+ Nowy post
Strona 1 z 2 1 2 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: zamrazacz kurzajek

Data rejestracji
    May 2014
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    4
    danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia

Domyślny zamrazacz kurzajek

elo korzystal ktos?

siedzi mi cos na dupie od lat i wydaje mi sie ze to kurzajka i zamiast do dermatologa to wolalbym to zalatwic w domu z mamom

ps to nie pryszcz to napewno kurzajka albo jakis pieprzyk pozdo

Data rejestracji
    Jul 2010
    Położenie
    Posen
    Siła reputacji
    13
    moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moth : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

kurwa w s00mie dobre pytanie, na dłoni miałem w młodości 3 takie, co prawda już mi zarosły ale te zamrażacze kurzajek wciaż mnie ciekawia

Notoryczny Miotacz Postów Hunted jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2015
    Siła reputacji
    3
    Hunted klęka tylko przed Bogiem Hunted klęka tylko przed Bogiem Hunted klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

ja mialem na stopie 2 kurwy, uzywalem tego zamrazacza i nic nie dalo chyba

Data rejestracji
    Aug 2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    13
    Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia! Tatasek to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja mialem na stopie 2 kurwy, uzywalem tego zamrazacza i nic nie dalo chyba
    na szyji masz jeszcze jedną duzą kurwe

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    15
    matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj Tatasek napisał Pokaż post
    na szyji masz jeszcze jedną duzą kurwe
    xD

Notoryczny Miotacz Postów FoX-x jest teraz offline
    Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Częstochowa
    Siła reputacji
    12
    FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia!

Domyślny

ja to kiedys probowalem leczyc https://www.doz.pl/apteka/p2680-Brod...a_brodawek_8_g ale chuja to dalo, musialem na zabieg odmrazania leciec

Data rejestracji
    Jan 2013
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    6
    orjannilsen1 klęka tylko przed Bogiem orjannilsen1 klęka tylko przed Bogiem orjannilsen1 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

wartix, ale na przyszłość myj się codziennie :)

Data rejestracji
    May 2014
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    4
    danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    wartix, ale na przyszłość myj się codziennie :)
    to mi wyroslo pare lat temu kiedy siedzialem przed tibio 24/7
    dziewczyny jak cos to myje sie codziennie i to bez kapi

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    10
    Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia!

Domyślny

wrzucasz świeże drewno brzozy i ten podgrzewany soczek z nich przykładasz na kurzaje i skurwysyn odpada

Data rejestracji
    Aug 2011
    Siła reputacji
    8
    Super Predator poleca ten styl życia Super Predator poleca ten styl życia Super Predator poleca ten styl życia Super Predator poleca ten styl życia

Domyślny

Miałem kilka na łapach, używałem Wartix. Większość wytępiłem, z jedną byłem u dermatologa i odmroziła. Instrukcja mówi, żeby 10 sekund to przymrozić, ja mroziłem po 20~ jak nie lepiej, do dużego bólu i działało, Pani dermatolog ciekłym azotem na watce trzymała chyba z 50 sekund, paluch napuchnięty był przez 2 dni. Jeśli nie są za duże, to polecam spróbować.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania