+ Nowy post
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 1 2
Pokazuje wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: tibja kusi

Data rejestracji
    Oct 2017
    Siła reputacji
    0
    Taki Tam Grajek to jeszcze świeżak

Domyślny

Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i wlasnie sek w tym ze nie chce mi sie od 0 zaczynac. W ogole wszedlem se na stronke tibii, dobrze patrze ze tam jakies coinsy mozna kupowac i za to kupowac outfity?
    nowe servy pvp bez botów na chwile obecną do Duna i Vita z niecały rok może stoją do tego bez możliwości transferów. Sam ostatnio chciałem zacząć pograć ale mało co osób pyka na Dunie - open retro pvp a vita to te smieszne pvp ze przez mw przechodzisz a po wyłączeniu czaszki nie zadajesz dmg w pt wiec jak dla mnie to dla noobów granie XD

Data rejestracji
    Oct 2006
    Siła reputacji
    12
    Atakowany Panek nie jest już randomem

Domyślny

Dune polecam, wygrany serwer ale chlopaki nie robia problemow, sam gralem od poczatku Duny i jestem w Opo. Jakies timki podobno mniejsze 2 sie bija pomiedzy soba i nikt w nich nie wjezdza.

Data rejestracji
    Jul 2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Siła reputacji
    12
    Imonek tworzy klimat torga Imonek tworzy klimat torga Imonek tworzy klimat torga Imonek tworzy klimat torga Imonek tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Wszystko możesz kupować za coinsy praktycznie - potki, blessy, mounty, gp changer, powrót do temple, outfity, pacc
    Dodatkowo z pacc masz auto looting i huda np na profit/waste
    Kurwa co sie z tej gry zrobilo, to przeciez brzmi jak jakis bot sprzezony z klientem
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

Data rejestracji
    Oct 2017
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Takie czasy co zrobić nic już nie będzie takie samo jak kiedyś można tylko wspominać. Dawaj na dune ; P ja dziś po południu kupuje pacca i coś sobie zacznę działać

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    14
    matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Kurwa co sie z tej gry zrobilo, to przeciez brzmi jak jakis bot sprzezony z klientem
    bez kitu co to ma byc kurwa ja tam wole miec kontrole nad lootem i przesuwac z kazdego ciala

Data rejestracji
    Dec 2017
    Siła reputacji
    0
    Brajanek to jeszcze świeżak

Domyślny

Kurwa jak na tej zapchlonej Dunie jest 40 osób wieczorem,wiec sobie jaj nie rob. Mam tam jakiegoś 30 msa, to gubilem 15 pzta pod depo thais

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    14
    Pacyfic to nie nick, to styl życia! Pacyfic to nie nick, to styl życia! Pacyfic to nie nick, to styl życia! Pacyfic to nie nick, to styl życia! Pacyfic to nie nick, to styl życia! Pacyfic to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Mnie tez kusi :D a w ogóle cena postaci 300 lvl po 200 zł XD

Data rejestracji
    Oct 2017
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Brajanek napisał Pokaż post
    Kurwa jak na tej zapchlonej Dunie jest 40 osób wieczorem,wiec sobie jaj nie rob. Mam tam jakiegoś 30 msa, to gubilem 15 pzta pod depo thais
    40 to gra po południu a wieczorami do 50-60+ dochodzi co nie zmienia faktu ze lipa z deka ale jakoś mnie zniechęca open pvp gdzie można przechodzić przez mw jak to jakaś parodia xD do tego zero zadawanego dmg podczas party walą runy/czary i na wyjebce po chuju takie granie a na morcie dopiero od tego roku wszedł battleye więc 3 lata każdy bocił to pierdole takie retro

Data rejestracji
    Oct 2014
    Położenie
    tu i tam
    Siła reputacji
    4
    Lubieczasemczastracic nie musi się już przedstawiać Lubieczasemczastracic nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Jaranie się pvp na tibii 7.72+ to pedalstwo. A hotkeye i partysystem to ciota i chuj.

Dawaj na damorę, 2mc serwer ma bodajże. Npvp, bo nowe pvp to i tak jest XD.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania