Reklama
Strona 12 z 51 PierwszaPierwsza ... 2101112131422 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 760

Temat: [7.4 content][7.7 graphics] MONARCHIA.NET - RL MAP, H RATE

  1. #166

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Duke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    Przecież większość torgozjebów dalej mieszka ze starą i nie pracuje.
    Potwierdzam ale otsik i tak nie wyjdzie

  2. #167
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ogólnie to żaden otsik nie ma już prawa bytu na dłuższą metę. Tibianic to był ewenement bo wystartował w okresie, w którym ludzie pamiętający 7.4 byli jeszcze w wieku pozwalającym na maniaczenie w te gierkę, a sam Iryont zrobił jednak prawdziwą igłę na lata. Wszystko inne se zdycha prędzej czy później, a ciekawe projekty najczęściej nie startuję w ogóle albo zdychają na open gammie jak wyskakuje milion bugów na rpg mapie.
    Z tym serwerkiem niestety też tak będzie. Po prostu 7.4 już się nie sprzeda tak jak kiedyś; przyzwolenie na czitowanie czyt. 1mc nie załatwia sprawy bo to i tak mała ilość run jaką można sobie zrobić. Serio już lepiej dać runy do shopu i scrolle na www, gorzej nie będzie a zarobicie więcej bo szweduchy nakupują se.





  3. Reklama
  4. #168
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No jesli chodzi o maniaczenie to moze i tak, ale nie mowimy o maniaczeniu tylko o graniu,
    nigdy nie kumalem takiego gadania, przeciez gracze to gracze, nie wazne czy beda mieli 24 czy 29 lat, beda grali nadal w gry, tyle ze kazdy wybiera czy to cs czy tibia, nie znam ani jednego GEJMERA/GRACZA ktory zrezygnowal z "pasji" bo jest rok starszy, zreszta widac to po medivii, na medivii graja w wiekszosci dorosli ludzie majacy prace/rodzine itp, czmeu nagle mieli by przestac ? Znam wielu ludzi i zdecydowanie t owiekszosc takich jak ja, czyli: nie graja praktycznie w nic, tylko w tibijke, i nie beda grali w nic oprocz tibijki, nie liczac jakisch rundek w lola etc
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  5. #169
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,013
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj kisizlodziej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo trigeruje mnie takie pierdolenie
    na bolka i te zbociala medivie sam pluje, ale zanim zrobil z tego biznes to wlozyl w to mase pracy czysto hobbystycznej, samo usuniecie kokosa z demona spowodowalo ze wszystkie kuce siedzialy na jakundafie i kopaly kilofem albo rozmawialy z elfem na bramie ab, bo kazdy wierzyl ze faktycznie sa epic questy.

    a tutej typek odpala vanila 7.4, gada ze heeeeee dlugoterminowy projekt ale jak po roku bedzie mniej niz x osob to wylaczamy. daje staging zeby JUZ NA TERAZ wbilo jak najwiecej ludzi + niech najlepiej sie odpala na mc, zeby to fajnie wygladalo.
    jak wbijalem na medivie w 2013 to bylo widac ze bolek ma wyjebane i nawet jak bedzie jedna osoba, to on sobie bedzie dlubal chociazby dla znajomych
    tutaj widze gostka ktory odpala bo zweszyl biznes
    Ten kokos z demona nie został usunięty, tylko potwory są na bazie wyciekłych plików 7.7, a w tamtym czasie już kokosy nie wypadały (bodaj w 7.5 przestały wypadać, gdy dodali maupy).
    W loocie też raczej żadnego grzebania nie było, szanse są takie jak oryginalnie (ofc pomijając customowe). To tylko jakieś noobki se wymyślają, że kurła zrobiłem gs taska i kurła tylko 1 knight armor i legi kurła loota zmniejszyli

  6. #170
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    kurla t ring tylko na 2k gsow kiedys to kurla bylo zabilem gs na blood herbie i platinum amulet a teraz nicz co jest

  7. #171
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Wbija ktoś dzisiaj w ogóle? Na Otlandzie pusto, zero zainteresowania/hajpu. Pewnie otek na kilka dni, ale zobaczymy :D
    Ostatnio zmieniony przez Lubieczasemczastracic : 25-02-2018, 13:40
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  8. #172

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    838
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ja wbijam :) ale generalnie czekam na lowrate :) Lepiej garstka tutaj na low rate niz garstka u bolka na spec :P ale co by nie było, mam nadzieję, że te 200-300 online bd :) Czas zweryfikuje. Generalnie myślę, ze gdyby było już low rate byłoby zdecydowanie większe zainteresowanie

  9. #173
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja jestem zdania, że to nei ma sensu zupełnie xd. Za mało graczy jest na kolejnego lowrejta. Patrz np. Voidcore. Owner rozumny człek, stara się, ale i tak w porywach gra tam 20 osób na 60 charach.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  10. #174
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ja wbijam jak będzie jakiś pk team to mnie mentionujcie a swoja droga o tym voidcore to pierwsze slysze, chyba slabo rozreklamowane dlatego tak mało graczy

  11. #175

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ja czekam na low rate tez, tu moze wbije ale zalezy ile ludzi bedzie jezeli mniej niz 100 to lipa

  12. #176
    orjannilsen1

    Domyślny

    chuja z tego wyjdzie 46 kont, wielka mi kurwa konkurencja dla medivi

  13. #177
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    do wieczora może być ze 130, mysle ze jak z tego setka wejdzie to by było zajebiscie i serwer się utrzymywal na ~50 online to kurła calkiem elegancko bym gral

  14. #178
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chuja z tego wyjdzie 46 kont, wielka mi kurwa konkurencja dla medivi
    Medivia płonie!!!!
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  15. #179
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,013
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No nic dziwnego, skoro:
    a) takich serwerów są setki
    b) nie było żadnej większej promocji, tylko jakieś KMWTW, jak to napisał byczek:
    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ci co maja wiedziec czyj to serwer i kiedy start to wiedzą
    tak, jak pisałem - otsik dla znajomych i znajomych znajomych, i tyle.
    Szkoda, bo może i panowie mają dobre chęci, może i robią z pasji, no i przydałby się jakiś naprawdę dobry serwer, ale tu wracamy do punktu pierwszego: takich serwerów to są setki i praktycznie wszystkie na jedno kopyto.
    A nie no, zapomniałem, ten się różni tym, że nie będzie korupcji, kolesiostwa i przyzwolenia na czitowanie. Problem w tym, że każdy tak mówi. Nie było nawet żadnych informacji, na podstawie których moglibyśmy sądzić, że tu będzie inaczej. Jak będzie wyglądać egzekwowanie regulaminu, kto będzie to robił, co będzie dowodem, a co nie, jakimi narzędziami będzie to robione itp. nic na ten temat.

  16. #180
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nic dziwnego, skoro:
    a) takich serwerów są setki
    b) nie było żadnej większej promocji, tylko jakieś KMWTW, jak to napisał byczek:

    tak, jak pisałem - otsik dla znajomych i znajomych znajomych, i tyle.
    Szkoda, bo może i panowie mają dobre chęci, może i robią z pasji, no i przydałby się jakiś naprawdę dobry serwer, ale tu wracamy do punktu pierwszego: takich serwerów to są setki i praktycznie wszystkie na jedno kopyto.
    A nie no, zapomniałem, ten się różni tym, że nie będzie korupcji, kolesiostwa i przyzwolenia na czitowanie. Problem w tym, że każdy tak mówi. Nie było nawet żadnych informacji, na podstawie których moglibyśmy sądzić, że tu będzie inaczej. Jak będzie wyglądać egzekwowanie regulaminu, kto będzie to robił, co będzie dowodem, a co nie, jakimi narzędziami będzie to robione itp. nic na ten temat.
    Moglbys wymienic chociaz 30 takich otsow ?
    Ile byscie chcieli graczy na KOLEJNYM nowopowstalym otsie high rate?
    Dopiero low rate pokaze jak jets naprawde
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 219
    Ostatni post: 20-06-2019, 17:32
  2. [8.6] Naruto-Elements.net | Unique custom content
    Przez NarutoElements w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 01-02-2017, 17:23
  3. Intel HD Graphics 4600 vs MSI Radeon HD 5570
    Przez Criss26 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 13-05-2014, 15:34
  4. Graphics engine- jak ustawić?
    Przez Filia the Dragon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-08-2010, 12:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •