Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: L4

  1. #31

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I w pracy żeś to zrobił? XD
    a jakie ma to znaczenie?
    mogl nawet na lyzwach jezdzic ale nie jest obecnie w stanie pracowac wiec jest na zwolnieniu

  2. #32
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kregoslup to jednak inna sprawa, znajomy bimbal sobie kilka miesiecy na depresji, az musial isc na komisje i orzekli, ze chory nie jest hehe

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jakie ma to znaczenie?
    mogl nawet na lyzwach jezdzic ale nie jest obecnie w stanie pracowac wiec jest na zwolnieniu
    Po prostu ciekaw jestem, bo kiedyś coś wspominał o jakimś wypadku w pracy.

  5. #34

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,474
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I w pracy żeś to zrobił? XD
    Niee, w pracy to miałem inny, drobniejszy wypadek znacznie wcześniej. Kręgosłup połamałem przewracając się pijany na chodniku. Jakoś pechowo się okręciłem i uderzyłem plecami w krawężnik.
    Znam ludzi którzy na chodniku połamali rękę, nogę, łeb rozcięli albo kolano rozwalili. Ale żeby kurwa kręgosłup rozwalic to trzeba mieć jakiegoś niesamowitego pecha.

    wszystko przez te mięśnie kegla :(
    Ostatnio zmieniony przez Dawox : 31-01-2018, 15:32

  6. #35
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    powyżej miesiąca to przede wszystkim ZUS Ci do drzwi zapuka.
    Byłem z 3 lata temu prawie 4 miesiace na zwolnieniu i zaden ZUS do mnie nie pukal. Plus jeszcze w tamtej firmie był pojebany system płacenia, i wyliczali urlopy/zwolnienia od ostatnich trzech miesięcy. To okazało się że siedząc na l4 miałem lepsze wypłaty od chłopaków którzy pracowali. Ale ja też bez ściemniania, no może ostatni miesiąc trochę pościemniałem. Byłem po dachu, rozjebana noga, kręgosłup i bark bo latałem jak pizda do samochodzie


    I kiedyś zwalniałem się z jednej firmy, zaszedłem poprosiłem o tryb natychmiastowy bo mam drugą pracę ogarniętą, powiedziałem czemu się zwalniam, normalna gadka żeby nie palić mostów. Szefowa powiedziała że nie ma sprawy, że szkoda i takie pierdoły. Okazało się dzień później że nie podpisze w trybie natychmiastowym bo jest dużo pracy i obowiązuje mnie 2 tygodniowy okres wypowiedzenia. To jak ona dla mnie, tak ja dla niej. Dzieńdobry pani doktor, plecy znowu bolą. O kurła Kamil 2 tygodnie musisz conajmniej odpocząć
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 31-01-2018, 15:50

  7. #36
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Byłem z 3 lata temu prawie 4 miesiace na zwolnieniu i zaden ZUS do mnie nie pukal. Plus jeszcze w tamtej firmie był pojebany system płacenia, i wyliczali urlopy/zwolnienia od ostatnich trzech miesięcy. To okazało się że siedząc na l4 miałem lepsze wypłaty od chłopaków którzy pracowali. Ale ja też bez ściemniania, no może ostatni miesiąc trochę pościemniałem. Byłem po dachu, rozjebana noga, kręgosłup i bark bo latałem jak pizda do samochodzie
    to wiele wyjasnia.

  8. #37
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    kolobrzeg dr rajmund piwowarczyk 1 wizyta 100zl - depresja na miesiac/ kazda kolejna flaszka + jakies 50-100zl- przedluza depresje
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  9. #38
    Avatar Drake.
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    683
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    kolega sobie rozwalil noge (miał dosyć spuchnieta i sina) gdzies w okolicach domu, ale ze dobry z niego janusz to poszedł do pracy tego dnia i powiedział, że tam sobie ją rozwalił. Dostawał kase za l4 i za ubezpieczenie z pracy.

  10. #39

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,474
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Drake. napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kolega sobie rozwalil noge (miał dosyć spuchnieta i sina) gdzies w okolicach domu, ale ze dobry z niego janusz to poszedł do pracy tego dnia i powiedział, że tam sobie ją rozwalił. Dostawał kase za l4 i za ubezpieczenie z pracy.
    No to u mnie znajomy podobnie zrobił. Złamał najebany rękę na koncercie, chyba w śmietnik próbował kopnąć, nie trafił i się wyjebał jak dobrze pamiętam. No i nawet znalazł sobie świadka w postaci kumpla że to stało się w pracy, więc dostał ubezpieczenie plus 100% L4 zamiast 80%.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •