Pokaż wyniki sondy: kiedy się widzimy?

Głosujący
41. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • 16-18.02

3 7.32%
  • 23-25.02

2 4.88%
  • 02-04.03

11 26.83%
  • 09-11.03

11 26.83%
  • wsio rawno, dopasuję się

14 34.15%
+ Nowy post
Strona 49 z 49 PierwszaPierwsza ... 39 47 48 49
Pokazuje wyniki od 481 do 485 z 485

Temat: Tu wybieramy termin torgowego (pre)meetingu i omawiamy jego formę *poprawiona ankieta

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    20
    Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berry : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

to z dziesięcin bliżej, już wsiadam w furę

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    13
    Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Dzień doberek. W sumie nie znam was ale siedzę na forumku prawie 10 lat więc z chęcią też się z wami spotkam!
    Do Łodzi daleko nie mam. Jak jeszcze jest opcja żeb/y się dołączyć to podbijam! Nigdy na żadym mitingu nie byłem, miałem okazję tylko Przemawia poznać ale chętnie się z wami zintegruje!

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14
    Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Dawox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzień doberek. W sumie nie znam was ale siedzę na forumku prawie 10 lat więc z chęcią też się z wami spotkam!
    Do Łodzi daleko nie mam. Jak jeszcze jest opcja żeb/y się dołączyć to podbijam! Nigdy na żadym mitingu nie byłem, miałem okazję tylko Przemawia poznać ale chętnie się z wami zintegruje!
    Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że historię o keglach to z pięć razy będziesz musiał nam opowiedzieć?
    Also, jest połowa lutego, a ja nadal tylko jedną wpłatę mam. Na początku to wszyscy hurr durr, robimy myting, a po pięćdziesięciu stronach tematu zaczynają się zastanawiać czy aby na pewno mogą, czy styknie im hajsu, czy to, czy tamto. Czekają jedni na drugich, a wszyscy wiemy, jak to się skończy ;d
    Kurwa, niech wam się nie wydaje, że jak nagle wpłacicie wszyscy 28 lutego, to ja dam radę ogarnąć nam coś fajnego cokolwiek. Skończymy pod mostem, mówię wam.
    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    przypominam to nie jest hp
    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    przypominam ze od paru miesiecy caly torg to hp

Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie

Przemo jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16
    Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Astinus - jak Ci nie wpłacą hajsu to zawsze możemy we dwóch trzech (licząc jedynego, który zapłacił) wyskoczyć na piwo. xD
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14
    Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Astinus - jak Ci nie wpłacą hajsu to zawsze możemy we dwóch trzech (licząc jedynego, który zapłacił) wyskoczyć na piwo. xD
    No i chyba tak zrobimy, bo ja nie będę teraz stawał na głowie, żeby nam to na ostatnią chwilę zorganizować. 2 tygodnie zostały, wpłynęła jedna wpłata xD pozdro
    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    przypominam to nie jest hp
    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    przypominam ze od paru miesiecy caly torg to hp

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zasady postowania