Reklama

Pokaż wyniki sondy: kiedy się widzimy?

Głosujący
42. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • 16-18.02

    3 7.14%
  • 23-25.02

    2 4.76%
  • 02-04.03

    11 26.19%
  • 09-11.03

    12 28.57%
  • wsio rawno, dopasuję się

    14 33.33%
Strona 5 z 33 PierwszaPierwsza ... 3456715 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 494

Temat: Tu wybieramy termin torgowego (pre)meetingu i omawiamy jego formę *poprawiona ankieta

  1. #61
    Avatar Rysiek Cysiowaty
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    40
    Posty
    664
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    a jak z domkiem czy cos sprawa wyglada?
    ja bym chetnie wpadl ale to tak bardziej na spontanie bo z dzien, dwa wcześniej sie dowiem ze moge wbic.
    druga kwestia ze ja tez tu chwile siedze na forum, ale raczej z nikim jakis znajomosci nie nawiazywalem, nawet nie wiem czy ktos kojarzy moje posty

  2. #62

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie ma się co martwić znajomościami. Identycznie jako forumowy odludek wpadłem na swój jedyny torgowy miting bo Masaker zaprosił mnie na Woodstocku, a w efekcie dobrze się bawiłem. Nawet @Boryna ; mi narzygał do butów, niepolecam. Wiadomo - są kółka wzajemnej adoracji i podśmiechujki forumowe, ale im więcej alkoholu tym bardziej są wszyscy otwarci (no chyba, że ktoś ucieka do domku lurkować torga).
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Rysiek Cysiowaty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jak z domkiem czy cos sprawa wyglada?
    ja bym chetnie wpadl ale to tak bardziej na spontanie bo z dzien, dwa wcześniej sie dowiem ze moge wbic.
    druga kwestia ze ja tez tu chwile siedze na forum, ale raczej z nikim jakis znajomosci nie nawiazywalem, nawet nie wiem czy ktos kojarzy moje posty
    Jak przyklepiemy termin to zacznę nam ustawiać jakiś fajny nocleg. Wiadomo, że trzeba będzie jakąś zaliczkę wpłacić wcześniej, ale jak 2 dni przed meetingiem się zorientujesz, że jednak możesz przyjechać, to nie ma przecież żadnego problemu, żebyś wbił. Rozliczyłbyś się ze wszystkimi/dokupiłbyś alko i po problemie ;)

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie ma się co martwić znajomościami. Identycznie jako forumowy odludek wpadłem na swój jedyny torgowy miting bo Masaker zaprosił mnie na Woodstocku, a w efekcie dobrze się bawiłem. Nawet @Boryna ; mi narzygał do butów, niepolecam. Wiadomo - są kółka wzajemnej adoracji i podśmiechujki forumowe, ale im więcej alkoholu tym bardziej są wszyscy otwarci (no chyba, że ktoś ucieka do domku lurkować torga).
    Tym postem proszę się kierować, jeśli ktoś ma wątpliwości. Nie ma co się przejmować, że się nie znamy, nie kojarzymy swoich postów itd. Wbijajcie i dopiero się poznamy xD
    @Cybuch ; @Filia the Dragon ; @MatiBzyk ; @Meo ; @Aureos ; @Berry ; @Pelikan ; @haxigi ; @udarr ; @Urlak ;
    co z wami?
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 12-01-2018, 19:27

  5. #64
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    tylko glosujcie na inny termin niz 9 marca bo gram koncert
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  6. #65
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Masaker napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tylko glosujcie na inny termin niz 9 marca bo gram koncert
    Przyjedź do nas to dopiero koncert zagrasz

  7. #66
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co z wami?
    masz mój miecz, a do terminu się dopasuję @Astinus ;
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  8. #67
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Murzin ; @Slupek ; @trochestylu ; @Rahilux ; @tibia77 ; @Decretis ;

    dejcie mityng w lodz

    i jeszcze @ProEda ; moja dziewczyna
    Jeszcze nie mam terminów zjazdów i zmieniam miejsce pracy, ale w sumie jakby udało się wyrwać wolny weekend, to może w końcu pokazałbym swoją mordę torgowcom i napił się z kibicami czerwonych klubów z PL XD
    Będę śledził temat jak z terminem :)

  9. #68
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @udarr ;
    co z wami?
    praca i mam trochę wywalone w te głosowania, zawsze jest rok naradzania się i ostatecznie i tak wypadnie na jakąś wioskę pod tytułem chodzież, poczekam co ustalicie konkretnego i jak miejsce będzie gitne to może dołączę pod warunkiem, że będę miał łóżko z @Master ; termin mi odpowiada każdy o ile wiem o nim z dwa tygle wcześniej więc tym bardziej mam wywalone w głosowanie
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #69
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może dołączę pod warunkiem, że będę miał łóżko z @Master ;
    troche zaspałeś kolego.

  11. #70
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak przyklepiemy termin to zacznę nam ustawiać jakiś fajny nocleg. Wiadomo, że trzeba będzie jakąś zaliczkę wpłacić wcześniej, ale jak 2 dni przed meetingiem się zorientujesz, że jednak możesz przyjechać, to nie ma przecież żadnego problemu, żebyś wbił. Rozliczyłbyś się ze wszystkimi/dokupiłbyś alko i po problemie ;)



    Tym postem proszę się kierować, jeśli ktoś ma wątpliwości. Nie ma co się przejmować, że się nie znamy, nie kojarzymy swoich postów itd. Wbijajcie i dopiero się poznamy xD
    @Cybuch ; @Filia the Dragon ; @MatiBzyk ; @Meo ; @Aureos ; @Berry ; @Pelikan ; @haxigi ; @udarr ; @Urlak ;
    co z wami?
    Ja pierdole łódź, za daleko. Zróbcie bliżej południa polski to wbije. Ewentualnie jak będzie termin to jeszcze się zastanowie, zależy jak z czasem i z hajsem. Jakby nie było noclegu to ogarnę sobie wtedy hotel/motel na własną rękę.

  12. #71
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    praca i mam trochę wywalone w te głosowania, zawsze jest rok naradzania się i ostatecznie i tak wypadnie na jakąś wioskę pod tytułem chodzież, poczekam co ustalicie konkretnego i jak miejsce będzie gitne to może dołączę pod warunkiem, że będę miał łóżko z @Master ; termin mi odpowiada każdy o ile wiem o nim z dwa tygle wcześniej więc tym bardziej mam wywalone w głosowanie
    Łódź to nie Chodzież, proszę bez takich...
    A skoro najpewniej będziesz mógł przyjechać i będziesz chciał (łóżko z Masterem załatwię) to oddaj głos w ankiecie pls. Żeby było wiadomo czy ja mam szukać apartamentu za 20k/doba, czy jakiejś noclegowni dla 5 osób xD

    @O, a @Meo ; jak ładnie zagłosował. W tym terminie to pewnie wideokonferencję na skype nam się uda zorganizować, to jakąś perłę miodową można "razem" wypić ;)
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 12-01-2018, 22:36

  13. #72
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja se od razu napisze ze nie przyjade zamiast mydlic komus oczy (ktos wie skad to powiedzenie?)





  14. #73
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja se od razu napisze ze nie przyjade zamiast mydlic komus oczy (ktos wie skad to powiedzenie?)
    otóż dwóch krakowskich rzezimieszków postanowiło zastosować „numer na mydło”. Być może nawet go wymyślili. Zastukali do drzwi pewnego bogatego mieszczanina, podając się za renomowanych golibrodów. Naiwny jegomość wpuścił ich do środka i poddał się zabiegowi, podczas którego cwaniacy zachlapali mu oczy mydłem i czmychnęli, zabierając przy okazji parę drobiazgów. Sprawa miała swój finał na Wawelu, gdzie jegomość przybył ze skargą. Zapytany o wygląd złodziejaszków, oświadczył, że nie widział ich dobrze, bo mu zamydlili oczy. Prawdopodobnie cały Wawel pękał ze śmiechu, a powiedzenie stało się nieśmiertelne

  15. #74
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    W sumie to bym wpadł, ale jeszcze nie znam terminow zjazdów ;/
    prawdopodobnie każdy weekend zajęty ale może się uda xD
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  16. #75

    Ekspert: League of Legends Meo jest teraz offline
    Avatar Meo
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,868
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @O, a @Meo ; jak ładnie zagłosował. W tym terminie to pewnie wideokonferencję na skype nam się uda zorganizować, to jakąś perłę miodową można "razem" wypić ;)
    ja chciałem zaznaczyć od 2 do 4 opcji a później psikus bo jednokrotnego wyboru [19.02 pewnie będę pisał popraweczkę bo ]
    także na ten moment szanse na irl śpiewanie o wyższości fc kadry tym razem w pejntbol jest nadal realne @Astinus ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaką formę spółki handlowej byś wybrał i dlaczego?
    Przez Saguaro w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 26-09-2014, 17:21
  2. League of Legends Mirror Match vs Blind pick / Wybieramy - Ankieta
    Przez Kucyk w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 10-01-2013, 08:29

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •