+ Nowy post
Strona 1 z 2 1 2 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Nauka, prokrastynacja/odkładanie na później

Data rejestracji
    Jan 2016
    Siła reputacji
    3
    Dziemies jest torgowym marginesem społecznym

Domyślny Nauka, prokrastynacja/odkładanie na później

Panowie mam taki problem, że jestem zajebiście leniwy. Potrafię sam z siebie przeczytać książkę, nauczyć się czegoś innego ale jak przychodzi do nauki na studia to nie mogę się za to zabrać bo wydaje mi się, że mam jeszcze dużo czasu a później dzień przed egzaminami się dopiero uczę. Czasami się uda a czasami nie zaliczę.

Mam też mentalność przegrywa, bo wiem że jeśli nie zajrzę do książek i uzyskam słaby wynik to mogę to usprawiedliwić tym, że po prostu się nie uczyłem a gdybym nad tym siedział parenaście godzin i nie zaliczył to wiem, że czułbym się jak idiota. Jestem hedonistą jeśli tak to można nazwać, a to jest złe.

Wydaje się to proste "weź się do roboty" i tyle, ale nie potrafię czasami nawet zacząć a jak zacznę to posiedzę nad tym 15 minut i się tylko wkurwiam.
    Proszę was tylko bez rad "musisz, tylko uwierz w siebie" takie motywacyjne gadki to dla mnie rak, a patrząc po waszych postach wiem, że raczej jesteście konkretni.

Dzięki.

Data rejestracji
    Jan 2006
    Położenie
    Mielec
    Siła reputacji
    15
    Kozek to nie nick, to styl życia! Kozek to nie nick, to styl życia! Kozek to nie nick, to styl życia! Kozek to nie nick, to styl życia! Kozek to nie nick, to styl życia! Kozek to nie nick, to styl życia! Kozek to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Może jeszcze pogłaskać Cię po główce?

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    12
    joozioom poleca ten styl życia joozioom poleca ten styl życia joozioom poleca ten styl życia joozioom poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Kozek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może jeszcze pogłaskać Cię po główce?
    To wydaje się błahe i w ogóle, w pełni się z tym zgodzę, ale mam to samo i wcześniej udawało mi się normalnie robić różne rzeczy, a teraz moje nic nierobienie urosło do poziomu patologii. Jedyne co robię to chodzę do pracy/szkoły a poza tym nic, byle jakiś melanż albo zabić czas oglądając jakieś totalne gówno na youtube lub scrollując fejsa i tak w kółko. Mam ostatnie dni do zebrania się w garść, jeżeli nie to upierdolę szkołę mimo tego że wcześniej dobrze mi szło, a co jest najlepsze? Po prostu mi się nie chce, 0 motywacji totalnie nic siedzę sobie na torgu XD

Data rejestracji
    Mar 2008
    Położenie
    Śląsk
    Siła reputacji
    11
    Rezz' poleca ten styl życia Rezz' poleca ten styl życia Rezz' poleca ten styl życia Rezz' poleca ten styl życia

Domyślny

Ja mam podobnie jak Wy, tylko patoligiczne dni nic nie robienia przekladam super motywujacymi, pelnymi pomyslow okresami xD i tak np. Ostatnio z 4 dni spedzilem przed konsola po 14 godzin dziennie zeby teraz trzeci dzien siadac do nauki programowania, ktora zaczalem 3 tygodnie temu, zaraz trening machne, pare rzeczy na studia zeby za kilka dni znow sie zaszyc w domu i byc leniwym gownem. Nawet nie wiem z czego to wynika
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

Data rejestracji
    Jan 2004
    Siła reputacji
    25
    Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

co studiujesz

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    14
    Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Jest taka mała książka "Self discipline in 10 days"
    Polecam, da sie znalezc gdzies na chomiku
    „a mind needs books as a sword needs a whetstone”

Notoryczny Miotacz Postów trochestylu jest teraz offline
    Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4
    trochestylu wkroczył na salony trochestylu wkroczył na salony trochestylu wkroczył na salony

Domyślny

wypierdalaj na trening czy wez sie do pracy

a tak serio to w glowce wszystko siedzi, moglbys isc do lekarza by przepisal ci smieszne tabletki ale po co wpierdalac sie z blota do gowna

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18
    Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Cytuj Dziemies napisał Pokaż post
    Panowie mam taki problem, że jestem zajebiście leniwy. Potrafię sam z siebie przeczytać książkę, nauczyć się czegoś innego ale jak przychodzi do nauki na studia to nie mogę się za to zabrać bo wydaje mi się, że mam jeszcze dużo czasu a później dzień przed egzaminami się dopiero uczę. Czasami się uda a czasami nie zaliczę.

Mam też mentalność przegrywa, bo wiem że jeśli nie zajrzę do książek i uzyskam słaby wynik to mogę to usprawiedliwić tym, że po prostu się nie uczyłem a gdybym nad tym siedział parenaście godzin i nie zaliczył to wiem, że czułbym się jak idiota. Jestem hedonistą jeśli tak to można nazwać, a to jest złe.

Wydaje się to proste "weź się do roboty" i tyle, ale nie potrafię czasami nawet zacząć a jak zacznę to posiedzę nad tym 15 minut i się tylko wkurwiam.
    Proszę was tylko bez rad "musisz, tylko uwierz w siebie" takie motywacyjne gadki to dla mnie rak, a patrząc po waszych postach wiem, że raczej jesteście konkretni.

Dzięki.
    Aha no to spoko.

ps.
    Tez tak mialem dlatego nie skonczylem zadnej szkoly i zajmuje sie teraz transportem bedac starym capem zarosnietym alkoholikiem i polecam ten styl zycia
    Amantu billahi wa mala'ikatihi
    wa kutubihi wa rusulihi wa al-yaum al-akhiri
    wa al-qadri khayrihi wa sharrihi min Allah
    wa al-ba'si ba`d al-maut, la ilaha illa Allah

Data rejestracji
    Jun 2009
    Siła reputacji
    11
    M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia!

Domyślny

rzuc studia
    na chuj sie meczyc jak sie to dla cb nie podoba

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    18
    udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Nie gadaj głupot, to są cechy prawdziwych ludzi sukcesu, korzystaj z tego, więcej tutaj:

Sztuka odwlekania
    Poradnik efektywnego guzdrania się, marudzenia i przekładania na później
    The Art of Procrastination. A Guide to Effective Dawdling, Lollygagging and Postponing
    Perry John
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania