Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: tibja kusi

  1. #1
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny tibja kusi

    witam muszę to powiedzieć jestem uzależniony od tibii, przez 15 lat nie jestem w stanie od niej uciec
    dlatego muszę do niej wrócić
    niestety medivia to kurwa, a real tibia dzisiaj mimo, że chujowa trochę, to fajnie jest, bo nie ma botów
    no i niby mam 180 ed, 100 eka i jakieś inne takie śmieci na jakiejś pelorii xD ale jakoś mi się nie widzi tam grać i w sumie edkiem, myślałem, żeby se rpkiem pograć
    na takiej antice boli mnie to, że tam 3/4 charów i ccków wybocone, wolałbym pograć na jakimś świeżym świecie
    pvp dzisiaj w tibii no trochę słabe ale jakoś tak no niezbyt bym chciał grać na nonpvp
    obawiam się tylko tego, że tak jak już to wiele razy było, kupię pacca, pogram 3 dni i mi się znudzi xD a było tak pewnie dlatego, że se wchodziłem w gierkę magiem któryś już raz, 5kk warte tyle co duża pizza to żal nie kupić :/ a rpkiem w sumie ostatnio grałem na rlu no nie wiem w okolicach tibii 8.6
    w skrócie - gdzie teraz warto grać, czy rp nie znudzi mi się po 2h rzucania dzidami i w sumie jak się teraz gra, bo zatrzymałem się na tym, że wbija się jak najszybciej na yalahar albo klepie tomby w ankrahmun lol
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 12-02-2018, 16:57

  2. #2
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    no siema ja zaczalem grac z ekipa na antice, co do pvp to szkoda gadac ale w sumie juz pk nie sprawia zadnej frajdy, wiec jesli serio ci zalezy na tym to raczej retro pvp albo medivia. musisz se uswiadomic po co chcesz grac czy po to by lvl bic ( ms jak zawsze ), z kumplami pobiegac ( dolaczyc do ekipy jak swojej nie masz ) czy rpg to w sumie kazda profesja. jesli chcesz kupic kase na allegro to mozesz expic tam gdzie ci sie podoba, codziennie zmienac respy nie patrzac na waste. duzo sie rozpisales troche xd
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    tez mam ochote wrocic raz na jakis czas, ale jak sie okazuje ze spedzam godzine zeby wbic lvl z 20 na 21, a przede mna jeszcze setki nastepnych to szkoda mi zycia

  5. #4

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    114
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Jeżeli spędzasz godzine na wbicice jednego levela na 20 to oznacza że jesteś kompletnym laikiem, poczytaj troche poradników na reddicie itd. Rp full kozak, mi osobiście gra sie nim najprzyjemniej. Początkowe levele lecą dosyć szybko, najgorzej jest od 100 do 130 (trzeba przemęczyć ok. 20h gry). Powiem ci tak, to gra która ma sprawiać tobie frajde. Kup sobie z 500 tibia coinsów i gwarantuje ci ze raczej nie zwastujesz ich do 100 levela. Od 150 levela możesz chodzić tym rpkiem dosłownie sam gdzie chcesz, możesz expić masowo albo pojedyńczo, dosłownie gierka sie otwiera.

  6. #5
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no nie liczę na pvp w stylu bieganie 50 msem i solowanie se ludzi samymi sdkami xD nie te czasy
    ale czasem kogoś dednąć jak wkurwia czy coś, zawsze to lepiej mieć te możliwość, niż nie mieć
    magicznymi grać mi się już nie chcę, ek to ek, trzeba go lubić, a rpkiem w sumie zbytnio nie grałem, także dałbym mu w końcu szansę
    mam z kim grać, aczkolwiek nie liczę na to, bo ciężko się zebrać, żeby każdy miał czas, bardziej bicie lvli, grind, takie tam odmóżdżenie, trochę w tym rpg grajkowania też
    ma jeszcze sens skillowanie czy rpkiem od razu exp i się skill wbije na expie i offie?

    w sumie to szkoda, że nie ma botów, bo mordowanie ich było czymś cudownym ehhh

  7. #6

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    124
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    mam ten sam problem czekam z niecierpliwością od ponad połowy roku na nowy serwer pvp bez botów ale bez skutku :P

  8. #7

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kurwa tez bym pogral, mam jeszcze staaaarego msa na jakims 90 lvlu ale pewnie nikt na irmanie chyba nie gra?

    @edit: o kurwa, juz nie irmana, teraz jakas estela XD
    Ostatnio zmieniony przez Imonek : 12-02-2018, 22:08
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  9. #8
    Torg User

    Domyślny

    mordo dawaj na pelorii my pykamy z kumplami mozemy cos pokminic

  10. #9

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No i wlasnie sek w tym ze nie chce mi sie od 0 zaczynac. W ogole wszedlem se na stronke tibii, dobrze patrze ze tam jakies coinsy mozna kupowac i za to kupowac outfity?
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  11. #10
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wszystko możesz kupować za coinsy praktycznie - potki, blessy, mounty, gp changer, powrót do temple, outfity, pacc
    Dodatkowo z pacc masz auto looting i huda np na profit/waste

  12. #11

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    223
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i wlasnie sek w tym ze nie chce mi sie od 0 zaczynac. W ogole wszedlem se na stronke tibii, dobrze patrze ze tam jakies coinsy mozna kupowac i za to kupowac outfity?
    nowe servy pvp bez botów na chwile obecną do Duna i Vita z niecały rok może stoją do tego bez możliwości transferów. Sam ostatnio chciałem zacząć pograć ale mało co osób pyka na Dunie - open retro pvp a vita to te smieszne pvp ze przez mw przechodzisz a po wyłączeniu czaszki nie zadajesz dmg w pt wiec jak dla mnie to dla noobów granie XD

  13. #12
    Avatar Atakowany Panek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    557
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dune polecam, wygrany serwer ale chlopaki nie robia problemow, sam gralem od poczatku Duny i jestem w Opo. Jakies timki podobno mniejsze 2 sie bija pomiedzy soba i nikt w nich nie wjezdza.

  14. #13

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystko możesz kupować za coinsy praktycznie - potki, blessy, mounty, gp changer, powrót do temple, outfity, pacc
    Dodatkowo z pacc masz auto looting i huda np na profit/waste
    Kurwa co sie z tej gry zrobilo, to przeciez brzmi jak jakis bot sprzezony z klientem
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  15. #14

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    223
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Takie czasy co zrobić nic już nie będzie takie samo jak kiedyś można tylko wspominać. Dawaj na dune ; P ja dziś po południu kupuje pacca i coś sobie zacznę działać

  16. #15
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa co sie z tej gry zrobilo, to przeciez brzmi jak jakis bot sprzezony z klientem
    bez kitu co to ma byc kurwa ja tam wole miec kontrole nad lootem i przesuwac z kazdego ciala

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •