+ Nowy post
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 1 2 3
Pokazuje wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Czy dałem się wyMandarkować?

Data rejestracji
    Mar 2010
    Położenie
    L.A.
    Siła reputacji
    9
    Pies_Pluto wkroczył na salony Pies_Pluto wkroczył na salony Pies_Pluto wkroczył na salony

Domyślny

Cygany som dobre bo jak ich zlapia to im sie rence odlonczajom od reszty ciala jak ogony jaszczurkom
    Pierdolę też Tuska, chuj mu w te usta,
    Niemiecki morderca, bandyta od ruska.

~ PIES 2017.

Data rejestracji
    May 2014
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    4
    danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciesz się że ci skurwysyn portfela nie gwizdnął
    bez kitu najlepsze sa male cygany jak podbiegaja we 2 i probuja ci ojebac jakis smieszny obrazek z maryja albo papierzem i jeden zapuszcza sie gdzies za ciebie a drugi diluje
    a potem obczajasz ze nie masz portfela i elo jakis kiddo lvl 8 kupuje sobie szlugi za twoj hajs

Data rejestracji
    Jan 2010
    Siła reputacji
    10
    Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Przypomnialo mi sie jak za gowniarza z ojcem podjechalismy do bankomatu, ja zostalem w aucie a ojciec poszedl wyplacic kase. Juz jak podjezdzalismy to zwrocilem uwage na jakiegos patusa ktory stal 30metrow od bankomatu, moj ojciec przeszedl obok niego, wyjal kase z bankomatu i jak wracal to ten dopiero do niego podbil z pytaniem czy da mu na jedzenie czy costam. Wydaje mi sie, ze na 99% jakby ojciec wyjal portfel to tamten by mu go zajebal.

Data rejestracji
    Aug 2015
    Siła reputacji
    0
    Eevee to jeszcze świeżak

Domyślny

Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Przypomnialo mi sie jak za gowniarza z ojcem podjechalismy do bankomatu, ja zostalem w aucie a ojciec poszedl wyplacic kase. Juz jak podjezdzalismy to zwrocilem uwage na jakiegos patusa ktory stal 30metrow od bankomatu, moj ojciec przeszedl obok niego, wyjal kase z bankomatu i jak wracal to ten dopiero do niego podbil z pytaniem czy da mu na jedzenie czy costam. Wydaje mi sie, ze na 99% jakby ojciec wyjal portfel to tamten by mu go zajebal.
    Spotkalem sie z sytuacja gdzie po "nie mam gotowki", zul kierowal mnie do bankomatu przekonujac, ze on tylko tak sie niefortunnie wyrazil i grube tez moga byc :D

Data rejestracji
    May 2005
    Położenie
    Chodzież
    Siła reputacji
    0
    haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Cytuj danjelek napisał Pokaż post
    ja to zawsze mowie " i don't speak polish sorry " i koniec rozmowy
    a potem wyciągam telefon i mówię: no siema stary gdzie jesteś? No już idę jakiś żul mnie zaczepił.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania