+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Najlepszy internet na karte

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    8
    Heer_Xi odnalazł swoje miejsce na świecie Heer_Xi odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny Najlepszy internet na karte

Witam
    Jako ze jazda samochodem nudzi mnie na maxa (robie dziennie 250-300km autem dostawczym z kagancem na 90km/h)
    poszukuje najlepszej oferty internetu na karte ktora wloze sobie do tableta i bede mogl w spokoju ogladac twitcha/yt
    Pakiety internetu z karty telefonicznej starcza mi na 3 dni :(
    Potrzebuje okolo 30 gb/miesiac

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga

Domyślny

Mam nadzieję, że podczas jazdy nie masz zamiaru tego oglądać bo w przeciwnym wypadku biada Ci

Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie

Przemo jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    15
    Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Z 30 GB to nikt Ci problemu nie będzie robił, bo lejek włącza się przy 80-100 GB. Tak czy siak narazie nadal chyba T-Mobile od jakiegoś czasu ma najlepszą ofertę jeśli chodzi stricte o internet.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania