Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: forum o emigracji

  1. #31
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kestivo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mieszkam w niemczech 10 lat, mozna powiedziec ze sie tu wychowalem, mozesz smialo pytac. Pracy jest duzo i nie tylko za minimalna, a nawet za minimalna mozna sie utrzymac, szczegolnie w jakicjs mniejszych miejscowosciach gdzie mieszkania sa tanie. Jesli stracisz prace nie zostajesz z niczym, dostaniesz zasilek, urzedy pracy chetnie placa za kursy jezykowe czy inne kursy i szkolenia, a jak masz pomysl na siebie i nie chcesz byc zwyklym robolem tym bardziej
    Ciekawe, jak się zwalniałem z roboty i miałem od nich mieszkanie to urząd by mi przyznał jakieś zastępcze gdybym chciał zostać?XD @Kestivo ;

  2. #32
    Old-Era

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe, jak się zwalniałem z roboty i miałem od nich mieszkanie to urząd by mi przyznał jakieś zastępcze gdybym chciał zostać?XD @Kestivo ;
    nie no musialbys sobie poszukac czegos malego bodajze na jedna osobe przysluguje do 350euro?

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar bacary
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szanuje jak skurwysyn, jak dorwałeś tą pracę? Ja uważałem, że jako tako ogarniam angielski ale jak trafiłem na typowego kurwiaka z MANCZESTERU to jak mi zajebał tymi sloganami z tym ZJEBANYM akcentem to się przyżegnałem.
    Wiesz co, miałem dosyć farta. Supervisor z nocki akurat odchodził i szukali ludzi, to brat wysłał moje CV, a typo mnie zaprosił na rozmowę(zajebista rozmowa, trwało z 10-15 minut, z czego 90% czasu mi gadał, jak to teraz nie będzie super trudno i nie będzie czasu na nic[zatrudniłem się przed black fridayem] więc o holidayu przez ten miesiąc i następny mogę pomarzyć blablabla) i to tyle w sumie xD tego samego dnia zacząłem, najważniejszych rzeczy nauczyłem się w przeciągu godziny, a potem trzeba było tylko się trochę dowiedzieć o tym jak rozwiązywać problemy ludzi, wypełniać i robić jakieś dupsy(trzeci dzień roboty jako supervisor i już robiłem recorda czterem ciapakom, bo sobie wychodzili na fajke co jakis czas xD).

    A co do akcentu, to nie zauważyłem, żeby było aż tak trudno. Nie mam też tak dużo Angoli, ale to właściwie oni mnie odwiedzają codziennie, żeby się o coś spytać. Chociaż mam jednego, który gra tam w baseballa chyba i jak zarzuci jakimś tekstem, to tylko z kontekstu wywnioskuje co tu sie odpierdala xD ale o wiele bardziej wole takie coś, niż typów, którym mówisz, że są zwolnieni, wypisujesz z nim papierek, zabierasz mu takie małe gówno, które rejestruje ile pracujesz, a ten stoi i się pyta, czy już może iść do roboty :|

  5. #34
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie no musialbys sobie poszukac czegos malego bodajze na jedna osobe przysluguje do 350euro?
    450 euro
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  6. #35

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poszukuję jakiegoś forum, na którym znajdę aktualne posty (czyli 2017/2018 rok) dotyczące życia emigrantów np. W Niemczech/Anglii/Norwegii. Interesują mnie zarobki, nastawienie tambylców, ogólny poziom życia. Szczególnie nurtuje mnie pytanie czy da się wyjechać, dorobić się i wrócić ze sporą ilością zaoszczędzonych pieniędzy, czy raczej nie ma takich szans. Jakby ktoś mógł polecić jakąś stronę to byłbym wdzięczny. Jak ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenie to może napisać, też chętnie rpzeczytam.
    Jak jesteś spawaczem z +10-cio letnim stażem to mogę załatwić Ci robotę w Norwegii nawet bez języka, jedynie z umiejętnością czytania rysunków technicznych za 50k netto miesięcznie norweskich koron. Jeśli szukasz byle jakich magazynów to mogę Ci załatwić pokój w Barnsley, UK, koło 90 funtów tygodniowo za niego, dostajesz od razu spis wszystkich agencji i magazynów, po których możesz się przejść, maksymalnie kilka dni i masz pracę. Odbiór z lotniska zapewniony.

  7. #36
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    450 euro
    No to w tej miejscowości lux mieszkanko by przypadało za taką sumę, może i internet nawet w tej cenie by się zmieścił xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Upgrade forum
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 19-10-2017, 21:58
  2. Chwilowe ograniczenia na forum
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post: 16-10-2005, 15:56
  3. News z forum www.tibia.com ( dział: Help )
    Przez konto usunięte w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post: 10-07-2005, 13:39
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •