+ Nowy post
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: forum o emigracji

Data rejestracji
    Jun 2008
    Siła reputacji
    11
    Hunterius poleca ten styl życia Hunterius poleca ten styl życia Hunterius poleca ten styl życia Hunterius poleca ten styl życia

Domyślny forum o emigracji

Poszukuję jakiegoś forum, na którym znajdę aktualne posty (czyli 2017/2018 rok) dotyczące życia emigrantów np. W Niemczech/Anglii/Norwegii. Interesują mnie zarobki, nastawienie tambylców, ogólny poziom życia. Szczególnie nurtuje mnie pytanie czy da się wyjechać, dorobić się i wrócić ze sporą ilością zaoszczędzonych pieniędzy, czy raczej nie ma takich szans. Jakby ktoś mógł polecić jakąś stronę to byłbym wdzięczny. Jak ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenie to może napisać, też chętnie rpzeczytam.

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    15
    Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji Vadim wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Grupki na facebooku.

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18
    Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poszukuję jakiegoś forum, na którym znajdę aktualne posty (czyli 2017/2018 rok) dotyczące życia emigrantów np. W Niemczech/Anglii/Norwegii. Interesują mnie zarobki, nastawienie tambylców, ogólny poziom życia. Szczególnie nurtuje mnie pytanie czy da się wyjechać, dorobić się i wrócić ze sporą ilością zaoszczędzonych pieniędzy, czy raczej nie ma takich szans. Jakby ktoś mógł polecić jakąś stronę to byłbym wdzięczny. Jak ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenie to może napisać, też chętnie rpzeczytam.
    Znam takie: torg.pl
    Da sie. Zalezy od Ciebie, pracy jaka mozesz tam zdobyc i jak jestes oszczedny. Ja bedac 4-5 miesiecy w uk zaoszczedzilem z 15k, zalezy co rozumiesz przez spora liczbe pieniedzy i w jakim okresie.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-02-2018, 23:16
    Amantu billahi wa mala'ikatihi
    wa kutubihi wa rusulihi wa al-yaum al-akhiri
    wa al-qadri khayrihi wa sharrihi min Allah
    wa al-ba'si ba`d al-maut, la ilaha illa Allah

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga

Domyślny

Ja przez 6 miechów w Niemczech przy ich najniższej krajowej odkładałem po 900-1000euro nie żałując sobie na prawdę na nic (tak da się z głową za 200euro miesięcznie przeżyć razem z tytoniem, alkoholem i bakencjuszem XD).

Data rejestracji
    Jun 2008
    Siła reputacji
    11
    Hunterius poleca ten styl życia Hunterius poleca ten styl życia Hunterius poleca ten styl życia Hunterius poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Master napisał Pokaż post
    Znam takie: torg.pl
    Da sie. Zalezy od Ciebie, pracy jaka mozesz tam zdobyc i jak jestes oszczedny. Ja bedac 4-5 miesiecy w uk zaoszczedzilem z 15k, zalezy co rozumiesz przez spora liczbe pieniedzy i w jakim okresie.
    No właśnie chodzi mi o coś takiego, tzn. po odliczeniu wszystkich kosztów utrzymania się, przeżycia itd. żeby zostało z 3-4 tysiące złotówek "na czysto"

Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Ja przez 6 miechów w Niemczech przy ich najniższej krajowej odkładałem po 900-1000euro nie żałując sobie na prawdę na nic (tak da się z głową za 200euro miesięcznie przeżyć razem z tytoniem, alkoholem i bakencjuszem XD).
    Ciekawe, mógłbyś rozwinąć? Co tam robiłeś, pokój zapewniał Ci pracodawca czy sam wynajmowałeś? Mają takie tanie jedzenie? Nie głodowałeś?

Data rejestracji
    Dec 2012
    Położenie
    Potsdam
    Siła reputacji
    7
    Murzin tworzy klimat torga Murzin tworzy klimat torga Murzin tworzy klimat torga Murzin tworzy klimat torga

Domyślny

Ciekawe, mógłbyś rozwinąć? Co tam robiłeś, pokój zapewniał Ci pracodawca czy sam wynajmowałeś? Mają takie tanie jedzenie? Nie głodowałeś?
    Ja z kobieta mieszkamy w Niemczech i w sumie troche ciezko by by bylo za 200 e przezyc, Ale nie jest to niemozliwe. Jedzenie drozsze niz w Pl, Ale duzej roznicy nie ma

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18
    Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

No właśnie chodzi mi o coś takiego, tzn. po odliczeniu wszystkich kosztów utrzymania się, przeżycia itd. żeby zostało z 3-4 tysiące złotówek "na czysto
    Lekkim chujem jezeli znasz dobrze angielski, ogarniesz bez problemu robote gdzie Ci wpadnie z 1800 netto/miesiac. Pokoj 80-110 poundsow, jak nie jestes meliniarzem, ktory sprowadza panienki i upierdala sie do nieprzytomki dzien w dzien to polecam u kogos w domu prywatnym wynajac wtedy wszystko na legitce, zyjesz se z rodzinka, zazwyczaj z dostepem do ogrodka 12/10. Do tego 100 funtow na tydzien zeby jakies zarcie ogarnac lekko i inne pierdoly i zostaje ci z 1k oszczednosci. Polecam robote przy dowozeniu rzeczy do ludzi bo masz kolejne kilkaset funtow miesiecznie z napiwkow. Cos tam wiecej ci jutro z pracy najwyzej napisze bo teraz ide spinkac juz bo obecnie jestem bardzo zmeczony nicnierobieniem w Polszy :))

ps. ja pojechalem se yolo majac jakies 1500pln na koncie udalo sie izi w ciagu paru dni na miejscu ogarnac
    Amantu billahi wa mala'ikatihi
    wa kutubihi wa rusulihi wa al-yaum al-akhiri
    wa al-qadri khayrihi wa sharrihi min Allah
    wa al-ba'si ba`d al-maut, la ilaha illa Allah

Data rejestracji
    Dec 2015
    Siła reputacji
    3
    kisizlodziej ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach kisizlodziej ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach kisizlodziej ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach kisizlodziej ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach kisizlodziej ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach kisizlodziej ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach kisizlodziej ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Co ty gosciu pierdolisz przeciez 1800 netto to jest prawie 30k rocznie przed taxem czyli chyba powyzej sredniej krajowej
    I co on bedzie robil znajac jezyk?

Moze w londynie by sie do tego zblizyl ale wtedy te 100 funtow to tygodniowo na jakiejs melinie w 6 zonie z polakami. Polecam poczytac imby na grupkach jak sie okradaja albo jak polak landlord gaz zakreca i grzeje godzine dziennie xD

Wyjechac fajnie bo sam siedze ale do jakiejs normalnej roboty a nie heee znam jezyk pojade se
    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    wie ktos czy mozna z piskiem opon ruszyc do tylu czy tylko do przodu?
    bo gogle cisza jakby tylko mozna bylo wprzod

Data rejestracji
    Dec 2013
    Położenie
    Jastrzębie-Zdrój
    Siła reputacji
    5
    bacary poleca ten styl życia bacary poleca ten styl życia bacary poleca ten styl życia bacary poleca ten styl życia

Domyślny

Supervisor Manchester here tutaj. Odkladam na easy 500f/miesiac, na oplaty idzie 500f(jedzenie+pokoik) i zostaje mi 300 tak o, zeby sobie rozjebac.

Na nastawienie ludzi nie narzekam, nigdy nie mialem sytuacji, zeby ktos mnie jebal, bo nie jestem stad. Ba, Angole ogolem sa bardzo w porzadku(oczywiscie w robocie trafily sie jakies tepaki, ktore myslaly, ze sa stad i im sie nalezy).

A co do ogolnego poziomu zycia, to jest tu tanio w chuj szczerze powiedziawszy. Jak bedziesz mial robote, to bedziesz zyl na normalnym poziomie, odkladal hajs i nie narzekal na nic.

Ps. jakbys chcial wyjezdzac gdzies tu, to na pewno nie teraz. Dziennie po 15-20 osob z jednej zmiany odwoluja i czestogesto jest tak, ze jestes anulowany 3 dni z rzedu, przychodzisz porobic 2 dni i Ci placa tylko za dwa dni i elo.

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Siła reputacji
    8
    Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia

Domyślny

no siema ja w niemczech od 3 lat siedze, robote mam 1.4-1.5 na miesiac, jezyk hujowy nadal u mnie znaczy rozumiem wszystko i to co chce zalatwie ale popelniam duzo bledow. Mieszkanie wynajmuje 45m2 - 550 euro w centrum miasta 100k ludu, 50 prad, 30 internet i 50 kumplowi za wache na miesiac razem 680 liczmy te 700 ( bilet 150 euro wiec 100 wiecej ), dopiero od tera jezdze z kumplem czyli bedzie wychodzic ze 700-800 stowek zostaje mi na zycie - gotowac nie umie, wpierdalam fast foody i odgrzewam jakies dania gotowe ( kto co lubi ) wydaje 50 euro na tydzien czyli 200 euro na miecha wydaje, szlugi to licz te 100 euro na miesiac ( ograniczam ) zostaje 4-5 stowek, no i liczmy 2-3 stowki na wydatki takie jak alkohol, jakas taxi z imprezy gacie nowe czy basen, z moim trybem zycia moge odlozyc 1-2 stowki na miesiac niczego nie zalowac sobie - jak nie masz wiekszych ambicji polecam ten styl zycia
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania