Reklama

Pokaż wyniki sondy: kiedy się widzimy?

Głosujący
42. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • 16-18.02

    3 7.14%
  • 23-25.02

    2 4.76%
  • 02-04.03

    11 26.19%
  • 09-11.03

    12 28.57%
  • wsio rawno, dopasuję się

    14 33.33%
Strona 2 z 33 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 494

Temat: Tu wybieramy termin torgowego (pre)meetingu i omawiamy jego formę *poprawiona ankieta

  1. #16
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Fajnie jakby takie slawy wpadly forumowi zdrajcy jak @Crus ; @Berry ; @udarr ;
    Przypominam, że użytkownik @Berry ; to ma do przemierzenia cały Sybir żeby dotrzeć XD
    A ja mógłbym pojechać, ale fajnie by było z kimś, żebym nie musiał płacić za paliwo wszystko bo mi smutno będzie
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #17
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypominam, że użytkownik @Berry ; to ma do przemierzenia cały Sybir żeby dotrzeć XD
    A ja mógłbym pojechać, ale fajnie by było z kimś, żebym nie musiał płacić za paliwo wszystko bo mi smutno będzie
    To @udarr ; tez jest z waszej gminy. I na bank jeszcze kilku users jest z tamtych rejonow ostatecznie wez pawla plutona ze soba
    A Berry da rade jak bedzie chcial, on bogaty stac go na bilet przeciez
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ankieta wielokrotnego wyboru to protip
    No nie do końca. Niech teraz każdy pozaznacza po 3 terminy, bo tylko jeden nie pasuje, a później weź to rozgryzaj i ustalaj jeden konkretny.
    Jak Wam pasują 2-3 terminy to zastanówcie się dobrze i zagłosujcie na ten jeden, który będzie pasował najbardziej. Mamy tu coś wybrać a nie sprawdzić dyspozycyjność userów.
    I w tym temacie również można postować na temat terminu, serio! Nie tylko gruszki i lubrykanty ;)
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 12-01-2018, 10:11

  5. #19
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    We sumie to do Lodzi nie ma tak strasznie daleko i jezeli bym sie zdecydowal jechac mozna byloby z Berrym jednym autem zabrac


    Jak to 2 godziny jazdy przy spalaniu 88 litrow/100km
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 12-01-2018, 10:20

  6. #20
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie do końca. Niech teraz każdy pozaznacza po 3 terminy, bo tylko jeden nie pasuje, a później weź to rozgryzaj i ustalaj jeden konkretny.
    no chyba wybierasz ten z najwieksza iloscia glosow ale moge sie mylic

  7. #21
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    E i gokarty odpadaja, ja i Master bedziemy najebani a Mex nie bedzie potrafil tym jezdzic bo to nie 2.5 liyrowy diesel Mercedesa

  8. #22
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no chyba wybierasz ten z najwieksza iloscia glosow ale moge sie mylic
    xD

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E i gokarty odpadaja, ja i Master bedziemy najebani a Mex nie bedzie potrafil tym jezdzic bo to nie 2.5 liyrowy diesel Mercedesa
    O kurwa poscigac sie z torgowymi specialsami z motoryzacji to byloby to
    Tyle, ze no niestety odpada ze wzgledu na powyzsze. Chociaz czuje, ze my najebani i tak bysmy objechali Mexa. No chyba, ze by mu na gokartowni owineli rozaniec w okol kierownicy zeby sie poczul jak w swoim w124

    Co do Bialego jezeli chodzi o dystans to tez nie ma co dramatyzowac bo stamtad jest 330 w jedna strone, to my z BB mamy kolo 290 takze nie jest to az taka ogromna roznica. Przy dizlu i 3 osobach na pokladzie koszt nie jest az tak dupny.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #23
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no chyba wybierasz ten z najwieksza iloscia glosow ale moge sie mylic
    Ale to nie ja wybieram termin, tylko robimy to wspólnie. Teraz to wszyscy hurr durr, pasują mi 3 weekendy, ale jak przyjdzie do wynajmowania to się okaże, że połowa głosów na termin x odpada, "a bo jednak ten termin y byłby lepszy". Dlatego chcę, żeby każdy dobrze się zastanowił i wybrał jeden najodpowiedniejszy termin, to chyba nie jest takie trudne. A dla tych, którzy nie mają żadnych ograniczeń i są pewni, że będą mogli się dopasować, jest osobna opcja.

  10. #24
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    U mnie zapalniczka, 30 cbl za 100km mniejwiecej, jakby Berry chcial sie zabrac to moze bym i pojechal. Jakby Mex przyjechal w124 to bym my caly wikent zyc nie dal

  11. #25
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Co do paintballu, to w Łodzi grałem tylko raz - http://battle-arena.pl/ - tu. Gdybyśmy mieli się w to bawić, to musimy się zdecydować czy chcemy sami, we własnym gronie (a to jest na pewno zależne od liczby uczestników meetingu) czy podłączamy się do większej imprezy.
    Jeśli opcja pierwsza, to poszukam innej miejscówki, bo nie wiem czy battle arenę można w ogóle wynająć dla mniejszej liczby graczy. Tam zbierają się ludzie z jakiegoś forum paintballowego, jak tam pojechaliśmy ze znajomymi, to podłączyliśmy się do gry na 90 osób xD Rzeźnia niesamowita.

  12. #26
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Gokarty nie bylyby glupie imo ale to najlepiej od razu pierwszego dnia jakos bo w sobote polowa zawodnikow odpadnie

    Kurwa dopiero terminy zobaczylem, polowa lutego i ty chcesz paintballa/gokarty/grilla? Czlowieku my z Berrym przez zaspy sniegu bedziemy sie przebijac a Mex meska nie bedzie dal rady odpalic
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 12-01-2018, 11:31

  13. #27
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No póki co to wygrywa termin bliższy połowie marca. Gokarty przecież są na hali, ale imo to jest słaba opcja, bo żeby trochę się pobawić, to trzeba tam zostawić kupę hajsu. Postaram się zorientować ile by kosztował event na 10-20 osób, ale jak pojedynczy 8-10 minutowy przejazd kosztuje 30zł +, to wiesz...
    Na paintball to będzie idealna temperatura. (no chyba, że zima przyjebie w marcu -20) Ja grałem jakoś w kwietniu, było z 15 stopni i po pół godziny biegania, skakania i wymian ognia zza okien byłem zlany potem. A z kondycją nie mam problemów ;)
    A grill to grill, wystawiasz przed drzwi/na balkon i elo, niech się kiełby robią.
    @Mexeminor ;
    chodź tu, kurwa, głosuj, a nie o krzywych felgach w motoryzacji znów postujesz
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 12-01-2018, 11:47

  14. #28
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa dopiero terminy zobaczylem, polowa lutego i ty chcesz paintballa/gokarty/grilla? Czlowieku my z Berrym przez zaspy sniegu bedziemy sie przebijac a Mex meska nie bedzie dal rady odpalic


    taki obraz wasz wlasnie
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #29
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Chlopie u nas takie warunki sa ze ja sie urodzilem w kurtce zimowej a ty mi cos pierdolisz ze lodu nie widzialem, u was 15 stopni bylo a ja juz musialem z solanka na wywrotke biegac bo mroz w nocy byl


    Kurwa gokarty 30zl ja pierdole swiat na chuju tanczy. To miting w bialymstoku tutaj 20, blisko 'rozlewnie alkoholu', wywioze was w domek do bialowiezy to sie na bialorusi obudzicie

  16. #30
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,314
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Jeśli byłby w białym to czy by było spotkanie z takimi slawami jak Kononowicz i pies?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaką formę spółki handlowej byś wybrał i dlaczego?
    Przez Saguaro w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 26-09-2014, 17:21
  2. League of Legends Mirror Match vs Blind pick / Wybieramy - Ankieta
    Przez Kucyk w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 10-01-2013, 08:29

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •