+ Nowy post
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 1 2
Pokazuje wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Biletomat nie wydał biletu

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    10
    Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Pani Helence przez automaty zabierajo premie, to rach-ciach cię oszukali

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Nie dość, że dostałem upomnienie w tym temacie to jeszcze ten post został usunięty. TORG NOWE PORZĄDKI PATRYK VEGA JUZ WKRUTCE.

Napisze więc tylko bardziej cenzuralnie i w skróconej formie:
    było wypierdolić ten bankomat w powietrze

Data rejestracji
    Apr 2015
    Siła reputacji
    0
    moddii nie jest już randomem

Domyślny

gosciu, mialem tak samo 2 tygsy temu i skopalem ten automat jebany przy ludziach na dworcu glownym we wrocku, ale i tak nie wydal biletu. skurwysyn zezarl mi 50 ziko, ale zadzwonilem na infolinie i zlozylem reklamacje, musze niby czekac na rozpatrzenie sprawy.

Data rejestracji
    Dec 2012
    Położenie
    Potsdam
    Siła reputacji
    7
    Murzin tworzy klimat torga Murzin tworzy klimat torga Murzin tworzy klimat torga Murzin tworzy klimat torga

Domyślny

No jak nie Ma biletu to chyba lipa cnie?

Data rejestracji
    Apr 2009
    Położenie
    Kazordoon
    Siła reputacji
    10
    Mnh_Project klęka tylko przed Bogiem Mnh_Project klęka tylko przed Bogiem Mnh_Project klęka tylko przed Bogiem Mnh_Project klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

historia prawdziwa

chcialem kupic w biletomacie, mroz jak sam skurwysyn, nie dziala ekrandotykowy, wsiadam w pociag, ide do konduktora za guzik go chwycic, mialem chyba 50 gr wiecej niz bilet kosztowal, on mi nalicza jakas oplate... no gdyybym mial to bym zaplacil, po czym kanary wbijaja w przedzial i ich chuj interesowalo, wypisali kwitek i do konca podrozy siedzialelm juz grzecznie

jebac polskie kolejki

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga

Domyślny

Mi kiedyś w autobusie powiedział, że nie ma jak z 20zl wydać i jak canarinhos wejdą to odesłać ich do niego, oczywiście to mój obowiązek mieć obliczone na bilet i mandacik, ale co baba się naliczyla żółtych to moje hehe

Data rejestracji
    Aug 2011
    Położenie
    Leszno
    Siła reputacji
    8
    Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Ja mowie o bilecie kolejowym. Zwrocili hajs sami, nawet nie musialem dzwonic :o

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania