+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: biomechanika - metoda grafoanalityczna, rownania lagrange II rodzaju

Data rejestracji
    Nov 2013
    Położenie
    nigeria
    Siła reputacji
    6
    gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga

Domyślny biomechanika - metoda grafoanalityczna, rownania lagrange II rodzaju

elko, szukam kogos kto jutro o 12 mialby czas rozwiazac takie zadanka jak ponizej, jest to do zrobienia podobno w 10min jak sie ogarnia, stawiam rownowartosc flachy lepszej = 30zł przelewem

Data rejestracji
    Mar 2010
    Położenie
    Siedlice
    Siła reputacji
    11
    beny to nie nick, to styl życia! beny to nie nick, to styl życia! beny to nie nick, to styl życia! beny to nie nick, to styl życia! beny to nie nick, to styl życia! beny to nie nick, to styl życia!

Domyślny

kurwa jakie to sie wydaje popierdolone xd az mi smutno troche ze ludzie odpierdalaja cos takiego a ja nie zdam matury z matmy xd

Data rejestracji
    Dec 2006
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Tylko sile obliczyc czy z wyznaczeniem momentów tnących też ?

Ja nie moge rozczytac co tam wszedzie napisane

Data rejestracji
    Nov 2013
    Położenie
    nigeria
    Siła reputacji
    6
    gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga

Domyślny

@Avatar =P ;
    wyznaczyc prędkości i przyśpieszenia metodą grafoanalityczną
    wyznaczyc równania Lagrange'a II rodzaju do kazdych, w niektorych dynamiczne równania ruchu i w niektórych zasada równowartości energii kinteycznej i pracy
    Ostatnio zmieniony przez gary tyler fox : 11-01-2018, 21:10

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    14
    matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matizioom : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa jakie to sie wydaje popierdolone xd az mi smutno troche ze ludzie odpierdalaja cos takiego a ja nie zdam matury z matmy xd
    dasz rade beny wierzymy w ciebie

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania