Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Kingdom Come: Deliverance - hardcorowy rpg bez magii i potworków

  1. #1
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Kingdom Come: Deliverance - hardcorowy rpg bez magii i potworków



    No eloszka wszystkim. Parę dni temu miała miejsce premiera KC:D od studia Warhorse (czeskie studio założone przez głównego projektanta Mafii 1/2 i bylego producenta z Codemasters i Bohemia Interactive).
    Czym jest ta gra? Taki trochę sandbox, trochę rpg, inni mówią, że symulator średniowiecza. W grze sterujemy synem kowala Henrykiem, akcja dzieje się w 1403 roku w Czechach. Mamy oczywiście główny wątek, zadania poboczne i typowe "taski".
    System walki jest dosyć wymagający, ale idzie się przyzwyczaić. Część osób ma problem z systemem zapisów, nie ma zapisywania gry w dowolnym momencie (chyba, że wypijemy trunek, który sobie zrobimy lub kupimy).

    Jeśli natrafiliście na jakieś ciekawe znajdźki albo eventy to piszcie tutaj, do dyspozycji jest też discord gdzie możecie pisać jak macie z czymś problem, wrzucam tam też ciekawe mody.
    KC:D PL discord


  2. #2
    Avatar maciek600
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tychy/Ratoath/Thais
    Posty
    742
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Gra jest swietna mimo tego ze bugow narazie jest tam wiecej niz pod carlin.
    No problems only solutions.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Pogralem z 2h jednak na sprzecie gtx970, 8gb ram i i4690k gierka jest niegrywalna i raczej sobie odpuszcze. Ilosc bugow i loadingi przed kazda rozmowa rozpierdalaja na lopatki. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #4
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pogralem z 2h jednak na sprzecie gtx970, 8gb ram i i4690k gierka jest niegrywalna i raczej sobie odpuszcze. Ilosc bugow i loadingi przed kazda rozmowa rozpierdalaja na lopatki. xD
    Ja mam GTX980, 12GB RAM, i7 4790k i w sumie jedyne spadki fpsów (ustawienia wysokie, tekstury b. wysokie, cienie niskie) są w większych miastach nocą. Może spróbuj zmniejszyć jakość cieni?
    Co do bugów to w sumie ja nie wiem, po 12h jedyne jakie miałem to jakieś visual glitche, a ludzie płaczą, że mają crashe. Co do loadingów, chodzi o sam fakt, że sie tak ściemnia czy długo ci to ładuje?
    P.S. Polecam instalować na ssd.

  6. #5
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Loadingi dosc dlugo sie laduja chociaz nie ma reguly - bo czasem jest to 0.5 sekundy, a czasem nawet 30-40 sekund czarnego ekranu po prostu zaczynajac rozmowe kurwa z kupcem. xD Samych dropow jako takich nie ma, czasem cos delikatnie, ale nie na tyle by przeszkadzalo, bardziej chodzi o doczyty wiec domyslam sie, ze chodzi o to, ze 1) gierka zainstalowana na zwyklym hdd 2) niska ilosc pamieci. Czasem po prostu biegne sobie gdzies i nagle jeb gierka sie zatrzymuje na 20 sekund tak z dupy.
    A co do bugow w sumie raz wbilem sie w sciane, raz utknalem koniem na plocie, a pozniej zsiadajac z tego konia moja postac zablokowala sie tak jakby na animacji przeskakiwania tego plotu i tak w kolko sie to powtarzalo xD No i raz crash taki, ze kc przestalo dzialac elo.

    @edit

    Dobra dalem druga szanse, jakos przezyje te loadingi fajnie sie giercuje mimo niektorych bagow i tego spierdolonego zapisu gierki, na ktory pluje zza pluca
    Ostatnio zmieniony przez Master : 18-02-2018, 16:18
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #6
    Avatar maciek600
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tychy/Ratoath/Thais
    Posty
    742
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    w sumie na gtx 960, i5 4690k, nie mam wogole lagow oprocz tego ze czasem rozmowy sie dluzej laduja a wszystko mam na high ustawione oprocz cieni na medium. No i tak jak wspominalem ze chyba przez to ze kogo moge to proboje okrasc albo zabic to questy z NPC mi sie buguja.
    No problems only solutions.

  8. #7
    Avatar Schiaz
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Włocławek
    Posty
    331
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Polecam, symulator ładowania rozmów.

  9. #8
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja se pogram za miesiąc, albo za rok jak łatki wrzucą hehe

  10. #9
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Schiaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polecam, symulator ładowania rozmów.
    No niestety gierka nie na fraglesowskie kompy z pentium 3 i 32mb ramu potwierdzam

    Pykam sobie tak po 2h dziennie bo wincyj czasu nie mam. W sumie fajna gierka, widac, ze to jednak crowdfunding i chyba maja tam tez ludzi co nie dokonca sa into projektowanie gierek przez co sa takie spierdolone misje i elementy jak np. ta gdzie idzie sie na polowanie z Ptaszkiem i pierwsza czesc misji to jest kurwa spacer przez 20 minut po sciezce gdzie mogliby dac chociaz jakis ciekawy dialog, a nie 2-3 zdania i elo idz se graczu milej zabawy kurwo. xD

    Ale tak po za tym gierka i fabula wciaga nawet musze przyznac. Chyba tylko postac mi sie zbugowala bo mam tam nie wiem 6-7 levur, a nie moge perkow odblokowac gdzie wymagany jest np 2-3 levur. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #10
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No niestety gierka nie na fraglesowskie kompy z pentium 3 i 32mb ramu potwierdzam

    Pykam sobie tak po 2h dziennie bo wincyj czasu nie mam. W sumie fajna gierka, widac, ze to jednak crowdfunding i chyba maja tam tez ludzi co nie dokonca sa into projektowanie gierek przez co sa takie spierdolone misje i elementy jak np. ta gdzie idzie sie na polowanie z Ptaszkiem i pierwsza czesc misji to jest kurwa spacer przez 20 minut po sciezce gdzie mogliby dac chociaz jakis ciekawy dialog, a nie 2-3 zdania i elo idz se graczu milej zabawy kurwo. xD

    Ale tak po za tym gierka i fabula wciaga nawet musze przyznac. Chyba tylko postac mi sie zbugowala bo mam tam nie wiem 6-7 levur, a nie moge perkow odblokowac gdzie wymagany jest np 2-3 levur. xD
    U mnie ten spacer trwał chyba 2 minuty i odpaliła się szybka podróż.

  12. #11
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    odświeżam po roku od wyjebania, mam nadzieję, że będą dla mnie dane te chwile co wcześniej

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Gamaran (samuraje, katany, zero magii)
    Przez Black Keeper w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 03-04-2012, 16:52
  2. #Kolory magii
    Przez Don Corleone w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 15-03-2012, 17:51
  3. Come back
    Przez Xard Flor w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-06-2011, 13:25
  4. Come back.
    Przez Krzychuu w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 05-06-2011, 17:54
  5. [Poradnik] Formuły obrażeń wręcz i magii...
    Przez LarvaExotech w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 18-12-2007, 12:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •