Reklama
Strona 7 z 51 PierwszaPierwsza ... 5678917 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 91 do 105 z 760

Temat: [7.4 content][7.7 graphics] MONARCHIA.NET - RL MAP, H RATE

  1. #91
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jedno, dwa czy 10 mc to żaden kompromis. Ludzie i tak se nastawiają nubów na taskerach i o ile nie będziecie faktycznie tego kontrolować + kasować mainów to będzie tak jak wszędzie.





  2. #92
    Avatar Rayek
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    68
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    7.4 lepsze pvp, jak dla mnie sama gra lepsza jest na 7.4 niż na wyższych tibiach no, ale zostawać przy tym co było w tamtym okresie mam tu na myśli tereny, mooby i tak dalej to raczej słaby pomysł jeśli ktoś ma coś stawiać z zamiarem takim aby to nie padło po 3 tygodniach.
    Ja/ my, jesli chodzi o Monarchie, zgadzamy sie. Generalnie klucz tego, dlaczego 7.4 jest tak dobre tkwi przede wszystkim w mechanikach. Mapa tez jest istotna, i zmienianie jej drastyczne byloby bledem, ale chcemy ja rozwinac, to na pewno. Jednak mamy pewna kolejnosc dzialan - pierw dopracowanie 7.4, zbalansowanie pewnych aspektow ktore zostaly porzucone itd, gdy CiP ruszyl z kolejnymi wersjami. Gdy wszystko dopracujemy, wtedy przyjdzie czas na rozwoj samego contentu, ale tez, z glowa, nie bezmyslnie.

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ...
    No sek w tym, ze my mamy zamiar kontrolowac to, na tyle, na ile sie da, a podejdziemy do tego rzetelnie.
    Ostatnio zmieniony przez Rayek : 20-02-2018, 14:40

  3. Reklama
  4. #93
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,616
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To może wypuścicie server jak już wszystko „dopracujecie”, bo póki co ten server nie różni sie niczym od innych 7.4 na których po 2tygodniach loguje 60 osób, zamiast wypuszczać jakiś high rate, wypuśccie ogólnodostępna betę.
    Imo na ten server wbije max 200 osób z czego 50 osób może zostanie po kilku tygodniach (2-3), kibicuje żeby serwer wypalił ale takie podejście do serwera do mnie nie przemawia.
    Wychodzily dziesiątki takich serwerów i co chwile wychodzą, nie wiem czym wasz serwer różni sie od innych, nie ma nic nowego, stage jak u Mariusza z bloku co z innym Dawidem stawiał serwer dla kumpli z osiedla.

    Mam nadzieje, że sie mylę i będzie zupełnie inaczej ale jak czytam temat wcale nie jestem przekonany do gry tutaj.
    Ostatnio zmieniony przez Killerz95 : 20-02-2018, 14:58

  5. #94
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Killerz95 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To może wypuścicie server jak już wszystko „dopracujecie”, bo póki co ten server nie różni sie niczym od innych 7.4 na których po 2tygodniach loguje 60 osób, zamiast wypuszczać jakiś high rate, wypuśccie ogólnodostępna betę.
    Imo na ten server wbije max 200 osób z czego 50 osób może zostanie po kilku tygodniach (2-3), kibicuje żeby serwer wypalił ale takie podejście do serwera do mnie nie przemawia.
    Wychodzily dziesiątki takich serwerów i co chwile wychodzą, nie wiem czym wasz serwer różni sie od innych, nie ma nic nowego, stage jak u Mariusza z bloku co z innym Dawidem stawiał serwer dla kumpli z osiedla.

    Mam nadzieje, że sie mylę i będzie zupełnie inaczej ale jak czytam temat wcale nie jestem przekonany do gry tutaj.
    Ale ile Ci osób wejdzie na bete i będzie rzetelnie wszystko sprawdzać? 5 osób? 10?

    Jak tibianic się zaczynał, ruszył z lowrate od razu czy jednak poszedł tym samym śladem? No właśnie.

  6. #95

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A bedzie jakis slawny streamer ?

  7. #96
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A bedzie jakis slawny streamer ?
    Twoja stara na szołapie. Sorry, musiałem.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  8. #97
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,611
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Lubieczasemczastracic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Twoja stara na szołapie. Sorry, musiałem.
    +1

    no sprawdzę z ciekawości serwer, oby udało się Wam

  9. #98
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jeszcze takie pytanko- to MC będzie działało z jednego konta? W sensie czy dwa chary z jednego konta bd mogły być zalogowane?>





  10. #99

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeszcze takie pytanko- to MC będzie działało z jednego konta? W sensie czy dwa chary z jednego konta bd mogły być zalogowane?>
    w dzien startu bedziesz mogl sprawdzic osobiscie

  11. #100
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No już to widzę jak ktoś rezygnuje z dodatkowego zarobku żeby dać Ci możliwość zrobienia makera na tym samym koncie żebyś przypadkiem drugiego pacca nie musiał kupować xD

  12. #101
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,616
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ile Ci osób wejdzie na bete i będzie rzetelnie wszystko sprawdzać? 5 osób? 10?

    Jak tibianic się zaczynał, ruszył z lowrate od razu czy jednak poszedł tym samym śladem? No właśnie.
    Tibianic startował ile lat temu i jak bardzo niszowe wtedy były serwery 7.4? No własnie.

  13. #102
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Killerz95 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tibianic startował ile lat temu i jak bardzo niszowe wtedy były serwery 7.4? No własnie.
    Szczerze? Ots nie musi mieć wszystkich formuł, questów, etc na perfekt. Te gówna, które teraz startują, typy nawet rewardów za taski nie sprawdzają, startują 7.4 spellsystem, a na kolejny mlvl potrzebujesz 4x tyle many (formuła 7.6, etc). Próg jest serio niski. ALE. To nie 2010. Playerbase jest już niewielki, więc powinni jakoś ustać na głowie i zrobić dobry serwer pod EU, albo po prostu zrobić dobry PR i ruszyć podbijać SA, bo tam jeszcze pool graczy spory.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  14. #103
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zajebiście się czyta posty takiego brajanka jak wyżej. Kiedy już długo working na zmywaku in jukej i zapominasz polish words. Dlatego zastępujesz je english. Do tego someone gave mu za dużo przecinków i mógłby lend some piratowi. Może to być też przypadek corpo-trash.

    Elothy, tibijki, orginale i innego gówna już dobrze przyzwyczaiły graczy jakie są standardy na 7.4. Do tego jest jeszcze chujowa, ale stabilna medivia. Poświęcacie swój czas nad czymś co ma małe szanse na sukces. Do tego czy będziecie mieli siłę przetrwać okres po podniecającym starcie? Liczba graczy spadnie wam do 30-70 i czy w ogóle znajdą się tacy gracze. Czy się wtedy nie zniechęcicie i nie zamkniecie serwerka?

  15. #104
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Duke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zajebiście się czyta posty takiego brajanka jak wyżej. Kiedy już długo working na zmywaku in jukej i zapominasz polish words. Dlatego zastępujesz je english. Do tego someone gave mu za dużo przecinków i mógłby lend some piratowi. Może to być też przypadek corpo-trash.

    Elothy, tibijki, orginale i innego gówna już dobrze przyzwyczaiły graczy jakie są standardy na 7.4. Do tego jest jeszcze chujowa, ale stabilna medivia. Poświęcacie swój czas nad czymś co ma małe szanse na sukces. Do tego czy będziecie mieli siłę przetrwać okres po podniecającym starcie? Liczba graczy spadnie wam do 30-70 i czy w ogóle znajdą się tacy gracze. Czy się wtedy nie zniechęcicie i nie zamkniecie serwerka?
    Przypomina mi to gadki takich internetowych wieszczy z tematu starego tibianica, tylko tam bylo z 500 stron takiego pierdolenia ze to nie ma sensu,
    na dodatek zauwazylem ze mylicie jakies 7.4 high rate sezonowki dla ekip ktore wyobrazcie sobie...eee jakby to wam powiedziec...ONE KURWA SA TWORZONE "NA CHWILE". Porzadny ots lowrate rpg 7.4 jest tylko jeden, Medivia, myslenie ze do konca zycia tylko medivia ma praow istniec podchodzi pod uposledzenie umyslowe, ewelina ty kuhwo, a prawda, docierajaca do uzytkownikow majacych IQ przynajmniej 60 jest taka ze ten ots ma ogromne szanse, jesli tego nie spierdola ofc, medivia jest juz wykonczona wszystkim po trochu, od lvli zaczynajac, poprzez boty ktore od 2 lat ~ wygladaja jak na 8.6, na braku mozliwosci zaistnienia na servie z 300 lvlami konczac, nie mowiac juz o upie...

    Reasumujac moja skromna wypowiedz, to jak tego nie spierdola(warunek konieczny), to sie jeszcze zdziwicie jak sie szweduchy i inne zejda a medivia bedzie w cieniu, a z tego co wiem to sporo osob nawet zza granicy jzu jest zainteresowana a zainteresowanych ciagle przybywa, tylko nie moga tego spierdolic
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  16. #105
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zapomniałeś dodać o tradowaniu postaciami na medivii, przykład pierwszy z brzegu, nagle Polak zamienia się w Szweda

    name:Haru inge Kahany previous name:Nasienie Tuska position:Player sex:Male profession:Royal Paladin level:282 world:Legacy residence:Ankrahmun guild:Independents last login: 1 hour ago status:Online account status:Premium account
    Avatar comment:Smart Old Men.
    @GaryTroy ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 219
    Ostatni post: 20-06-2019, 17:32
  2. [8.6] Naruto-Elements.net | Unique custom content
    Przez NarutoElements w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 01-02-2017, 17:23
  3. Intel HD Graphics 4600 vs MSI Radeon HD 5570
    Przez Criss26 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 13-05-2014, 15:34
  4. Graphics engine- jak ustawić?
    Przez Filia the Dragon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-08-2010, 12:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •