Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Czy dałem się wyMandarkować?

  1. #1
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Czy dałem się wyMandarkować?

    Elo,

    Dzisiaj se wracam z kucbudy i idę przejsciem podziemnym pod rondem reagana we wro i mnie typiarz jakis zaczepia i sie pyta czy mam coś słodkiego bo jest cukrzykiem i musi coś zjeść bo mu poziom cukru we krwi spada xD. Ja mówie że nie mam nic (kurwa slodycze to se moga se jesc dzieci lvl 15 a nie ja). Odpowiadając już się domyślam jakie będzie jego następne pytanie. Oczywiście nie mylę się prosi mnie o pieniądze żeby se mógł kupić coś słodkiego. Ja ofc człowiek wychowany na tibii nauczony żeby nie ufac nikomu próbuję go zdemaskować pytając czy ma przy sobie glukometr albo insulinę to mi pokazuje ze ma + sprzedaje mi jakąś łzawą historyjkę jak bardzo zle sie czuje + jest ubrany jak w miare normalny gosciu. Siegam do kieszeni i daje mu 2-3zł drobnych i sie pytam czy to mu wystarczy a on że lepiej by było jak bym mu więcej hajsu dał xD Ja w tym momencie kurwa żałuje że mu dałem cokolwiek i ide w swoja strone bez slowa wkurwiony że sie dałem wychujac.

    Jakie jest wasze podejście do czegoś takiego? Jest w chuj takich ludzi którzy podobne akcje odwalają np na dworcach gdzie też w miarę normalnie wyglądający typ mówi że karta mu przestała działać i brakuje mu na bilet do domu. Ja się trzymam zasady że nigdy nie daje pieniędzy w takich miejscach gdzie jest duzo ludzi typu dworce, galerie handlowe bo tam IMO to w 98% ludzie którzy proszą o pomoc to jebani scammerzy. W innych miejscach raczej w ogóle nie zdarza mi się żeby ktoś się pytał o pomoc. Może z 5 razy miałem taką sytuację i pomogłem ze dwa razy jak jakiś gówniak lvl 13-16 nie miał jak wrócić do domu i miałem mocne przeczucie że to nie scam.
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  2. #2
    orjannilsen1

    Domyślny

    za 3 zł to on opierdoliłby jakąś czekoladę
    zostałeś wyruchany :(

  3. Reklama
  4. #3
    Boruciarz

    Domyślny

    Skurwysyn, zeby zapasci dostal i mu noge kiedys ujebali jak naprawde zachoruje

  5. #4

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak.

  6. #5
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    może scam a może uratowałeś człowiekowi życiem.

    ja se nosze tylko karty to nigdy nie uratowałem nikomu życia

  7. #6
    danjelek

    Domyślny

    ja to zawsze mowie " i don't speak polish sorry " i koniec rozmowy

  8. #7
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Do mnie ostatnio typ że nie jest bezdomnym ani żebrakiem (to na chuj żebra) ale zbiera drobne od rana. A ja że na co, to ten że na chleb. Myślałem, że to kolejny co "daj na chleb bo chce mi się pić" to mówie że mu kupie, a ten spoko spoko. Kupiłem mu jakiś ser nawet do tego i wodę, żeby sie poczuł zajebiście. No i odchodzę od kas, idę do wyjścia a ten już z kolejnym ziomkiem wchodzi na sklep xD to ja że kurwa halo i daje mu te zakupy. To ten podziękował, a tamtemu powiedział że już nie trzeba. Taki pomocny jestem.

  9. #8
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wracam ostatnio samochodem do pracy, mijam gościa łapiącego stopa, ale żal mi się go zrobiło i jakieś 50m dalej zatrzymałem się i go wziąłem, bo na drogach śnieg, na polu zimno, jeszcze go coś jebnie.
    Wsiada do samochodu, jebie alkoholem i opowiada mi o tym, że chodzi tam na przystanek (jakieś 4km dalej i to cała droga pod kiepe xD), bo "u nas" nie może jechać na gapę, bo na wejściu trzeba odbijać bilety, a on woli sobie 2 piwa kupić
    Ale kurwa żałuje, niech typ zdechnie na coś, bo mam teraz wyrzuty sumienia, że go mogłem ocalić
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  10. #9
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ten podziękował, a tamtemu powiedział że już nie trzeba. Taki pomocny jestem.
    Ta, a 10 minut później kupili mu szynkę i ketchup, potem herbatę, kawę, cukier, sól, chrupki, majonez i ostatecznie gość w cały dzień za darmo zrobił sobie zakupy na miesiąc
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  11. #10
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ja daje tylko jak widze, ze
    a) czlowiek serio mocno zmarowany i zmasakrowany to kupilem raz czy dwa razy jakas bulke czy cos
    b) zuler podbija otwarcie "hehe kierowniku zbieram na winko da rade cos u Pana?" to takim tez daje za szczerosc

    Ale czasem widac, ze obvious troll
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #11
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Najgorzej jak parkujesz pod galeria, podbija do ciebie jakis zulek i musisz dac bo chuj wie czy ci lusterka nie upierdoli albo lakieru nie porysuje.

  13. #12

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najgorzej jak parkujesz pod galeria, podbija do ciebie jakis zulek i musisz dac bo chuj wie czy ci lusterka nie upierdoli albo lakieru nie porysuje.
    Tak zwani "szefie ja tu szefowi auta popilnuje"

  14. #13
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,303
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najgorzej jak parkujesz pod galeria, podbija do ciebie jakis zulek i musisz dac bo chuj wie czy ci lusterka nie upierdoli albo lakieru nie porysuje.
    Kiedyś była akcja chyba w Białymstoku, że cyganka podbijała do ludzi na parkingu i jak ktoś nie dał kasy to cygany wylatywały z krzaków i rysowały lakier jebane małpy, dzikie zwierzęta pierdolone.

  15. #14
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    zutylizowac cyganow jebanych smieci
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  16. #15

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    114
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Ja kiedyś z ziomkiem podbijałem furą pod kaufland, godzina szczytu w chuj januszy bije sie o miejsce parkingowe to stoimy w korku na parking, jakaś cyganka chodziła po samochodach z dzieckiem i psem (nie policjantem hehe) i prosiła ludzi żeby jej dali jakieś pesos na talerz zupy. Szyba w dół i mówie jej że nie mamy drobnych to ta do nas że większe pieniądze też im sie przydadzą. Kurwa prawie ją oplułem prosto w ryj za ten tekst. Potem biegaliśmy po sklepie z zakupami bo cykaliśmy sie że koła nam wymontują jakieś rumuny xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Czy dałem się wprowadzić w maliny?
    Przez Zwytkly w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post: 13-05-2017, 21:17
  2. poi czy dla pacc czy dla facc
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 12-02-2007, 14:11

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •