywdził Ciebie pan Kamil, ale skoro nawet korzystasz z jego twarzy w ramach avataru, domyślam się, że musiało boleć. Zresztą rusz główką i pomyśl jak najlepiej wypromować serwer żeby ktoś na nim grał, co? Może skorzystać z zasięgów osoby takiej jak Kasti, która generuje większe zasięgi i liczbę kliknięć niż cała Twoja klasa w podstawówce razem? Chciałbyś stawiać serwer dla 5 osób, czy lepiej celować w więcej?

  9. #23
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Po co tracisz na niego czas, gościu jest sfrustrowany tym że ukraińcy zabierają mu prace na magazynie
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  10. #24

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po co tracisz na niego czas, gościu jest sfrustrowany tym że ukraińcy zabierają mu prace na magazynie
    Akurat mam chwilę na orbitreku :D Zresztą jak ktoś to potem przeczyta to może humor mu się poprawi, tak jak tu:

    Ostatnio zmieniony przez Midas : 27-02-2018, 19:35

  11. #25

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem jak mocno skrzywdził Ciebie pan Kamil, ale skoro nawet korzystasz z jego twarzy w ramach avataru, domyślam się, że musiało boleć. Zresztą rusz główką i pomyśl jak najlepiej wypromować serwer żeby ktoś na nim grał, co? Może skorzystać z zasięgów osoby takiej jak Kasti, która generuje większe zasięgi i liczbę kliknięć niż cała Twoja klasa w podstawówce razem? Chciałbyś stawiać serwer dla 5 osób, czy lepiej celować w więcej?
    >pan kamil
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  12. #26

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >pan kamil
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    A co, może Pani? Rozumiem, że na studiach nie byłeś i do Ciebie nikt grzecznościowo się nigdy nie zwrócił? Fajnie, że dostarczasz rozrywkę do wątku, pozdrawiam czytających! Błazny zawsze były potrzebne :D
    Ostatnio zmieniony przez Midas : 27-02-2018, 19:43

  13. #27
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Także do soboty ustale cennik, może będzie tak, że sa sms 1,22 zł kupisz sobie cały sms shop 4 razy?
    i jaki jest wtedy cel gry poza wejsciem na 4h i wyjsciem? zastanawiales sie czym przyciagniesz ludzi do gry na twoim serverze tak na dluzej niz dzien?

    I nie mowie tu o promocji na streamie bo jak wiadomo otsy promowane przez punia/szklane/jajcoka/kogos innego padaja w 2 dni xD? Zreszta wybrales promocje u kastiego wiec przegrales na starcie xDD

    juz widze ze to igla na 4h gowno serverek a admin zna sie na prowadzeniu otsow w chuj
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 27-02-2018, 19:50

  14. #28

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Midas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Akurat mam chwilę na orbitreku :D Zresztą jak ktoś to potem przeczyta to może humor mu się poprawi, tak jak tu:

    /filmik/
    Widac, ze masz iq jajoglowego. Przeciez Punio zrobil to pod publike bo wymienial klawiature na nowa.

  15. #29

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i jaki jest wtedy cel gry poza wejsciem na 4h i wyjsciem? zastanawiales sie czym przyciagniesz ludzi do gry na twoim serverze tak na dluzej niz dzien?

    I nie mowie tu o promocji na streamie bo jak wiadomo otsy promowane przez punia/szklane/jajcoka/kogos innego padaja w 2 dni xD?

    juz widze ze to igla na 4h gowno serverek a admin zna sie na prowadzeniu otsow w chuj
    Tak, zastanawiałem się czym przyciągnąć graczy na serwer. Wyobraź sobie, że skorzystałem między innymi z tego wątku w tym celu, a jak ich utrzymam? Zobaczysz jak zagrasz. Zresztą przywołałeś osoby punia itd, i mówisz że otsy padają w 2 dni. Wiesz, to nie jest ich wina oni są narzędziem marketingowym. Po czym stwierdzasz, że to "igla na 4h gowno serverek, a "admin zna sie na prowadzeniu otsow wchuj"? Jak masz jakieś ciekawe propozycje to śmiało pisz, może skorzystam! Póki co uciekam, wbije tutaj późniejszym wieczorkiem, chętnie przeczytam jakie masz propozycje i co jeszcze mógłbym zrobić w celu lepszej grywalności! Pozdro

    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widac, ze masz iq jajoglowego. Przeciez Punio zrobil to pod publike bo wymienial klawiature na nowa.
    A ja tą przeróbkę w jakim celu zrobiłem?
    Ostatnio zmieniony przez Midas : 27-02-2018, 19:55

  16. #30
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Odpalasz otsa vanilie h-rate tzw orshaabal ots na ktorym co najwyzej mozesz pograc sobie gmem z 10 kolegami na krzyz i reklamujesz go u steamerow ile takich otsow przez ostatnie 2-3 lata widzialem? z 100? 200? mysle ze wiecej i kazdy pojedynczy tak samo konczyl

    I chyba sobie kpisz ze bede Ci wypisywal co masz zrobic zeby otsik byl zajebisty nawet jakbym bardzo chcial Ci pomoc to i tak bedziesz miec to w dupe bo widac to po Twoim podejsciu do servera i tym ze na 4 dni przed startem nie wiesz nawet jakie ceny ustawic w sms shopie ale on musi przeciez byc!!!!!!onoenoneeooeneo

    Czekam z chujem w rece za 5 dni tego otsa juz nie bedzie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 89
    Ostatni post: 10-02-2023, 22:35
  2. [POLAND]Aarassos.eu Start 15.04.2018
    Przez janes123 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-04-2018, 12:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •