Reklama
Strona 36 z 36 PierwszaPierwsza ... 26343536
Pokazuje wyniki od 526 do 534 z 534

Temat: SEVEN NATIONS RPG !!! 7 nacji 21 klas postaci, Całkowicie nowa mapa, loot i questy !

  1. #526

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Gdyby chociaz mial 'podstawke' jak wow vanilla to wtedy sobie moze robic zmiany na biezaco ale to nawet nie jest E.T.
    Mam nadzieje, ze admin robi sobie po prostu takie zarty z graczy. (MAM NADZIEJE :D)

  2. #527
    Avatar sechtub
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,619
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    chujowy ots wbilem dobry poziom ale nie gra sie jak trza ;/ nie ma ludzi w ogole admini maja w dupie trzeba zakladac wlasny..
    Pożeracz snów

  3. Reklama
  4. #528
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A jak Krushaczek wam mówił, że nie ufa adminom, pamiętając poprzednią edycje to nie wierzyliścieee... *głos mędrca*

  5. #529
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ludzie tam dalej siedza i expia wbili 50+ lvle xD pisza na forum ze gm wbil i bez slowa znerfil postacie ludziom z topki a jakis chlop dropnal red pawa z dla ale nie dalo sie ciala otworzyc no i niestety... xDDD

  6. #530
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    No expią, bo mimo, że cała struktura tego OTSa woła o pomste do nieba, a admini olewają graczy... i nie chcą wprowadzić nawet premium scrolla (bo im się to nie opłaca mówią - logika ekonomii) to jednak jest to unikalny ots w porównaniu do tego co jest teraz, no bo tak szczerze to rzygam real mapami, klasami ryc, pal, druid i sorc etc. No to tacy jak ja - znudzeni monotonnością dla relaksu w wolnym czasie sobie tam grają mimo, że przyszłość tego projektu stoi pod wielkim znakiem zapytania.
    Ostatnio zmieniony przez Zombik : 02-02-2018, 16:18

  7. #531
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ragners arcani/necronia juz od biedy nawet chujowa zezeni jest 10000x lepsza opcja niz sevennations xD no chyba ze jestes masochista

  8. #532
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ooo tak, kocham hardcorowe serverki <3
    Kiedyś dawno temu trafiłem na jakiś co miało się 1 level i od razu na start jak się zrobiło krok to była mapka pełna wilków i z 10 wilków sie na Ciebie rzucało. To były czasy!
    Ooo, albo pamiętam był taki serverek craftingowy co wszystkie itemy, pancerze bronie, strzały - robiło się z różnych części stworów, drewna z lasu i takie tam. To też było fajne, ale trudne.

  9. #533
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Zombik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ooo tak, kocham hardcorowe serverki <3
    Kiedyś dawno temu trafiłem na jakiś co miało się 1 level i od razu na start jak się zrobiło krok to była mapka pełna wilków i z 10 wilków sie na Ciebie rzucało. To były czasy!
    Ooo, albo pamiętam był taki serverek craftingowy co wszystkie itemy, pancerze bronie, strzały - robiło się z różnych części stworów, drewna z lasu i takie tam. To też było fajne, ale trudne.
    Tez kiedyś grałem na takim servie zaczynałeś z 1 lvl, miałeś najpierw jakieś szczury w kanałach itp i jak wbiłes 8 lvl to przechodziłes do innego świata itp, ale trudne to było

  10. #534
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Nieco odświeżam temat, jednak tylko po to, by okazać swoje wielkie zawiedzenie i być może kiedyś, któryś z GMów to przeczyta.

    W ciągu ostatnich 2 tygodni serwer stał się martwy. Ostatnia śmierć na serwerze miała miejsce 10 lutego i to gracza z 1 poziomem... potem poprzednia 5 lutego i tak coraz dalej. Ludzie przestali grać przez politykę twórców, którzy nie potrafili zatrzymać przy sobie graczy - mimo iż serwer miał potencjał. Miał wielki potencjał. Niestety tak jak przewidziałem nie potrafiliście tego wykorzystać; liczne kłamstwa, nerfy, pośpiech i olewanie graczy stało się gwoździem do trumny.

    W ciągu tych 2 tygodni liczyłem, że serwer odżyje, że GMi wezmą się w garść... codziennie zaglądałem na stronę. 1 lutego napisali na forum, że wkrótce pojawi się patch notes. Nie pojawił się on do dziś.

    Chciałbym napisać jeszcze wiele innych, nieco bolesnych rzeczy, ale uznałem, że zachowam je dla siebie. Jedyne co zrobię to dam screen z daty ostatnich logowań gmów i niech mówi sam za siebie... a potem jedynie co mi pozostanie to zamknięcie oczu... i pójście spać. Dobranoc.


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Seven Nations RPG OTS --21 character class--
    Przez Stiv2015 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post: 07-12-2021, 15:17
  2. [7.4] Peora - RPG, Custom Mapa i Questy
    Przez tabu w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 19-10-2020, 00:05
  3. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 11-12-2017, 15:55
  4. gorzkie zale na temat polskiej nacji nietolerancyjnej
    Przez z_low w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 15-08-2016, 22:18
  5. Odpowiedzi: 98
    Ostatni post: 08-10-2013, 05:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •