Reklama
Strona 9 z 51 PierwszaPierwsza ... 789101119 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 121 do 135 z 760

Temat: [7.4 content][7.7 graphics] MONARCHIA.NET - RL MAP, H RATE

  1. #121
    Avatar pomidorowa
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    259
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    taki urok wersji klienta, jakbyś locił itemki o wartości 5k+ to przypominałoby to rl tibię. Nowy wygląd run, outfitów, spelli czy chuj wie czego zniechęca mnie na medivce. W związku z tym czekam z chuje, w ręku na tą monarchię

  2. #122
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj pomidorowa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    taki urok wersji klienta, jakbyś locił itemki o wartości 5k+ to przypominałoby to rl tibię. Nowy wygląd run, outfitów, spelli czy chuj wie czego zniechęca mnie na medivce. W związku z tym czekam z chuje, w ręku na tą monarchię
    Czy ja wiem, wytłumacz w takim razie dlaczego jakiś czas temu (nie koniecznie kilka miesięcy wstecz) ludzie robili chore profity na warlockach, demonach, serpentynie, a teraz co któryś hunt może uda Ci się wyjść na plus?

  3. Reklama
  4. #123
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no 27 charow zalozone takze czuje igle na lata xD
    Wlasnie to taki paradoks, ale na gownianych otsach typu kasteria, elothy i inne gowna na 2 tyg, zawsze widac ogromne zainteresowanie i wielkie wbitki na bitki, pozniej to stygnie jak frytki, joł, a takie otsy na lata igielki nie robia sie w jeden dzien, takze nawet teraz jak bedzie malo graczy gralo przez nawet 1 miesiac to ja i tak nie napisze odrazu forumowego WERDYKTU jka co niektorzy: I CO MUWILEM ZE LIPA BENDZIE i tekst IGLA NA LATA XD

    #EDIT:
    qSC, sluchaj, nie wiem co wam sie wszystkim wydaje, chyba spowodowala to rl tibia na ktorej jest podkrecony loot, ale tak zawsze sie gralo na tibii 7.4, zbieral osie hajs, zeby pojsc na dobrego expa, na medivii i tak jakos lepiej to wyglada, kiedys klepalo sie guardy ekiem do chuj wie ktorego lvla, albo jakas chujowa tombe 170 ekiem na 7,4 bilo sie pare dni zeby wbic lvl i nie miec waste, pallkiem podobnie, po prostu to kwestia szczescia i nic wiecej. Ty nie zloocisz nic, a pojdzie twoj kolega i zlooci 2 rarki w godzine, nie znaczy to ze cos grzebia przy loocie 24/7 pomijajac co niektore potworki, ale to sa raczej pojedyncze przypadki, nie liczac customowych
    Ostatnio zmieniony przez Pies_Pluto : 22-02-2018, 19:35
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  5. #124
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ja też pamiętam, że 150 knighty klepały guardy, żeby hajs mieć. No ale niektórzy zapomnieli, że 7.4 to był grind, grind i jeszcze raz grind.

  6. #125
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    większość dzieciaczkow 7.4 nigdy na oczy nie widziała, grała se z puniem na jakimś gównie gdzie w godzinę na drefi się wynosiły 3 pary buty i hur dur że loot zły





  7. #126

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    większość dzieciaczkow 7.4 nigdy na oczy nie widziała, grała se z puniem na jakimś gównie gdzie w godzinę na drefi się wynosiły 3 pary buty i hur dur że loot zły
    True

  8. #127
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wlasnie to taki paradoks, ale na gownianych otsach typu kasteria, elothy i inne gowna na 2 tyg, zawsze widac ogromne zainteresowanie i wielkie wbitki na bitki, pozniej to stygnie jak frytki, joł, a takie otsy na lata igielki nie robia sie w jeden dzien, takze nawet teraz jak bedzie malo graczy gralo przez nawet 1 miesiac to ja i tak nie napisze odrazu forumowego WERDYKTU jka co niektorzy: I CO MUWILEM ZE LIPA BENDZIE i tekst IGLA NA LATA XD

    #EDIT:
    qSC, sluchaj, nie wiem co wam sie wszystkim wydaje, chyba spowodowala to rl tibia na ktorej jest podkrecony loot, ale tak zawsze sie gralo na tibii 7.4, zbieral osie hajs, zeby pojsc na dobrego expa, na medivii i tak jakos lepiej to wyglada, kiedys klepalo sie guardy ekiem do chuj wie ktorego lvla, albo jakas chujowa tombe 170 ekiem na 7,4 bilo sie pare dni zeby wbic lvl i nie miec waste, pallkiem podobnie, po prostu to kwestia szczescia i nic wiecej. Ty nie zloocisz nic, a pojdzie twoj kolega i zlooci 2 rarki w godzine, nie znaczy to ze cos grzebia przy loocie 24/7 pomijajac co niektore potworki, ale to sa raczej pojedyncze przypadki, nie liczac customowych
    Ale nie byłoby w ogóle tej dyskusji na temat loota gdyby nie został zmieniony, a fakt jest taki, że jest zmniejszony i dlatego powstała ta dyskusja rozumiesz? Gdyby wcześniej tak nie leciało dobrze to nie rozmawialibyśmy o tym.


    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    większość dzieciaczkow 7.4 nigdy na oczy nie widziała, grała se z puniem na jakimś gównie gdzie w godzinę na drefi się wynosiły 3 pary buty i hur dur że loot zły
    Weź Ty chłopie zawiń się stąd w końcu bo wkurwiasz jak mało kto xD Jakiś czas temu sam pierdoliłeś, że na tym otsie nigdzie nic nie spada, a teraz coś pierdolisz, że ludzie stękają na słabego loota.

  9. #128

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Weź Ty chłopie zawiń się stąd w końcu bo wkurwiasz jak mało kto xD Jakiś czas temu sam pierdoliłeś, że na tym otsie nigdzie nic nie spada, a teraz coś pierdolisz, że ludzie stękają na słabego loota.
    50% tresci jest o klijencie 7.4 ze nie grali, to okej, bo to tru
    nastepne 50% kluc sie sam xD

  10. #129
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ja wiem, wytłumacz w takim razie dlaczego jakiś czas temu (nie koniecznie kilka miesięcy wstecz) ludzie robili chore profity na warlockach, demonach, serpentynie, a teraz co któryś hunt może uda Ci się wyjść na plus?
    Bo Itrontyt i Maddragon nigdy nie informują jak jest grzebane w loocie. Tylko zmieniają i dowiadujesz się na huncie. A na forum powiedza ci, że jebał cie rng.

  11. #130

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    948
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    większość dzieciaczkow 7.4 nigdy na oczy nie widziała, grała se z puniem na jakimś gównie gdzie w godzinę na drefi się wynosiły 3 pary buty i hur dur że loot zły
    dziwisz się? xD żeby w miarę dobrze pamiętać 7.4 i wiedzieć jak funkcjonowała, coś tam pograć na tej wersji a nie bić trolle na rooku trzeba mieć obecnie 30~ lat, kto normalny gra w takim wieku w tibie?

  12. #131
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Legendary Bobas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dziwisz się? xD żeby w miarę dobrze pamiętać 7.4 i wiedzieć jak funkcjonowała, coś tam pograć na tej wersji a nie bić trolle na rooku trzeba mieć obecnie 30~ lat, kto normalny gra w takim wieku w tibie?
    Mów do dupy to Cie osra, nie obchodzi mnie co było 15 lat temu na realu tylko to co było jakiś czas temu na medivii, a co jest teraz rozumiesz? Żeby to było jeszcze zmienione jakiś czas po starcie to bym zrozumiał, ale grzebać po takim czasie bo nagle jednak coś jest niby nie tak? xD

  13. #132

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    948
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Ale ja odpowiadałem fili nie Tobie, nie było tu żadnej aluzji a i mediviańskich realiów nie znam

  14. #133
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wiec wychodzi na to ze MATDRAGON i AJRONT SOM WZMOWIE Z CIPSOFTEM OD 98' ROKU I GŻEBALI ROWNIESZ PRZY RL TIBII BO PAMIENTAM DOSKONALE JAK NA TIBII ER EL SIEDEM.CZTERY ZDAŻALO SIE ZE PRZEZ ROK NIE ZLOOCILEM MMS/G LEGSUW Z DEMCA, A PO ROKU ZLOOCILEM KILKA W TYDZIEN, TO SPISEK NA SKALE GLOBALNOM
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  15. #134
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Weź Ty chłopie zawiń się stąd w końcu bo wkurwiasz jak mało kto xD Jakiś czas temu sam pierdoliłeś, że na tym otsie nigdzie nic nie spada, a teraz coś pierdolisz, że ludzie stękają na słabego loota.
    Otóż nie, ja stawałem tylko w opozycji do ludzi twierdzących że demony z SD na 150 to będzie profitówka
    Loot działa dobrze, raz se wystrzelasz 100bp gfb na serp i wylootujesz dwa turbany a drugim razem zabijesz jakieś necro na forguli bo ci zablokuje przejście i spadną bohy, tak to zawsze działało.





  16. #135
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Otóż nie, ja stawałem tylko w opozycji do ludzi twierdzących że demony z SD na 150 to będzie profitówka
    Loot działa dobrze, raz se wystrzelasz 100bp gfb na serp i wylootujesz dwa turbany a drugim razem zabijesz jakieś necro na forguli bo ci zablokuje przejście i spadną bohy, tak to zawsze działało.
    No na pewno, rok temu wynosiło się plecak bohów na tyle gfbków, teraz jak spadną jedne to można szampana otwierać

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 219
    Ostatni post: 20-06-2019, 17:32
  2. [8.6] Naruto-Elements.net | Unique custom content
    Przez NarutoElements w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 01-02-2017, 17:23
  3. Intel HD Graphics 4600 vs MSI Radeon HD 5570
    Przez Criss26 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 13-05-2014, 15:34
  4. Graphics engine- jak ustawić?
    Przez Filia the Dragon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-08-2010, 12:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •