Reklama
Strona 4 z 5 PierwszaPierwsza ... 2345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 61

Temat: Rekontrukcja Rządu !?

  1. #46
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kwestia sądów i tego, że w pisie siedzą komuchy to sprawa oczywista, bronić śmieci czerwonych nie będę.
    Tak czy siak wiele zmian było tutaj potrzebnych, tylko, że
    jakby to ująć hmmm wiele pomysłów, zmian pisu, byłoby bardzo dobrych, gdyby robione były przez "zdrową" partię, nieskażoną osobami skrajnymi i ogólnie niedojebanymi.

    Jedni stoją za pisem, drudzy za opozycją i żadna ze stron nie ma racji (przynajmniej nie w każdej kwestii, w przeciwieństwie do tego co im się wydaje). Pierwsi są wyśmiewani, a drudzy śmieszni. Jak już mówiłem pluję na obydwu, choć staram się być obiektywny, szczególnie gdy pis jest atakowany o wszystko co tylko robią. Nawet jakby nam tu krainę mlekiem i miodem płynącą zrobili, to by się znaleźli tacy co by powiedzieli, że chuja, kraj zniszczyli, prl, komuna, kaczafi. xD

    Po prostu wolę czasem spojrzeć na to wszystko sam i wyrobić sobie własne zdanie, zamiast kierować się tym co mówi przykładowo tvp czy tvn (ad populum, tu już nie ma osobistych wycieczek).
    Tak samo jak widzę jak to jacyś profesorzy krytykują i chuj wie kto, to szczerze mówiąc jestem do tego nastawiony bardzo sceptycznie, bo zbyt często jest to na zasadzie "dzień dobry mam prof. przed nazwiskiem proszę mnie słuchać, bo mam rację".
    Co do tego co się zmieniło po 89, to abstrahując do sądów, jak chodzi o osobistości na scenie politycznej, to niestety jedynym co się stało jest rozpoczęcie działań zza pleców innych osób zamiast otwarcie(najprostszy przykład pan Leszek Wałęsa), tu bym szukał genezy problemów polityki w Polsce.
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 14-01-2018, 05:56

  2. #47

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby to ująć hmmm wiele pomysłów, zmian pisu, byłoby bardzo dobrych, gdyby robione były przez "zdrową" partię, nieskażoną osobami skrajnymi i ogólnie niedojebanymi.
    Które zmiany byłyby dobre? Konkretnie proszę.

    Reszty to nawet nie ma co komentować bo zero treści.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  3. Reklama
  4. #48
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To w takim razie mamy moze kilkadziesiat/kilkaset powaznych feministek w tym kraju.
    Zielonego pojęcia nie masz o ruchu feministycznym w tym kraju. Większość feministycznych imprez i demonstracji(Manify itd) jest organizowana przez niezależne organizacje niezwiązane z żadną partią polityczną, a już na pewno nie z Nowoczesną czy Platformą. Inicjatywy z których wyłonił się Strajk Kobiet i Czarny Protest zapoczątkowały środowiska anarchistyczne. Feminizm to przecież lewicowy ruch i nie wiem czego lewacy mieliby szukać u wspomnianych wcześniej ugrupowań. Trudno tylko mieć o czymkolwiek pojęcie jeśli wiedzę bierze się z zabawnych hehe fanpejdży na fejsbuku.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 14-01-2018, 10:31

  5. #49
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zielonego pojęcia nie masz o ruchu feministycznym w tym kraju. Większość feministycznych imprez i demonstracji(Manify itd) jest organizowana przez niezależne organizacje niezwiązane z żadną partią polityczną, a już na pewno nie z Nowoczesną czy Platformą. Inicjatywy z których wyłonił się Strajk Kobiet i Czarny Protest zapoczątkowały środowiska anarchistyczne. Feminizm to przecież lewicowy ruch i nie wiem czego lewacy mieliby szukać u wspomnianych wcześniej ugrupowań. Trudno tylko mieć o czymkolwiek pojęcie jeśli wiedzę bierze się z zabawnych hehe fanpejdży na fejsbuku.
    O to mniej wiecej jak z Twoja wiedza na temat marszow nazistow. No kurwa niemozliwe. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #50
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O to mniej wiecej jak z Twoja wiedza na temat marszow nazistow. No kurwa niemozliwe. xD
    Nie wiem gdzie się objawia ta moja niewiedza, póki co to Ty ciągle zachowujesz się jakbyś nie miał pojęcia jaki profil ma ta impreza. Gośćmi Marszu Podległości(oficjalnie zaproszonymi przez organizatorów) są różne skrajnie prawicowe kanalie, takie jak choćby słowaccy nacjonaliści - którzy odwołują się do Pierwszej Republiki Słowackiej, kraju który w 1939 razem z Niemcami napadł na Polskę, otwarci faszyści z Włoch, w tym także ci z wyrokami za terroryzm(zabawne, póki co nacjonaliści to jedyna opcja polityczna która zaprasza do Polski terrorystów). Organizatorzy tolerują na Marszu hasła rasistowskie, ba, sami je tam propagują(można sobie znaleźć w internecie zdjęcie chłopaków z MW z transparentem "All different all white"). Nacjolole na swoich witrynach propagowali także hasła "separatyzmu rasowego", materiały te w pośpiechu usuwali dopiero gdy wybuchła afera z tym związana. Nigdy nie uważałem, że Marsz Podległości to demonstracja nazistów i nigdzie tak nie napisałem. Cały upierasz się, że media niesłusznie skrytykowały tę imprezę tak jakby rasistowskie transparenty wniesiono tam po cichu, wbrew organizatorom. Będę wdzięczny jak powiesz mi gdzie tu niewiedza czy błąd w moim rozumowaniu.

  7. #51
    Avatar Mordrag Xardas
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    424
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jednak patrząc na nasz wzrost PKB za rządów PO i wywalczenie budżetu z UE.
    Tak gwoli ścisłości, budżet z UE i tak nam się 'należał' za samo wstąpienie doń, natomiast w przytaczanej wcześniej statystyce to największy wzrost PKP to jednak był za poprzedniego PiSu ;) - ale wtedy byli bardziej na prawo gospodarczo, teraz w sumie też bardziej rośnie jak za PO, ale bardziej wbrew PiSowi jak dzięki nim.

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Które zmiany byłyby dobre? Konkretnie proszę.
    Chyba tylko losowy dobór sędziów do spraw (z tych przeprowadzonych). Jest pewnie trochę rzeczy które można i należałoby w systemie sądowniczym zmienić, no ale jakoś się władza nie kwapi - zmiany personalne nie pomogę zdechłemu systemowi odziedziczonemu po PRL.
    Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I jajko na twardo!

  8. #52

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mordrag Xardas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba tylko losowy dobór sędziów do spraw (z tych przeprowadzonych).
    A myślisz, że wcześniej to sobie biznesmen szedł do sądu i wołał Wieśka prezesa sądu, żeby orzekał Józek bo z nim co sobotę wódę wali? :DDDDD

    Żeby nie było, że bez konkretów.

    Wcześniej zasady były takie, że sprawy przypisywane są według kolejności wpływu w kolejności alfabetycznej. Czyli jak w sądzie było 5 sędziów i wpłynęło w tydzień 50 spraw to sędzia pierwszy w kolejności alfabetycznej dostawał 1, 6, 11, 16 sprawę itd.

    Manipulacja praktycznie prawie niemożliwa. Plusem była całkowita jawność przypisywania rozpraw. Jedyne możliwości to np. jakieś choroby sędziego itd., ale sprawa wtedy nie była przypisywana sędziemu, którego sobie prezes wybrał tylko po prostu kolejnemu.

    Teraz natomiast będzie jakiś mityczny system losowania, który nie wiadomo jak działa i istnieje jakaś szansa, że w niektórych sprawach system będzie "losował" tak jak chcę losujący


    Cytuj Mordrag Xardas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    natomiast w przytaczanej wcześniej statystyce to największy wzrost PKP to jednak był za poprzedniego PiSu ;)
    Zobacz sobie wzrost PKB za rządów pisu w całej UE. Nie mówię, że byliśmy wtedy ostatni ale było dużo bo była koniunktura. Nie, dalej byliśmy w czołówce - nie na pierwszym miejscu ale wysoko. Natomiast warto wspomnieć, że to nie był też rząd większościowy i przez to, że taki nie był to się po prostu rozleciał. PiS miał mocno związane ręce dwoma koalicjantami.

    Cytuj Mordrag Xardas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zmiany personalne nie pomogę zdechłemu systemowi odziedziczonemu po PRL.
    System po PRL? Ty wiesz co mówisz?

    Systemowo, jeżeli chodzi o ustrój sądów i gwarancję to mamy jeden z lepszych systemów jakie mogą być.
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 15-01-2018, 21:11
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  9. #53
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem gdzie się objawia ta moja niewiedza, póki co to Ty ciągle zachowujesz się jakbyś nie miał pojęcia jaki profil ma ta impreza. Gośćmi Marszu Podległości(oficjalnie zaproszonymi przez organizatorów) są różne skrajnie prawicowe kanalie, takie jak choćby słowaccy nacjonaliści - którzy odwołują się do Pierwszej Republiki Słowackiej, kraju który w 1939 razem z Niemcami napadł na Polskę, otwarci faszyści z Włoch, w tym także ci z wyrokami za terroryzm(zabawne, póki co nacjonaliści to jedyna opcja polityczna która zaprasza do Polski terrorystów). Organizatorzy tolerują na Marszu hasła rasistowskie, ba, sami je tam propagują(można sobie znaleźć w internecie zdjęcie chłopaków z MW z transparentem "All different all white"). Nacjolole na swoich witrynach propagowali także hasła "separatyzmu rasowego", materiały te w pośpiechu usuwali dopiero gdy wybuchła afera z tym związana. Nigdy nie uważałem, że Marsz Podległości to demonstracja nazistów i nigdzie tak nie napisałem. Cały upierasz się, że media niesłusznie skrytykowały tę imprezę tak jakby rasistowskie transparenty wniesiono tam po cichu, wbrew organizatorom. Będę wdzięczny jak powiesz mi gdzie tu niewiedza czy błąd w moim rozumowaniu.
    @Master ;
    Gdybyś mógł odnieść się do tego mojego postu to byłbym wdzięczny. Tak się uczepiłem bo napisałeś 3456656556656560 postów jak to brak logiki w moim rozumowaniu ale nijak się nie mogę doczekać od Ciebie odpowiedzi na argumenty. Kilka razy jeszcze utożsamiałeś mnie z Tomaszem Lisem i tego typu środowiskami to przypomnę, że redaktor Lis bardzo lewicowców nie lubi, podrzucę ciekawy artykuł. Razem to też nie moja bajka(czerwonych flag chyba nie przynieśli zresztą ludzie z Razem) ale może lektura pozwoli uświadomić sobie, że wbrew temu co internetowi guru prawicy wmówili ludziom, "lewactwo" to nie Platforma i Nowoczesna, lewactwo na szczęście trzyma się od nich daleko.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 21-01-2018, 15:07

  10. #54
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny








  11. #55
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  12. #56
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No za bardzo to nie miał wyboru jak mu zaczęli deptać po piętach za nieprawidłowości finansowe xD

  13. #57

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.




    I BARDZO DOBRZE, brakuje mi go :(

  14. #58
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Szczególnie szkoda w świetle ostatnich wydarzeń, Janusz na pewno przypomniał by jakim dobrym człowiekiem był Hitler xD





  15. #59

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A o co izrael sie nas czepia bo nie mam czasu sledzic?

  16. #60
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A o co izrael sie nas czepia bo nie mam czasu sledzic?
    Israel Singer (ur. 1942) – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 1986–2001.

    Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.

    Słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 na Światowym Kongresie Żydów.



    Między innymi dlatego świat ma myśleć, że obozy były polskie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Śmierć funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu
    Przez Srajtasma w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 02-11-2013, 02:38

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •