Reklama
Strona 20 z 82 PierwszaPierwsza ... 1018192021223070 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 286 do 300 z 1223

Temat: Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik

  1. #286
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ponoć ten co poszedł to jest jakiś kozak i jeśli ma się komuś udać to tylko jemu. Co nie zmienia faktu, że typ jest szalony i to misja samobójcza praktycznie.

  2. #287
    orjannilsen1

    Domyślny

    ale typ zdobył prawie wszystko(brakuje k2 zimą)
    więc ryzykuje tylko życie bo też pewnie nikt nie będzie chciał z nim już się wspinać

  3. Reklama
  4. #288
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    To ten sam typ co dwa dni temu miał delirke i zrywal banany na 7400?





  5. #289
    Boruciarz

    Domyślny

    Nie wiem o czym mowa, ale wydaje sie prawdopodobne. Rozjasnij

  6. #290
    Avatar Elite Hunter
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,156
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    razem z bieleckim wjebali sie na 7400, aby obaczaic droge
    Ekstremalne warunki sprawiły jednak, że Rosjanin miał halucynacje. - Ciężka noc. Ciało nie było przyzwyczajone do takiej wysokości, a ja w majaczeniu ujrzałem rosnący w namiocie bananowiec. Zerwałem tyle bananów, ile się dało, a gdy powiedziałem o tym Adamowi, ten stwierdził: "Gdzie porcja dla mnie?"

  7. #291
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Za chwilę kolejny narwaniec kopnie w kalendarz i będzie wielka żałoba i histeria w mediach, ojej jaki to wielki człowiek był, wywiady z rodziną, każdy janusz będzie miał swoje zdanie, mogli go uratować czy nie mogli???? itp. czekam jeszcze aż nakręcą film "Tomek człowiek z marzenia" czy coś w tym stylu. Ten cały alpinizm to się powinno zdelegalizować.

  8. #292
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Elite Hunter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    razem z bieleckim wjebali sie na 7400, aby obaczaic droge
    Ekstremalne warunki sprawiły jednak, że Rosjanin miał halucynacje. - Ciężka noc. Ciało nie było przyzwyczajone do takiej wysokości, a ja w majaczeniu ujrzałem rosnący w namiocie bananowiec. Zerwałem tyle bananów, ile się dało, a gdy powiedziałem o tym Adamowi, ten stwierdził: "Gdzie porcja dla mnie?"
    Co za czasy. Kiedys to trzeba bylo przyjac co najmniej 7 piw i dopalacz, teraz wystarczy na jakas pseudogórke wjebac bez stresu bo nawet jak sie spierdolisz to do okola miekki snieg i zaspy

  9. #293
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,911
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jeśli wchodzenie na Mont Blanc to aplinizm, na Mount Everest to himalaizm to czy wchodzenie na K2 to karakorumizm?

  10. #294
    Boruciarz

    Domyślny

    wchodzenie na k2 zimą to popierdolenizm, mam nadzieje ze pomoglem

  11. #295

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    76
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Niech se chopak wejdzie, pasja ponad wszystko. A to, że ryzykuje swoim życiem, to jego sprawa, choć jak mu się u góry coś stanie to ryzykować będzie i ekipa. Jak nie on to kto? Polacy są za słabi, żeby tam wejść. Prędzej ich wiosna by tam zastała, a tak to wejdzie i będzie sukces całej ekipy.
    ALWAYS ALONE?

  12. #296
    Boruciarz

    Domyślny

    No i medal od putina

  13. #297
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj artur_1234 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niech se chopak wejdzie, pasja ponad wszystko. A to, że ryzykuje swoim życiem, to jego sprawa, choć jak mu się u góry coś stanie to ryzykować będzie i ekipa. Jak nie on to kto? Polacy są za słabi, żeby tam wejść. Prędzej ich wiosna by tam zastała, a tak to wejdzie i będzie sukces całej ekipy.
    A kogo w ogóle obchodzi taki "sukces"? Odmrozić sobie dupsko i osierocić dzieci i żonę, pchając się na jakiś pagórek zimą (bo wiosną się już nie liczy) w imię jakiejś zupełnie niejasnej idei. Ja nie wiem, po co ktokolwiek o tym gada i promuje taki popierdolizm.

  14. #298

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    chyba nikt tak nie wyruchał p*laków od 50 lat jak ten jeden rusek xD

  15. #299
    Boruciarz

    Domyślny

    on tam zostanie, ja sie na tym znam, to bedzie pierwszy ruski sopel gdzies na wysokosci 8100

  16. #300
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A kogo w ogóle obchodzi taki "sukces"? Odmrozić sobie dupsko i osierocić dzieci i żonę, pchając się na jakiś pagórek zimą (bo wiosną się już nie liczy) w imię jakiejś zupełnie niejasnej idei. Ja nie wiem, po co ktokolwiek o tym gada i promuje taki popierdolizm.
    to nieźle ograniczony jesteś, tak samo można wiele ryzykownych zajęć podsumować, ale są ludzie którzy próbują pokonywać bariery i mają wsumei wyjebane w ciebie xD ludzie eksplorują jaskinie, schodzą w chuj głęboko pod wodą, no generalnie robią w chuj ryzykowne rzeczy, ale jak dla kogoś tibia to główny content to rzeczywiście wszystko jest niebezpieczne i głupie, przed kompem się nie zabijesz chyba że z wycieńczenia

    btw chyba jednak ludzi ten "sukces" interesuje skoro powstaje na ten temat masa materiałów

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury obuwniczej
    Przez Master w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 07-02-2021, 12:18
  2. Zagwozdka natury prawnej
    Przez jaxi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-02-2019, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •