Reklama
Strona 5 z 14 PierwszaPierwsza ... 34567 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 205

Temat: [8.0] eloth.net{ip:play.eloth.net}

  1. #61
    Avatar Deziom
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    613
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby czemu kurwa siwy mialby klamac? Na kazdej edycji odpierdalalo sie rozdawnictwo i patologia
    ty gosciu uposledzony jakis jestes? jak ktos powie, ze ruchal twoja matke to tez zapytasz czemu niby mialby klamac? xD

    ogolnie ladny macie bol dupki kisne w sumie, fakty sa takie ze eloth sie spoko trzyma a uszmen i niebieski robia sobie na tym spoko hajsik a wy jedyne co mozecie zrobic to plakac na martwym forum xD essa

  2. #62
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Veziv sie splakal, dostal bana. Niebieski mu zabral ts'a zrobil post na OTLandzie, a randomy lykaja jak pelikany wszystko. Niby Niebieski mu dal, a wczoraj mowil ze Szklana. To jest zaklamana kurwa bez zycia, ktora ma tylko tibie

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    a czasem niebieski nie pisal na forum otlandzu ze da mu cos na start xD?


    zreszta to ze dawal na poprzednich edycjach i to ze jak bylo przenoszenie postaci bez eq to jednak czesc to eq miala przeniesione to fakt wiec ja jestem sklonny uwierzyc ze dla veziva poszlo to 1kk bp tunek i info od niebieskiego gdzie zyd stoi
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 12-02-2018, 14:24

  5. #64
    Boruciarz

    Domyślny

    Czemu deziom bez bana za propagowanie tego gówna? Niebieski rucha im matki, a oni usprawiedliwiaja, ze z prostytucji sie nie wyrasta xdd

  6. #65
    orjannilsen1

    Domyślny

    Pierwsza strona pojazd po servie, ostatnia to samo. Cały czas jakieś ćwierć-mózgi tu postują. Żeby jeszcze pisali "hehe fajny serverek do bitki, polecam" to pierdolicie sami, że znowu coś nie tak.
    Zawsze tak będzie bo to nie wina servera tylko tej niebieskiej kurwy. Mode zamknij w pizdu ten temat bo członkowie administracji wyzywali torgowiczów na torgu/streamach.
    Każdy tego typu temat powinien być warnowany i wypierdalany w pizdu.
    mode ogar

  7. #66
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    kurwy jebane tak bylo

    veziv dogadal sie z niebieskim zeby stawil otsa
    veziv wyjezdza na jakis oboz to niebieski opoznia start o ok. 10dni
    niebieski daje 1kk vezivowi
    wszyscy sie wyexpili
    veziv nie ma z kim walczyc to bije randomow
    niebieski lub szklana banuje go za to (???)
    veziv wyzywa zone niebieskiego na fb i pisze jej ze zajebie ich dzieciaka XDXD
    niebieski wylacza tsa
    niebieski wlacza tsa spowrotem


    ots spoko ale to juz nie te same tibijczyki co kiedys

  8. #67
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ktoś kto pamięta niebieskiego jeszcze ze starych otsów (chociaz na tych swoich elothach tez w chuj naodpierdalał) odrazu jest w stanie założyć że to co siwek pisze może być prawdą na 90%.

    Przecież jeszcze za czasów jak królowały otsy 8.6 i jak niebieski postawił swojego otsa dla gildii do bitek gdzie podobno miał być bezstronny to taki chuj, bo on oldari NDK wszystko robil pod sebusia, ndk mialo w guildhousie tp na prywatnego respa i takich sytuacji było o wiele więcej.

    Każdy kto wbił na tą edycje elotha czy 3 poprzednie prawdopodobnie ma mocne problemy psychiczne i zero jakiejkolwiek godności żeby grać na takim gównie skorumpowanego admina.
    Ostatnio zmieniony przez pepeszka : 12-02-2018, 17:07

  9. #68
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ja tam o dziwo polecam otsa, cudowne odczucia, od 2 dni mam 45 lvl bo splywam na ueczki elegancko jak mlody
    troche pallki jak zawsze za mocno dojebane, ale to juz klasyczek przeciez
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  10. #69
    Boruciarz

    Domyślny

    przeciez do tego pierdolonego kretyna dopiero za 28 razem dotarło, że to co pisze profesorek i reszta to prawda i formuła paladyna jest spierdolona na potęgę, a ten imbecyl i tak to spierdolił. chodziło o hitchance z jednej kratki u palka więc ten bezmózg próbował coś zrobić i wyszło na to, że paladyn po prostu trafia rzadziej, ale nadal z kazdej odleglosci tak samo xDDDDD. iq kurwa głowonoga, banować mode, nie patrzec.

  11. #70

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    166
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Rozdawanie cckow to raczej normalne tutaj, od 9 lutego zostało dodanych ponad 200~ postaci do listy graczy online cały hellgate i paradox tower był tym zajebane, wszystkie miały od 34 do 46 lvla, profesje Ed/mS byli to podstawieni "rune makerzy", jeżeli ktoś z Was zabił postać i miała grzyby i od dwóch do 4 bp run typu GFB/HMM/UH oraz była full afk oznacza to, że były to chary administracji. Zabiłem ponad 80~ postaci po zabiciu nie których automatycznie logowały w ich miejsca następne postacie z odrazu zrobionymi runami szkoda, że usunęli możliwość ściagania camów, bo po ponad półtorej godzinnej wyprawie miałem ponad 90 bp gfb i z 30 bp uhów. Rozmowa z slugarkiem w taki sposób jest teraz dodawania ilość graczy

    http://prntscr.com/id7mnm
    http://prntscr.com/id7sy3
    Ostatnio zmieniony przez Dynius997 : 12-02-2018, 21:04

  12. #71
    Boruciarz

    Domyślny

    xDDD masz punkty, masz pacca, kurwa masz nawet chara siwka tylko milcz xDDD

  13. #72

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    166
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tutaj się nic nigdy nie zmieni jak było tak będzie

  14. #73
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ale wy debile jestescie ze camow takich nie sciagacie to juz ktoras edycja z przekretami ja sie juz nauczylem zeby takie perelki kolekcjonowac tak samo shoty od szklany zapisane na dysku musza byc

  15. #74

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    166
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie dało się w ogóle z strony ściągnać po tej sytuacji tak to bym bandicamem sesyjke zajebał, a nie byłem świadomy aż tak dużej ilości tego gówna dopiero jak zaszedłem na paradox tower, to zobaczyłem tą jebana plagę o hellgate nie wspomnę.. Wcześniej normalnie dało się camy pobierać z strony...

  16. #75
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    tak samo vezivowi usunal camy na ktorym daje mu hajs, donosi potiony gmem itp

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. ELOTH.NET- REAL 8.0 [ELORA PVP EXP x10 START 22.03 18:00]
    Przez Flynn w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 6232
    Ostatni post: 10-04-2016, 22:45
  2. Sprzedam 73 Knight eloth.net 86/86 3 skile na ots
    Przez Pan Konrad w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-03-2016, 18:22
  3. Sprzedam eloth.net 72ms + 72ek
    Przez tygnus w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-02-2016, 15:31
  4. PLAY darmowe SMS do PLAY.
    Przez koki154 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-08-2012, 19:57
  5. Odpowiedzi: 180
    Ostatni post: 03-08-2012, 17:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •