+ Nowy post
Strona 1 z 2 1 2 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: sama skrzynka ile

Data rejestracji
    Aug 2012
    Położenie
    Polska B
    Siła reputacji
    6
    Astiliapl nie musi się już przedstawiać Astiliapl nie musi się już przedstawiać

Domyślny sama skrzynka ile

Cześć

Gadałem z gościem i pytałem się ile wycenia sobie samą skrzynkę z ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/tanio-bard...tml#be2442006f napisał że 1600 zł z odbiorem osobistym. Te podzespoły tyle warte czy nie? Mówię tu o samej jednostce.

Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    8
    jaxi wkroczył na salony jaxi wkroczył na salony jaxi wkroczył na salony

Domyślny

no nie wiem niby ok ale tylko dlatego, że grafiki kurewsko drogie i gtx 1050 900zl, jakąś tam 100 możesz ściągnąć w dół, no ale te rzeczy co dorzuca też swoje warte

Data rejestracji
    Aug 2012
    Położenie
    Polska B
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Dzięki za info to tak jak bym mu dał 1500 zł za wszystko :P to znalazłem jelenia ? Bo ze mnie taki jeleń że się nie znam. (chociaż pewnie się nie zgodzi)

Może tak ile sama skrzynka jest warta a ile cały zestaw.

Bo niby mam klawiaturę myszkę ale mogę mieć lepsze niż teraz plus drugi monitor :P

Interesuje mnie to bo ta sama miejscowość i zawsze można zobaczyć to na żywo.

Data rejestracji
    Jan 2018
    Siła reputacji
    1
    Problematyczny to jeszcze świeżak

Domyślny

ta wygląda spoko

Data rejestracji
    Oct 2006
    Siła reputacji
    12
    Ninja Deruz klęka tylko przed Bogiem Ninja Deruz klęka tylko przed Bogiem Ninja Deruz klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Jak dla mnie to nie jest okazja. W przypadku gdybyś chciał samemu złożyć tego kompa z części używanych wyszłoby tyle samo pewnie,jeśli zamierzasz kupić tego pcta to pytaj od razu ile jeszcze zostało gwarancji na podzespoły.

Data rejestracji
    Aug 2012
    Położenie
    Polska B
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Gwarancja wygląda tak

Grafika do lutego 2020
    Procek/płyta do lutego 2019
    Ram - wieczysty :P
    Zasilacz - miesiąc gwarancji
    No i bez dysku SSD bo jak chce go kupić za 1300 zł to on go wymontuje chyba że mu dam 1500 to z dyskiem nie wiem jaka gwarancja na dysk.

Szczerze brać czy dać spokój zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Mówimy tu tylko o samym pcecie bez reszty pierdół.

Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    8
    jaxi wkroczył na salony jaxi wkroczył na salony jaxi wkroczył na salony

Domyślny

żadna cudowna okazja to nie jest ale cena uczciwa, tak jak ninja deruz napisał, że wyszłoby podobnie jakbyś z używek sobie poskładać chciał, no ale tu masz wszystko złożone w jednym miejscu, także wygodniej i pewniej
    ssd warto mieć, no ale za te 200-250 masz nowy to możesz wziąć bez i dokupić
    niech się może ktoś jeszcze wypowie, moim zdaniem ok i można brać, przy odbiorze sprawdź czy wszystko działa, choćby czy się włącza xD dobrze by było coś ciężkiego odpalić, żeby sprawdzić czy pc nie pada przy obciążeniu, no chociaż może nie być możliwości, a gwarancja ciągle jest

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Katowice
    Siła reputacji
    11
    Zaster odnalazł swoje miejsce na świecie Zaster odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

SSD kup sobie nowy. Dyski SSD to nie HDD, ich wytrzymałość spada wraz z każdym zapisem danych na dysku. Taka technologia. O ile HDD nie zużywa się tak szybko i potrafi kręcić się długimi latami, tak najtańsze, nowe HDD potrafią zepsuć się nawet do roku.
    Oczywiście nie mówię, że to co on sprzedaje, to jest jakiś gniot, bo nigdy nie kupowałem z tej firmy SSDków, natomiast technologia działa po prostu tak, że każdy zapis danych na SSD 'wypala' go. Po jakimś czasie po prostu jest do wyjebania, bo ma 30% rozmiaru lub nie działa wcale.

Także jeśli to różnica 200zł za używany SSD - olej SSD, dołóż 50zł i za 250-300zł kupisz nowy 128/256GB. Używane SSDki, jakiejkolwiek firmy by nie były to imho "opłacalność" przy takim rozmiarze to koszt wg mnie maksymalnie 100zł.

=]

Data rejestracji
    Aug 2012
    Położenie
    Polska B
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Czyli 1300 zł to normalana cena. To z tymi gwarancjami wydaje się git zastanawia mnie jedynie zasilacz wymieniać czy zostawić taki jak jest? Bo jak ma miesiąc gwarancji to już swoje pracował?

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    północno zachodni wschód południa
    Siła reputacji
    12
    Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia! Shany to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Zaster napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    SSD kup sobie nowy. Dyski SSD to nie HDD, ich wytrzymałość spada wraz z każdym zapisem danych na dysku. Taka technologia. nowe potrafią zepsuć się nawet do roku. [...]
    natomiast technologia działa po prostu tak, że każdy zapis danych na SSD 'wypala' go. Po jakimś czasie po prostu jest do wyjebania, bo ma 30% rozmiaru lub nie działa wcale.
    co??? jakies zrodlo tych wyssanych z palca pierdol?
    @Zaster ;

jedyna rzecz przemawiajaca za zrezygnowaniem z tego ssd to jego mala pojemnosc - 128 gb starczy ci zaledwie na windowsa, programy i pewnie ledwo-co jedna gre. mam 256 i ledwo co mieszcze, to, co warto miec na ssd ._.

@gora

zasilacz jak dobry, to popracuje i 10 lat
    Ostatnio zmieniony przez Shany : 25-01-2018, 16:08

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania