Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: Wakacje

  1. #31
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też chętnie bym się tak bryknął rowerkiem. Mieliśmy kiedyś plan z kumplami nad morze jechać, ale to nie wypaliło. A wejście na ostatnią wydmę i poczucie tej bryzy na twarzy po 400km pedałowania to musi być piękna sprawa, niczym dotarcie do Itaki.
    No dla mnie nad morze troche daleko, az takim kozakiem nie jestem, chcialbym jechac tak 4 dni lacznie tam + powrot czyli 2 dni w jedna strone wiec max 300km~ od domu gdzies bo kolo 150km pewnie bym robil sobie dziennie. Ale jakbym mieszkal w Lodzi to zajebiscie, tam bedziecie miec pewnie z 350 nad morze.
    Ogolnie nie chce mi sie jezdzic po gorkach wiec z mojego zadupiastego poludnia jedynie na polnoc moglbym jechac, a znowu na polnoc od Bielska nic kurwa nie ma.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #32
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No dla mnie nad morze troche daleko, az takim kozakiem nie jestem, chcialbym jechac tak 4 dni lacznie tam + powrot czyli 2 dni w jedna strone wiec max 300km~ od domu gdzies bo kolo 150km pewnie bym robil sobie dziennie. Ale jakbym mieszkal w Lodzi to zajebiscie, tam bedziecie miec pewnie z 350 nad morze.
    Ogolnie nie chce mi sie jezdzic po gorkach wiec z mojego zadupiastego poludnia jedynie na polnoc moglbym jechac, a znowu na polnoc od Bielska nic kurwa nie ma.
    Są piękne nazieleńce w Brzeszczach, bieresz dupere po godzince z hakiem w jedną stronę i jazda <polecam mocno>

    Impossible Is Nothing

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Sinis ;
    U nas wyszła mała zmiana planów.

    Mieliśmy lecieć do Hiszpanii ale wybór padł ostatecznie na Grecję - Attyka, druga połowa czerwca więc same wakacje lipiec/sierpień omijamy
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  5. #34
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    martynika 19 marca

    sierpien/wrzesien jakis spontan last minute
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  6. #35
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,001
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    3 lata z rzedu jezdzilem z rodzicami i bratem na wycieczke rowerowa, jakies 700 km robilismy w 6-7 dni, wszytstko na dziko i w sumie jak teraz sobie mysle to bylo spoko, nocowanie pod namiotami i kapanie w jeziorach, bo zawsze trasa byla zaplanowana tak, zeby jechac wioskami, jakimis polnymi drogami i nocleg zawsze kolo jeziora, teren zawsze litewski/łotweski
    jak był prysznic to wyzszy komfort xD
    rok temu bylem z dziewczyna na korfu w grecji bo udalo sie zlapac tanie bilety i w sumie spoko wyspa, przyjazni ludzie byli, ale syf okropny ;d
    a w tym roku planuje popracowac wiecej, zeby miec na studia i w zaleznosci od tego jak duzo przeznacze na wakacje tam pojade, planujemy jakies 4 osoby poleciec gdzies, a tanszy wariant to w poludnie polski, osobiscie bardzo chcialbym morskie oko zobaczyc, a jak pyknie to sie zobaczy

  7. #36

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    moglby ktos polecic jwlasnie jakies fajne miejsce, z ladnymi widokami, doobrym jedzeniem i czyms fajnym kulturowo?
    do tej pory glownie w kraju spedzalem wakacje, myslalem mocno o gruzji tylko nie wiem czy bez znajomosci rosyjskiego bedzie git

  8. #37
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moglby ktos polecic jwlasnie jakies fajne miejsce, z ladnymi widokami, doobrym jedzeniem i czyms fajnym kulturowo?
    do tej pory glownie w kraju spedzalem wakacje, myslalem mocno o gruzji tylko nie wiem czy bez znajomosci rosyjskiego bedzie git
    w takich turystycznych miejscach to dogadasz się bez problemu, polecam się wpierdolić na Kazbek.


    ja chyba wietnam albo chiny
    Ostatnio zmieniony przez Madduro : 25-01-2018, 19:53

  9. #38

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W tamtym roku Budapeszt + Chorwacja autem. W tym roku prawdopodobnie jakaś Holandia albo Hiszpania. Tylko no tu już autem ciężko (chociaż why not).
    Jak w Budapeszcie było? Zamierzamy z dziewczyną polecieć tam samolotem albo pojechać autokarem na typowe zwiedzanie

  10. #39
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    rezerwuje sb bilet do bukaresztu lotniczy i przewoźnik dla mn prosi o podanie danych z paszportu xDDD przecie do rumunii to chyba sam dowod styka?
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  11. #40
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rezerwuje sb bilet do bukaresztu lotniczy i przewoźnik dla mn prosi o podanie danych z paszportu xDDD przecie do rumunii to chyba sam dowod styka?
    Co cię podkusiło, żeby do Rumunii jechać? Jadąc do Bułgarii za dzieciaka spodziewałem się tam syfu, ale dzięki przejazdowi przez Rumunię, czułem się nawet luksusowo.

  12. #41
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co cię podkusiło, żeby do Rumunii jechać? Jadąc do Bułgarii za dzieciaka spodziewałem się tam syfu, ale dzięki przejazdowi przez Rumunię, czułem się nawet luksusowo.
    robie z ziomkiem tripa po poludniowej europie i tam startujemy
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  13. #42
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak w Budapeszcie było? Zamierzamy z dziewczyną polecieć tam samolotem albo pojechać autokarem na typowe zwiedzanie
    Warto ale na dłuższą metę nie ma co robić, w 3-5 dni powinniście zobaczyć co najważniejsze

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Gdzie na wakacje?
    Przez aqs w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 12-11-2015, 13:29
  2. Wakacje, Wakacje czyli pewnie kolejny temat o tym samym.
    Przez Noru$ w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2015, 11:28
  3. League of Legends lan wakacje
    Przez Sir Invitive w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 19-06-2012, 02:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •