+ Nowy post
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: netflix to gówno?

Notoryczny Miotacz Postów Zwytkly jest teraz online

Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4
    Zwytkly nie musi się już przedstawiać Zwytkly nie musi się już przedstawiać

Domyślny netflix to gówno?

elo,

chciałem sobie zrobić nowe konto na netflixie aby przycebulić i za 0 oglądać na miesiąc w 4K, więc oczywka wyczyściłem pliki cookies itp, loguje sie i wpisuje jakies randomowe name user, i mnie zalogowało na innego usera XD (bez wpisywania hasła!))
    aje jakiś film żeby zobaczyć czy mi otworzy bez żadnego komunikatu i jest, lol, patrze na billing, jest jakiś tam filipiński numer i plan 4k

wygrałem życie?

Notoryczny Miotacz Postów Zwytkly jest teraz online

Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4
    Zwytkly nie musi się już przedstawiać Zwytkly nie musi się już przedstawiać

Domyślny

no serio, moge wam zrobić print screena, za darmo mam full 4k , i nie place za to

Data rejestracji
    Sep 2012
    Siła reputacji
    8
    Nextpro poleca ten styl życia Nextpro poleca ten styl życia Nextpro poleca ten styl życia Nextpro poleca ten styl życia

Domyślny

To ja znalazłem gęś tygryska i wydobylem hasło a później podrzuciłem ci w płatkach śniadaniowych i dlatego zapamiętałeś i wpisałeś

Data rejestracji
    Nov 2014
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    4
    Drake. odnalazł swoje miejsce na świecie Drake. odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    elo,

chciałem sobie zrobić nowe konto na netflixie aby przycebulić i za 0 oglądać na miesiąc w 4K, więc oczywka wyczyściłem pliki cookies itp, loguje sie i wpisuje jakies randomowe name user, i mnie zalogowało na innego usera XD (bez wpisywania hasła!))
    aje jakiś film żeby zobaczyć czy mi otworzy bez żadnego komunikatu i jest, lol, patrze na billing, jest jakiś tam filipiński numer i plan 4k

wygrałem życie?
    netflix to gówno, potwierdzam

Data rejestracji
    May 2014
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    4
    danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia

Domyślny

Ty farciarzu tez bym tam chcial

Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2010
    Położenie
    Opole
    Siła reputacji
    8
    SerQ klęka tylko przed Bogiem SerQ klęka tylko przed Bogiem SerQ klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    elo,

wygrałem życie?
    Chyba wygrałeś, aczkolwiek czy lepiej być nie może?
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

tylko showmax, wspierajcie polskich producentow, kupujcie i palcie polskie rap płyty, ament

Data rejestracji
    Jul 2010
    Położenie
    Posen
    Siła reputacji
    13
    moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

jest w ogole cos na tym netflixie teraz? odpalilem se testowy miesiac bo nie chcialo mi sie jednego takiego nowego serialixu szukac nigdzie ale okazalo sie ze on trwa 3 godziny i od tego czasu nic ciekawego nie potrafie znalezc. wszystkie nowosci to jakies gunwo paskudne a wszystko starsze widzialem juz lata temu

a najgorszy to jest ten kurwa alternatywny węgiel co to teraz bilbordy w calym krakowie wiszą. po 5 minutach wymiękłem, puskudne gówno
    Ostatnio zmieniony przez moth : 13-02-2018, 14:23

Data rejestracji
    Feb 2012
    Siła reputacji
    7
    Panic ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Panic ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Panic ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Panic ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Panic ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Panic ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Panic ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj moth napisał Pokaż post
    jest w ogole cos na tym netflixie teraz? odpalilem se testowy miesiac bo nie chcialo mi sie jednego takiego nowego serialixu szukac nigdzie ale okazalo sie ze on trwa 3 godziny i od tego czasu nic ciekawego nie potrafie znalezc. wszystkie nowosci to jakies gunwo paskudne a wszystko starsze widzialem juz lata temu

a najgorszy to jest ten kurwa alternatywny węgiel co to teraz bilbordy w calym krakowie wiszą. po 5 minutach wymiękłem, puskudne gówno
    kurwa dobrze ze przypomniales o alternatywnym węglu bo sie jaralem jak pokurwiony miesiac temu i zapomnialem w pizdu
    ide ogladac

Data rejestracji
    Jun 2007
    Położenie
    Sosnowiec
    Siła reputacji
    11
    maselkolubie nie musi się już przedstawiać maselkolubie nie musi się już przedstawiać

Domyślny

na allegro sa konta po 3 zl, nawet po zeciszu widzialem polecam ten styl

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania