Reklama
Strona 30 z 82 PierwszaPierwsza ... 2028293031324080 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 436 do 450 z 1223

Temat: Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik

  1. #436
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    weź się tibia wokół carlin przebiegnij może co??? a Poncjusz niezły skurwiel, kopiuje posty tibia żeby tylko mastera i taidio podkurwic xdd szanuje w huj

  2. #437
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty



    i co kurwa??
    Po pierwsze to napisałeś że ja tak uważam, po drugie pierwszy cytat ryśka to cytat kogoś innego, znajdziesz mi ten cytat to się do niego ukierunkuję, a to co pisał bogluto to była głupia odzywka na inną głupią odzywkę, przecież to obvious xD myślałem że rzeczywiście jakieś normalne posty przytoczysz(w sumie to np. moje bo ja tak uważam przecież)

    No nie wiem to ty tutaj wmawiasz wszystkim że pasja która dla ciebie jest chujowa jest chujowa, nie fajna i jej nie rozumiesz(może dlatego to oni się wpierdalają na te góry a nie ty?) i praktycznie co stronę musi paść argument że idą na górkę by se dednonć bo mackiewicz dedł to każdy idzie tam by umrzeć, jak ja się nie interesuje tematem pokemon online to nie wchodzę do tematu pisząc że se tam marnujecie życie grając po 10h dziennie użerając się z brazolami

  3. Reklama
  4. #438
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po pierwsze to napisałeś że ja tak uważam, po drugie pierwszy cytat ryśka to cytat kogoś innego, znajdziesz mi ten cytat to się do niego ukierunkuję, a to co pisał bogluto to była głupia odzywka na inną głupią odzywkę, przecież to obvious xD myślałem że rzeczywiście jakieś normalne posty przytoczysz(w sumie to np. moje bo ja tak uważam przecież)
    Czyli ty jesteś tadzio norek?

    No nie wiem to ty tutaj wmawiasz wszystkim że pasja która dla ciebie jest chujowa jest chujowa, nie fajna i jej nie rozumiesz(może dlatego to oni się wpierdalają na te góry a nie ty?) i praktycznie co stronę musi paść argument że idą na górkę by se dednonć bo mackiewicz dedł to każdy idzie tam by umrzeć, jak ja się nie interesuje tematem pokemon online to nie wchodzę do tematu pisząc że se tam marnujecie życie grając po 10h dziennie użerając się z brazolami
    Nom, ale historia Mackiewicza i tego tam drugiego, to urosły w ostatnim czasie do miana spraw społecznych, ponieważ mimowolnie i tak wszędzie się o tym słyszy, a niedługo to strach będzie otworzyć lodówkę, więc dlaczego mam nie przedstawić swojego stanowiska wobec tego całego cyrku? Póki co, żaden gracz pokemonów nie wpierdala się do pytania na śniadanie.
    No i może nie idą tam z zamysłem, żeby se dednąć, ale są oderwani od rzeczywistości i zupełnie ignorują tę myśl. I uprzedzając, nie jest to tylko ich prywatna sprawa, ponieważ później wołają helikopterek za nasze pieniądze oraz mogą stanowić zagrożenie dla życia innych ludzi, i to jest ta druga kwestia. Ponadto pewne grono komentatorów o spaczonym światopoglądzie, usprawiedliwia taką postawę górnolotnymi hasłami jak "pasja", "przekraczanie barier" itp. i akceptuje tę popierdoloną ideę lub nawet jej hołduje, niejako tworząc przy tym niebezpieczny skrajnie nihilistyczny nurt o wysoce destrukcyjnym wpływie. A ja jako aktywny obywatel mam prawo protestować, a nie tylko dziennik o 19, piwko i wyjebane.
    pozdrawiam tibia77
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 28-02-2018, 17:29

  5. #439
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i praktycznie co stronę musi paść argument że idą na górkę by se dednonć bo mackiewicz dedł to każdy idzie tam by umrzeć
    jakieś kilkadziesiąt stron temu robiłem zestawienie zmarzlin lub potrzaskanych na śmierć szkieletów, które spadły z wysokosci (uwzgledniając tylko polaków)
    same tuzy i wielkie nazwiska

    wśród szerpów nawet panuje takie powiedzenie, że himalaiści to jeszcze chodzące trupy
    (tak naprawde nikt tak kurwa nie mówi i wymyslilem to)

  6. #440
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wśród szerpów nawet panuje takie powiedzenie, że himalaiści to jeszcze chodzące trupy
    (tak naprawde nikt tak kurwa nie mówi i wymyslilem to)
    Moim zdaniem, himalaizm powinno się wpisać na listę chorób. Z uwzględnieniem wysokiej śmiertelności.
    A sądząc po tym, ilu domorosłych himalaistów się nagle objawiło, śmiem też twierdzić, że jest chorobą zaraźliwą ze skłonnością do epidemii.

  7. #441
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    dobra bo trzecie kółko już robimy w pisaniu o tym samym tylko na inny sposób i raczej nie dojdziemy do porozumienia, to już nie dajmy się poncjuszowi dalej baitować bo w sumie moglibyśmy kopiować swoje posty sprzed xx stron i tak samo by ta dyskusja wyglądała

  8. #442
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to już nie dajmy się poncjuszowi dalej baitować
    nie rozumiem o czym mowa
    po prostu brakuje ci argumentów i tyle
    ale nie bądź jak himalaiści, to nie wstyd przyznać się do porażki i odpuścić, każdy tutaj zrozumie

  9. #443
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    no nie wiem to ty wkładasz w moje usta słowa których nie powiedziałem, udając potem głupa nie no chodziło o tadka norka :PP, a następnie cytując odzywkę o ruchaniu siostry bogluto i cytat który nie jest cytatem jako poparcie tezy, następnie pisząc kolejne kilka razy o mackiewiczu, mimo że cała dyskusja się zaczęła od tego co Urubko odjebał(on nie dednoł przypomnam, a przecież każdy tam wchodzi żeby umrzeć na gurce), ale broń boże niczego nie uogólniasz

  10. #444

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    z tym czlekiem nie ma dyskusji chlop siedzi w Tibii w thais na 11.0 uh trapy robi elo

  11. #445
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    nie od dziś wiadomo że tibia ma wyjebane w kosmos ego, aż mi się przypomniała dyskusja z innego tematu o żonach piłkarzy to ból dupił że połowa z nich jest modelkami zamiast robić coś sensownego i normalnego typu krawcowa, kucharka, bo modelka to nie zawód, no taki stary wujek na imprezach rodzinnych co jak popije to mu nic nie przetłumaczysz bo ma swoją wizję świata i chuj xD
    NO CO MA DO ZAOFEROWANIA TAKA DZIEWCZYNA MILIKA?? TAKA KRAWCOWA TO PRZYNAJMNIEJ 2 TYSIĄCE BY SIĘ DOŁOŻYŁA MIESIĘCZNIE DO WSPÓLNYCH PENSJI EHHH KURŁA

  12. #446
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smierdzace gurniki i wungloludzie i ich smierdzacy wungiel posuwa co najwyzej swiat do tylu i powoduje smog
    nono, pan Master pewnie ogrzewa dom energią geotermalną + ma elektrownie wodną i solary XDD beka z was, jakby nie praca górników, to byście chyba musieli sobie ognisko rozpalać z mebli na środku pokoju, a najlepsze jak hejtują ludzie którzy mieszkają na jakimś zadupiu typu Lubelszczyzna

  13. #447
    Boruciarz

    Domyślny

    spod ziemi to nawet czasem dżdżownice spierdalają, a lubelszczyzne to szanuj. troche

  14. #448
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie od dziś wiadomo że tibia ma wyjebane w kosmos ego, aż mi się przypomniała dyskusja z innego tematu o żonach piłkarzy to ból dupił że połowa z nich jest modelkami zamiast robić coś sensownego i normalnego typu krawcowa, kucharka, bo modelka to nie zawód, no taki stary wujek na imprezach rodzinnych co jak popije to mu nic nie przetłumaczysz bo ma swoją wizję świata i chuj xD
    NO CO MA DO ZAOFEROWANIA TAKA DZIEWCZYNA MILIKA?? TAKA KRAWCOWA TO PRZYNAJMNIEJ 2 TYSIĄCE BY SIĘ DOŁOŻYŁA MIESIĘCZNIE DO WSPÓLNYCH PENSJI EHHH KURŁA
    Nie mówię, że modelka to nie zawód, ale jest to zawód dość niszowy, a spectrum doboru żon piłkarzy, tych sławnych, nieproporcjonalnie zawężone i ograniczone.
    Oczywiście, możemy przyjąć, że po prostu piłkarz, skądinąd również przedstawiciel dość specyficznej grupy społecznej, dzięki temu że jest przystojny i wysportowany też znajduje sobie taką żonę, tzn. ładną i wysportowaną, zupełnie przypadkiem trudniącą się przy okazji pokazywaniem gołej dupy.
    Aczkolwiek, uwagę zwraca fakt, że często kolejność jest odwrotna, tzn. piłkarz znajduje sobie zwykłą laskę, a ona wtedy zostaje nagle modelką, najczęściej nawet nie w stricte zawodowym znaczeniu tego słowa, co zwyczajnie taką wstawiającą hot focie na insta i inne chujsta.
    Zachodzi więc pytanie, skąd taka szczególna korelacja.
    Wg mnie najzwyczajniej w świecie większość piłkarzy to są szpanerzy i tępi ludzie bez szkół, których natura obdarzyła talentem kopania świńskiego pęcherza, ale poskąpiła czego innego, więc dobierają sobie równie tępe szmule, które ich potem jebią na hajs i pokazują dupę na prawo i lewo.
    Dlatego ja np. szanuję tych, co akurat mają normalne żony, choćby nawet takiego roberta lewusa. Mimo że anka czasem wkurwia i pierdoli te guwna o byciu fit itp. to jednak nie można zaprzeczyć, że gdyby nie robert to pewnie i tak byłaby tym, kim jest, tyle że miałaby x razy mniej followersów, ale 50k czy 500k to żadna tragedia. A np. z kolei laska takiego milika se idzie do pytania na śniadanie i mówi, że jest z arusiem, bo dzięki temu se zostanie modelką.
    No i to są właśnie te detale, jak mawia znany ekspert tomek chujto, decydujące że ktoś zostaje miszczem i perfekcjonistą, a inny zwykłym wyrobnikiem, który po karierze przepierdoli wszystko w kasynie, jak znany ekspert tomek chujto.
    Jak to mówią, pokaż mi swoją żonę, a powiem ci kim jesteś. Tak czy siak, zawsze lepiej modelka niż himalaistka.
    Mam nadzieję, że wyjaśniłem, pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 28-02-2018, 18:41

  15. #449
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nono, pan Master pewnie ogrzewa dom energią geotermalną + ma elektrownie wodną i solary XDD beka z was, jakby nie praca górników, to byście chyba musieli sobie ognisko rozpalać z mebli na środku pokoju, a najlepsze jak hejtują ludzie którzy mieszkają na jakimś zadupiu typu Lubelszczyzna
    nono wiedzialem, ze zaraz sie jakis obronca ucisnionych gurnikuw pojawi tylko na to czekalem co jak co to im trzeba oddac, o nie swoje piniadze i dobre (XD) imie walczyc potrafia
    pan majster ogrzewa dom GAZEM bo kurwa dba o srodowisko, wode rowniez ogrzewa mi piec co o tym tez nie slyszales?? to, ze musisz mieszkac w jakims pokoju 3 na 4 metry we wroclawiu nie znaczy, ze ktos nie moze miec prywatnego domu i posesji, dbajac przy tym o srodowisko, a nie napierdalajac 100 ton wungla wykopanego przez wungloludzi do 50 letniego pieca
    ja ci powiem co jakby nie praca gurnikuw jakby nie praca gurnikuw to mielibysmy swieze powietrze i 2 razy mniejsze dlugi w tym bidnym kraju, ale coz dopoki jakis madry uzytkownik nie ZDELEGALIZUJE tego pozal sie boze (XDD) zawodu to niestety nadal bedziemy musieli wypierdalac miliardy na utrzymanie najebanych roboli zjezdzajacych se for fun 5000metrow pod ziemie i dlubiacych se pazurami w skalce i na akcje ratownicze tych ludzi........

    i jeszcze ktos ma czelnosc twierdzic, ze oni sa lepsi (XD) pod jakimkolwiek wzgledem niz himalaisci, ktorzy wspinaja sie po gorach z pasja i ktorzy oddaja zycie w szczytnym celu eksploracji no az trudno w to uwierzyc no, ale coz taki obraz polaka

    Mam nadzieję, że wyjaśniłem, pozdrawiam

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a niedługo to strach będzie otworzyć lodówkę,
    to akurat nie byloby takie dziwne
    Ostatnio zmieniony przez Master : 28-02-2018, 18:55
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #450
    Boruciarz

    Domyślny

    baterie słoneczne > najprzodowszy z hajerów przodowych

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury obuwniczej
    Przez Master w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 07-02-2021, 12:18
  2. Zagwozdka natury prawnej
    Przez jaxi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-02-2019, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •