+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Antywirus

Notoryczny Miotacz Postów LuCzeK jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jul 2006
    Siła reputacji
    12
    LuCzeK wkroczył na salony LuCzeK wkroczył na salony LuCzeK wkroczył na salony

Domyślny Antywirus

Witam. Potrzebuje antywirusa na 2 kompy/rok. Ktoś poleci jakiegos ? do tej pory miałem kasperskiego. Nie narzekam ale może jest coś lepszego ?

Data rejestracji
    Feb 2008
    Siła reputacji
    12
    Bazan to nie nick, to styl życia! Bazan to nie nick, to styl życia! Bazan to nie nick, to styl życia! Bazan to nie nick, to styl życia! Bazan to nie nick, to styl życia! Bazan to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Swego czasu uzywalem BitDefender - dla mnie spoko, na srednim kompie nie odczuwalem ze mam antywira - nie zamulal, i lapał co trzeba, i nie blokowal mi z dupy polowy stron jak to bywa z niektorymi antywirami.

Z tym ze skurwole oszukujo, i jak skonczyla mi sie licencja, to zaczal komp cos odpierdalac, net czasami zrywal itp. przedluzylem licencje i znowu 0 problemow.
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    21
    Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji Crus wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Zanim śmieszki Master i Berry wpadną, to od razu powiem - Panda jest spoko, nie urywa dupy, ale da się z nią żyć XD

Jedyne co Ci odradzam w pełni to Avast - najgorszy kurwa antywirus z jakim pracowałem. Nie dość, że to gówno psuje wszystko, to jeszcze Avast jako firma jest kompletnie niepoważna i ma kompletnie w dupie klientów, którzy czekają na refundy lub pomoc ze strony techników albo obsługi klienta miesiącami i nie ma żadnego z nimi kontaktu XD
    Nasz klient, który był klientem Avasta, więc siłą rzeczy moi agenci obsługiwali klientów Avasta, zerwał z Avastem umowę po 2 miesiącach bo polecieli tak w kulki, że ciężko było się spodziewać po tak znanej marce ;]
    przynajmniej jak Ci się coś w Pandzie spierdoli, to możesz zadzwonić do mnie do biura i ci moi ludzie pomogą
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 29-01-2018, 11:35
    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do Martiala, to on się spierdoli, zapiszcie te słowa. Gówno z niego już będzie. Ani na skrzydle, ani na szpicy nic ubiegły sezon nie pokazywał.

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Kazdy antywirus muli niemilosiernie kompa. Nie polecam. Skanowac raz w tygodniu adwcleanerem i esetem online = profit

Data rejestracji
    Jan 2012
    Położenie
    Tomaszów Maz
    Siła reputacji
    7
    EliteSonGGo wkroczył na salony EliteSonGGo wkroczył na salony EliteSonGGo wkroczył na salony

Domyślny

Najlepszym antywirem jest podchodzenie do wszystkiego z głową i nieoglądanie redtubuów :v
    Cytuj Grudzioh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ze 2-3 lata temu szedlem ulica i jakis cwel wylal na mnie chyba cala wanne przez okno(dodam, ze bylo chyba dosc podobnie pogodowo jak teraz[zima]). Nie powiem zeby mnie to specjalnie bawilo. Nie sadze tez by mu sie to oplacalo bo wybilem mu okno.

Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie

Przemo jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16
    Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Od siebie polecam ESETa. Lżejszy nieco od Kasperskiego, względnie tani, a przy tym skuteczny.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Data rejestracji
    Aug 2012
    Położenie
    Polska B
    Siła reputacji
    6
    Astiliapl nie musi się już przedstawiać Astiliapl nie musi się już przedstawiać

Domyślny

ESET mam od lat najlepszy antywirus

Notoryczny Miotacz Postów Zwytkly jest teraz offline

Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4
    Zwytkly nie musi się już przedstawiać Zwytkly nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Malwarebytes? Za darmo sobie skanujesz i elo

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania