Reklama
Strona 2 z 11 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 154

Temat: Rozmowy o prace, za co najśmieszniejszego cie wyjebali, przygody w robocie

  1. #16
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Podejrzewam że byl seksistowski i rasistowski wsumie master przygotowywał to nie dziwota, bardzo dobrze ze sie dziewczyna szanuje, hejterzy i tak powiedzą że pewnie chujowo angielski ogarniala

  2. #17
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale może chciałbyś tak swoim okiem powiedzieć jak przygotować się do takiej rozmowy: czego oczekujesz od potencjalnych pracowników, i jak podchodzisz do takich rzeczy jak "ile chciałby pan zarabiac?", tatuaże, ubiór.
    zaraz sie skurwiel poczuje i w garniturze bedzie odpisywać xDDDDDD

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy ten test zawierał coś KONTROWERSYJNEGO?
    np. powiedz po angielsku "wyruchaj mnie szefie"
    eeeeeeeeee no nie... znaczy dla mnie to nie bylo kontrowersyjne.....

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Podejrzewam że byl seksistowski i rasistowski wsumie master przygotowywał to nie dziwota, bardzo dobrze ze sie dziewczyna szanuje, hejterzy i tak powiedzą że pewnie chujowo angielski ogarniala
    No co, slynna torgowa weryfikacja jest w moich rekach to co w robocie i tzw. REAL LIFE mialbym nie weryfikowac??

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozumiem że jesteś czymś w rodzaju rekrutanta? Jesteś młody i posty twoje są jak na normalniejszym poziomie, zawsze coś z sensem i na luzie przyjmiesz do pracy? elo , ale może chciałbyś tak swoim okiem powiedzieć jak przygotować się do takiej rozmowy: czego oczekujesz od potencjalnych pracowników, i jak podchodzisz do takich rzeczy jak "ile chciałby pan zarabiac?", tatuaże, ubiór.
    Jestem kierownikiem spedycji obecnie w firmie, ktora zostala zalozona kilka miesiecy temu wiec po ogarnieciu pewnych podstaw w zwiazku z administracja i funkcjonowaniem firmy kolejnym etapem bylo zatrudnianie nowych ludzi (spedytorow konkretnie).

    Tatuaze, ubior nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Jedynie jezeli chodzi o ubior i to konkretne stanowisko to z miejsca wole jak ktos przychodzi normalnie ubrany, to sie chyba w nowoczesnych i dynamicznych srodowiskach nazywa "smart casual". Czyli jakies spodnie, dzinsy i normalna koszula czy cos w ten desen @udarr ; taki dynamic wroclove businessmann jest to pewnie by cos na ten temat powiedzial.

    Oczekiwania mialem proste, na tym stanowisku cudow nie trzeba (tak mi sie wydawalo, szybko jednak sie okazalo, ze znalezienie kumatej osoby, ktora zapamieta, ze 2+2=4 i potrafi przedstawic to dzialanie po angielsku zakrawa o cud) - po prostu z gory zalozylem sobie pewne aspekty, ktore wg. mnie sa wazne w tej pracy. Jezyk polski + obcy na wysokim poziomie (wiadomix), komunikatywnosc, zdolnosc do podejmowania szybkich decyzji, zdolnosc do zapamietywania faktow, umiejetnosc wykonywania kilku czynnosci na raz przy ograniczonym czasie i stresie + pewne cechy, takie jak kultura osobista, sposob wypowiadania sie i ogolnie "kultura" mowienia (powazny rekruter chce cos od czlowieka, ale ni chuja nie wie jak to nazwac XDD) no i dodatkowym atutem wiadomo jakies doswiadczenie dotyczace transportu, ale niekonieczne. Rozmowe mialem tak przygotowana by te poszczegolne elementy sprawdzic . Co szczegolnie mi przeszkadzalo to nastawienie "kurwa mam 23 lata i studia dejcie mie 10k/reke/nieokreslony sluzbowe auto i laptopa BO MI SIE NALEZY JA WAS TUTAJ BEDE UCZYL", dynamiczni biznesmeni, pretensjonalny ton i wypowiedzi oraz zwyczajne klamanie bo to jest nagminne - ludzie klamia poteznie w CV. Nie sa w stanie opowiedziec wyczerpujaco co robili wczesniej, gdzie pracowali, co nalezalo do ich zadan etc. Wiec przygotowujac sie - po za wiedza jaka musisz miec z zakresu danego stanowiska - po prostu luz, przypomniec sobie co robilo sie na poprzednich stanowiskach tak by o tym wyczerpujaco opowiedziec, byc soba i nie klamac/koloryzowac, ktos kto przeprowadzil 50-60 rozmow w 3 sekundy wyczai, ze sie klamie na dany temat, to po prostu w chuj widac. No i wiadomix nie klamac w CV bo ktos komu zalezy na dobrym sprawdzeniu pracownika tez dojdzie do sciemy. Po za tym byc soba, unikac pretensjonalnego tonu, milo sie wypowiadac, byc po prostu kurwa soba bo ja pierdole, ludzie serio staraja sie z siebie zrobic jebanych supermenow na tych rozmowach, a to nie o to chodzi xD Na sile chca byc zabawni(wywolanie uczucia zenady u rekrutera nie jest punktowane), na sile profesjonalni(pierdolenie o czyms o czyms sie nie ma pojecia albo robienie z igly widly), na sile cos tam, a typiary jeszcze czasem probuja kokietowac (my pedaly here w firmie to z miejsca skreslenie takie cos, na jednej rozmowie szefo powiedzial lasce, ze jak chce z kims poflirtowac to zeby na dyskoteke sobie dzisiaj poszla bo jest piatek, a tutaj niestety nie czas na to ja w tym czasie lokciem trzymalem bydlaka zeby nie wyskoczyl spod biurka).

    Ciezko znalezc takie ogolne rady, za to jestem w stanie pomoc sie przygotowac do rozmowy o prace z branzy TSL bo troche to znam i jak na 27 lat wieku i blisko 8 lat doswiadczenia w branzy cos tam wiem.

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zaraz sie skurwiel poczuje i w garniturze bedzie odpisywać xDDDDDD


    no co tam
    Ostatnio zmieniony przez Master : 23-01-2018, 19:48
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #19

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ja pierdole czytam mastera i zaczynam sie bac xd
    pracuje 2 miechy w nowej firmie i kiero mi powiedzial ze chce zebym przeprowadzal rozmowy rekrutacyjne
    chyba pokurwilo tu kogos

  6. #20
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja pierdole czytam mastera i zaczynam sie bac xd
    pracuje 2 miechy w nowej firmie i kiero mi powiedzial ze chce zebym przeprowadzal rozmowy rekrutacyjne
    chyba pokurwilo tu kogos
    No to pozdro xD Bedziesz miec duzo zabawy
    Znaczy to jest jak z ta slynna pasta o wyjezdzie w bieszczady
    Na poczatku super hehe szmieszki heheszki jacy zabawni ludzie, ale jak przyjdzie 60 taka spierdolina, ktora nic nie potrafi, a wymaga bo jej sie nalezy to przestaniesz sie chichrac. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #21
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    kruci dajcie mi prace rekrutatora. poza tym że nie wymawiam "r" i seplenie to świetnie bym się nadawał. mogę robić za 2k miesiecznie

  8. #22

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,474
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Master ciężko znaleźć pracę jako spedytor bez wcześniejszego doświadczenia? We wszystkich ofertach które przeglądałem, wymagają doświadczenia lub własnej bazy klientów. Tylko skąd kurwa wziąć to doświadczenie :/

    ATM robię od prawie 2 lat jako operator CNC, ale w listopadzie miałem wypadek i chciałbym zmienić pracę z fizycznej na biurową, więc myślałem właśnie o tym przeklętym spedytorze.

  9. #23
    Boruciarz

    Domyślny

    Praca rekrutera to największy rak. Najczęściej te kurwy są zatrudnione chuj wie skąd i nie mają pojęcia jak wygląda praca na stanowisku na które przymują.

  10. #24
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    to znaczy że się nadaję

    >moth_2018 great again

  11. #25
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Znajomego wyjebali z roboty bo sie nagminnie spoznial do pracy. Ale zeby chociaz mial jakis racjonalny powod to spoko. Tyle ze on zawsze mial inny powod, i jak juz po raz 40 przyszedl spozniony 4h i powiedzial ze teraz sie spoznil bo musial sobie rano dzinsy kupic, to mnie rozjebal na lopatki xDDD I co najlepsze, to wcale nie byl debil, mega zaradny czlowiek, tylko bardziej dbal o swoj rozwoj zawodowy niz o rozwoj w naszej firmie i mial nas w dupie :P Troche mu nawet ulzylo jak zostal wyjebany bo mial wiecej czasu na swoj wlasny biznes :P
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  12. #26
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kurwa, wymagania na spedytora niemal takie jak na kontrolera lotów xD
    Człowiek o tym myślał jak o jakiejś ewentualności, żeby w razie czego sobie spróbować, bo komunikatywny niby jest, po angielsku coś tam gadał, więc jakby nieco odkurzyć, to może by wystarczyło, ale wygląda na to, że chyba lepiej zostać przy sprzedawaniu chujowych łóżek i materacy
    Przyjdę do takiego Mastera na rozmowę o pracę, usłyszę "oddzwonimy do pana", a później kutafon wyśmieje mi cv na torgu :///

    @A co do łażenia po klatkach, to mam kumpla, jeszcze z gimnazjum, co najpierw się w FM Group wkręcił, ale później przeszedł do jakiejś innej firmy, też z chińskimi perfumami. Łaził po mieszkaniach i fajne pieniądze na tym robił (jak w wieku 18 lat pracując sobie luźno 11-17/18 wyciągał 2,5k na tym, to nam kopary opadały). W Łodzi kończyły się nieobskoczone rejony, więc firma wysłała pracowników w delegację do Lublina. Nie wiem ile ich tam było osób, w każdym razie w wynajętym mieszkaniu mieli o jedno łóżko za mało, więc Kamil spał w jednym z nowopoznaną Patrycją. I tak im zostało, niedawno mu syna urodziła xD Przez jakiś czas jeszcze razem siedzieli w tych perfumach, z półtora roku temu przeprowadzili się do Włocławka - jej rodzinnego miasta. Tam próbowali jakieś ciuchy sprzedawać, ale to im nie pykło. A teraz podpięli się pod franczyzę Papa Burgera. Można zamówić od nich żarcie na pyszne.pl, mają swój fanpage na fb. Niestety mają tylko dowozy, bo Patrycja smaży te burgery w mieszkaniu na patelni, a Kamil z nimi zapierdala po osiedlu xDDD
    Ale trzeba przyznać, obrotny z niego człowiek.
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 23-01-2018, 23:36

  13. #27
    Boruciarz

    Domyślny

    Pierdolony co historię opowiedział xD
    prawie jak ja

  14. #28
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Bazan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znajomego wyjebali z roboty bo sie nagminnie spoznial do pracy. Ale zeby chociaz mial jakis racjonalny powod to spoko. Tyle ze on zawsze mial inny powod, i jak juz po raz 40 przyszedl spozniony 4h i powiedzial ze teraz sie spoznil bo musial sobie rano dzinsy kupic, to mnie rozjebal na lopatki xDDD I co najlepsze, to wcale nie byl debil, mega zaradny czlowiek, tylko bardziej dbal o swoj rozwoj zawodowy niz o rozwoj w naszej firmie i mial nas w dupie :P Troche mu nawet ulzylo jak zostal wyjebany bo mial wiecej czasu na swoj wlasny biznes :P
    Kurwa takie posty i ten temat przypomina mi ten temat co sie wypowiadalismy jakies 15 lat temu tutaj here pod tytulem "kwiatki szkolne"... tylko teraz w wydaniu adult Czyli tak wiele sie nie zmienilo.

    Cytuj Dawox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Master ciężko znaleźć pracę jako spedytor bez wcześniejszego doświadczenia? We wszystkich ofertach które przeglądałem, wymagają doświadczenia lub własnej bazy klientów. Tylko skąd kurwa wziąć to doświadczenie :/

    ATM robię od prawie 2 lat jako operator CNC, ale w listopadzie miałem wypadek i chciałbym zmienić pracę z fizycznej na biurową, więc myślałem właśnie o tym przeklętym spedytorze.
    Zalezy gdzie w sumie. My na przyklad rekrutowalismy bez doswiadczenia, powiem wiecej teraz przy nastepnej rekrutacji wrecz bede preferowal takich ludzi. Dlaczego? Bo spedycje w Polsce sa tak spierdolone i tak chujowo dzialaja, ze na te 3 000 firm gdzies tak 2950 bedzie totalnie zjebanych. Zatrudnilismy dwie osoby z doswiadczeniem i to jest tragedia. Masa kretynskich, zlych nawykow, ktore teraz cholernie trudno im wybic z glowy "bo tam tak bylo i bylo okej to o chuj ci chodzi???//??"'. Mysle, ze jest wiecej takich firm, przepatrz dokladnie ogloszenia, nawet jak jest, ze niby z doswiadczeniem to sprobuj sie podlapac. W tej robocie sa wazniejsze rzeczy i cechy niz doswiadczenie. Ogolnie:
    a) latwo dostac sie do chujowej spedycji - masowka, chujowa robota typu obdzwanianie gield, chuj to ma wspolnego z realna praca spedytora
    b) w miare latwo do normalnej spedycji, z normalnymi zasadami tyle, ze trudno pozniej pozyskuje sie klientow i jakies 70% twojej roboty to nie transport i operacje tylko marketing, gadanie z ludzmi, nawiazywanie kontaktow etc.

    + kwestia taka czy to zwykla spedycja bez swojej floty, czy transportowka z wlasna flota i prowadzeniem aut czy polaczenie tych dwoch itd.
    Jakbys mial konkretna firme transportowa/spedycyjna to mozesz mi napisac i mi otagowac lub wyslac PW to moge ja jakos przeswietlic (a jezeli chodzi o firmy zajmujace sie glownie vanami, expresami, dedykowanymi to znam praktycznie kazda firme w Polsce, ktora warto znac czyli bedzie ich tak z 300-400)

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa, wymagania na spedytora niemal takie jak na kontrolera lotów xD
    Człowiek o tym myślał jak o jakiejś ewentualności, żeby w razie czego sobie spróbować, bo komunikatywny niby jest, po angielsku coś tam gadał, więc jakby nieco odkurzyć, to może by wystarczyło, ale wygląda na to, że chyba lepiej zostać przy sprzedawaniu chujowych łóżek i materacy
    Przyjdę do takiego Mastera na rozmowę o pracę, usłyszę "oddzwonimy do pana", a później kutafon wyśmieje mi cv na torgu :///
    Nie no to tak tylko wyglada, warto sprobowac, najwyzej sie nie uda, a jak sie uda to robisz se 5-10k/ miesiac i zyjesz w miare jak czlowiek
    pozdro dla kumatych hehe

    a story o patrycji i kamilu jebane 10/10 XDDDDDD

    Niestety mają tylko dowozy, bo Patrycja smaży te burgery w mieszkaniu na patelni, a Kamil z nimi zapierdala po osiedlu xDDD
    Ale trzeba przyznać, obrotny z niego człowiek.
    XD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #29
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niestety mają tylko dowozy, bo Patrycja smaży te burgery w mieszkaniu na patelni, a Kamil z nimi zapierdala po osiedlu xDDD
    kurwa macz, czy to ten użytkownik który wkręcił się w piramidy finansowe mlm i wyjechał do dubaju ?

  16. #30
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa macz, czy to ten użytkownik który wkręcił się w piramidy finansowe mlm i wyjechał do dubaju ?
    Niestety nie, ale widziałem teraz na fb, że Kamil wybiera się na jakieś szkolenie prowadzone przez Bryana Tracy'ego - coś o wywieraniu wpływu w sprzedaży. To chyba im słabo z tymi burgerami idzie jednak.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. l4 w nowej robocie
    Przez Rewolucja Gorylska w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 14-04-2021, 09:58
  2. Coś Cię boli, coś Cię strzyka, przyjdź po radę do chemika!
    Przez Filia the Dragon w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 1110
    Ostatni post: 25-12-2019, 00:15
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 12-04-2010, 14:14
  4. Wejdź jeśli nie chcesz by Cię okradli.
    Przez Spitfire w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 24-11-2009, 18:17
  5. Co zrobic jak Cie shackowali...
    Przez Evar w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 143
    Ostatni post: 26-11-2007, 20:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •