Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Koszula

  1. #16
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo bawelna to tylko surowiec, a koszule pwostaja z tkaniny. tkanina moze miec rozny splot i gramature i co wiecej zapewne bawelna z kazdej plantacji tez rozni sie od siebie.
    To w takim razie jaka jest najlepsza/najmilsza? Czy to już takie względne klasyfikowanie? Mi się wydaje, że takie cienkie są wygodniejsze, więc logika podpowiada że o najmniejszej gramaturze?

  2. #17
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ja mam z 30 koszul i za żadną nie płaciłem więcej niż 130zł a 80% to lamberty/lantiery (czyli kategorycznie nie są warte swoich wyjściowych cen ale za 100-130 są bardzo okej w większości), może za jedną czy dwie dałem nieznacznie więcej, kupuję tylko na promkach, które są częściej niż ich nie ma

    @up
    bawełna egipska (jeśli chodzi o milusińskość), to taka jakby flanela w dotyku tylko mniej żulersko wygląda
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 30-01-2018, 19:12
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Alve napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, nie chcialem Ci zaimponować tylko jak widac pod pojeciem koszula niektórzy mysla co innego (nie mowie tu o Tobie) + jeszcze dochodzi to co napisales apropo tkaniny. Jak masz sprawdzonego krawca to bomba (mi juz we Wroclawiu dwie koszule zjebali i od tamtego czasu nie praktykuje tego), ale raczej zwykly smiertelnik, ktory chce zainwestowac i kupic sobie pozadna koszulke nie zaryzykuje wydaniem 15zl, zeby randomowy krawiec mu ja zrobil na wymiar.
    Może coś więcej robiłeś ale kwestia tego żeby zebrać po bokach i w talii zaszyc to każda ogarnie. A pisałeś coś o robieniu na wymiar to może co innego miałeś na myśli :p

  5. #19
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    120 na promce to moja najtańsza koszula i nie że się chwale bo to nie są duże pieniądze, ale jednak za przyzwoity w miare materiał trzeba dać więcej niż 50zł jak ktoś wspomniał. Ja mam takie sklepy jak men's club itd, ogólnie w galeriach pełno tego gówna z koszulami, garniakami itd. Wchodzisz do dowolnego sklepu, płacisz za koszulę 200zł i masz zajebisty materiał. Polecam ten styl życia. Nawet w medicine te droższe koszule mają nieraz fajne materiały.

  6. #20

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To jest mały problem :D Kupując elegancką koszulę muszę kupować o rozmiar większą, bo o ile rozmiar S Slim Fit jest idealnie dopasowany do ciała, to przez rozbudowane karczycho po prostu się nie zapnę :D:D i kupuję m-kę, która wygląda ciulowo, ale nie ma innego wyjścia, bo o ile z dużej można coś przerobić żeby była mniejsza, o tyle z mniejszej za dużo nie zrobimy żeby była większa :P

  7. #21
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak sobie znajdę coś, co mi się spodoba, a również nie będzie leżeć, to poszukam jakiejś innej babki, może ta jedna jakaś nieteges, bo i koszula jej średnio wyszła, i jeansy...
    w Twoim wypadku się kupuje slimy/extra slimy, dobiera się je tak by pasowały w klacie a jako, że koszula jest extra slim to pasuje również w pasie. a na wychodzenie koszuli polecam Shirt Gartes. Trust me bro bo mam dokładnie taki sam problem - cienki w pasie a szerszy w klacie/barkach. Pozdrawiam.

  8. #22
    orjannilsen1

    Domyślny

    https://www.wolczanka.pl/lambert
    2x za 300, ja biorę taki prezent na święta od 2 lat, materiał kozak

    Jest opcja szukania po olxach używanych w bdb stanie do 100zł z tomiego, carhart, wolczanki, levis

  9. #23

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Z tomiego za 100 zł to na prawdę musi być już bardzo używana :D radzę uważać kupując po takich olxach.
    @RedheadPapa ;
    Do mnie pisałeś :D? bo tak to zrozumiałem w sumie:P

  10. #24
    orjannilsen1

    Domyślny

    nieee fajne są oferty jak mąż zdycha jakieś typiarce i wtedy masz takie kwiatki właśnie(oczywiście są inne opcje i na to trzeba liczyć) nie każdy leci w chuja w tym kraju
    bo kobiety normalnie się wymieniają swoimi ciuchami, a jak przychodzi do męskich to nagle lets get retarded yee haa
    Ostatnio zmieniony przez orjannilsen1 : 30-01-2018, 21:22

  11. #25
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj RedheadPapa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w Twoim wypadku się kupuje slimy/extra slimy, dobiera się je tak by pasowały w klacie a jako, że koszula jest extra slim to pasuje również w pasie. a na wychodzenie koszuli polecam Shirt Gartes. Trust me bro bo mam dokładnie taki sam problem - cienki w pasie a szerszy w klacie/barkach. Pozdrawiam.
    Na inne niż slimy nie patrzę nawet, a jednak mimo wszystko ten pas nie do końca leży ;d Miałem jedną zajebistą, idealnie dopasowaną koszulę, wygląd, materiał i dopasowanie 10/10, kupiona na jakimś rynku w Moskwie za równowartość ~~100zł xD Ale się skończyła niestety i teraz nic już tak fajnego nie mogę znaleźć...

  12. #26
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na inne niż slimy nie patrzę nawet, a jednak mimo wszystko ten pas nie do końca leży ;d Miałem jedną zajebistą, idealnie dopasowaną koszulę, wygląd, materiał i dopasowanie 10/10, kupiona na jakimś rynku w Moskwie za równowartość ~~100zł xD Ale się skończyła niestety i teraz nic już tak fajnego nie mogę znaleźć...
    gdzie ty tych koszul szukasz jak we wszystkich sieciowkach sa szyte wlasnie na taka sylwetke jak ty piszesz xd ja wlasnie nie mam wciecia w talii i albo mi koszula regular wisi na brzuchu, albo te ultra hiper slim odstaje w ramionach karwa

  13. #27
    Avatar djmikser
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    BIALYSTOK.
    Posty
    2,030
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alve napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, nie chcialem Ci zaimponować tylko jak widac pod pojeciem koszula niektórzy mysla co innego (nie mowie tu o Tobie) + jeszcze dochodzi to co napisales apropo tkaniny. Jak masz sprawdzonego krawca to bomba (mi juz we Wroclawiu dwie koszule zjebali i od tamtego czasu nie praktykuje tego), ale raczej zwykly smiertelnik, ktory chce zainwestowac i kupic sobie pozadna koszulke nie zaryzykuje wydaniem 15zl, zeby randomowy krawiec mu ja zrobil na wymiar.
    xd
    ulucky m8

  14. #28
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gdzie ty tych koszul szukasz jak we wszystkich sieciowkach sa szyte wlasnie na taka sylwetke jak ty piszesz xd ja wlasnie nie mam wciecia w talii i albo mi koszula regular wisi na brzuchu, albo te ultra hiper slim odstaje w ramionach karwa
    Są szyte na wychudzonych chłopców, którym się w gimnazjum lekko ramiona rozrosły.

  15. #29
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.wolczanka.pl/lambert
    2x za 300, ja biorę taki prezent na święta od 2 lat, materiał kozak

    Jest opcja szukania po olxach używanych w bdb stanie do 100zł z tomiego, carhart, wolczanki, levis
    Ja w tym roku z bytomia przygarnąłem koszule za 250 ziko i jezus maria moglo by byc chodzone 24/7
    Impossible Is Nothing

  16. #30

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Te rozwiązanie w postaci shirt gartes może być dobra!! Muszę wypróbować :) Ktoś działał coś już z tym więcej :D?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 08-03-2018, 13:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •