Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Sprzedam sposob na wbijanie rsow na RL TIBI NA ZWYKLYCH SERWERACH Z SAVE MODE

  1. #1

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Sprzedam sposob na wbijanie rsow na RL TIBI NA ZWYKLYCH SERWERACH Z SAVE MODE

    Hejka,

    Mam do zaoferowania metode do wbijania rsow ludziom na zwyklych światach typu antica, gdzie istnieje save mode, ktory w teorii powinien chronic przed niechcianymi fragami czy tez rsami.

    Jak ? Moj sposób nie wymaga, zeby target atakowal kogokolwiek ze skullem, nie musi on rzucac fire bomby na red modzie, nie musi odpalac red moda w ogole, czy tez zaciskac starej piastki do bicia ludzi, jezeli wszystko wykonasz jak Ci pokaze target bedzie mial 15 min czerwonego pzta, a sam moment wbicia rsa bedzie dla niego zdziwieniem, bo on przeskoczy tak na prawde z braku skulla odrazu na rsa, nie bedzie mial w ogole bialej czaszki, sposob dziala, testowany na "moim teamie" gdzie dopracowalismy i na rsach.

    Czemu go sprzedaje ? Nowe potiony zrobily z ludzi czolgow, nawet najwiekszy pajac jest w stanie sie wypotowac bo poty sa po prostu przesadzone, a nas gra niestety 4, gdzie najwyzszy poziom to 200, mamy problem z bardziej ogarniętym 200 magiem, a co dopiero palkiem czy knightem, dodatkowo brak mc (wiem, ze mozna przez wirtualne maszyny itd.) Dodatkowo to utrudnia, bo nie mamy jak zalogowac postaci na bsa i musimy bic na rsie przez co nie mozemy zabijac wysokich poziomow i locic lepszych lootow.

    Cena ? 25kk niby duzo, ale lepszy set i sie prawie zwraca, a wbicie rpg playerowi, ktory nosi eq na zmiane odrazu zwróci inwestycje ( jak mowilem, dla nas takie targety poza zasięgiem)

    Ale jak to dziala i czemu Ci zaufac ? Jak to dziala moge opisac, moge dac postac i pokazac jak to dziala jak Ty bedziesz obserwowal z boku, moge wziac na tsa i wytlumaczyc na spokojnie i odpowiadac na pytania nawet jak zapomnisz. Na torgu zaczalem "kariere" od prowadzenia tematu na temat pkowania, lurowania i roznych takich nie rpg rzeczy, w tym wbijania rsow, ludzie z torga oferowali mi za stare sposoby na rsy kupe kasy, ale dopoki mialem team i mozliwosc zabicia chociazby topki to te pieniadze byly niczym przy naszych profitach z rsow, chociazby fakt tego, ze odmawialem na forum i na privach pokazuje to, ze nie jestem typem, ktory lubi sobie okradać jak tylko ma okazje, link do tematu wrzuce potem bo teraz nie jestem na pc, zeby kazdy mogl obczaić, ze jednak mam pojecie o tym co robie czyli wbijanie rsow i jakie looty mielismy.
    Nawiasem mówiąc, nie jestem pewien bo do pewnego czasu sam w to watpilem, ale jest to chyba jedyny sposob na wbijanie rsow ludziom, procz zwyklego pkowania i jak rozmawialem z ludzmi z 4 serwerow z antici z ktorymi gralem/znam ich nikt nie slyszal o sposobie na rsy, takze jest to świeży towar.

    Wiadomosci na priv/tagi tutaj

  2. #2
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    prosze o film instruktazowy
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    prosze o film instruktazowy

    Pienionszki najpierw :(

  5. #4

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Quater Pater napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pienionszki najpierw :(
    a skąd pewność że to nie fake? jaką dajesz gwarancje?

  6. #5

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a skąd pewność że to nie fake? jaką dajesz gwarancje?

    Nie niestety musisz mi zaufac po prostu, zaraz wkleje linkz mojego tematu i jezeli sie nie myle, użytkownik @Torg User ; chcial kiedys kupic ode mnie sposob, ale nie chcialem sprzedac bo nie chcialem, zeby sie roznioslo

  7. #6
    Avatar Atakowany Panek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    557
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    goście w plecakach feru hati noszą a ten za drobne sprzedaje O.o

  8. #7

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Atakowany Panek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    goście w plecakach feru hati noszą a ten za drobne sprzedaje O.o

    Nie rozumiesz, ze nie mamy czym zabijac ludzi, a dwa jestem osoba, ktora jednak woli nie wbijac rsow skoro nie moge ich zabic, zeby miec okazje pozniej to zrobic/nie pokazac wszystkim sposobu


    Temat od 23 strony, polecam

    http://torg.pl/showthread.php?432056...ght=Bycze+byki

  9. #8
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam robie zrzutke na chore dzieci z osrodka specjalnej opieki w bagdadzie tak 25kk powinno styknac wysylajcie parcele do kredka/venore

  10. #9
    Avatar Szybki Zbigniew
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    363
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Daj 25kk pls, coś Ci tam sprzedam, zaufaj, będzie warto :)

  11. #10

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Szybki Zbigniew napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Daj 25kk pls, coś Ci tam sprzedam, zaufaj, będzie warto :)
    A jak baranie mam Ci powiedziec cos, zeby nie zdradzic sposobu ? Mam Ci dac nicki ludzi ktorych zabilem i maja rsy, zebys do nich napisal i wypytywal i zlozyl calosc, no kurwa raczej normalne, ze nic nie moge powiedziec jezeli chce ten sposob utrzymac w sekrecie, jak wstawie filmik jak char lapie rsa, to mi powiesz, ze na fire bombie noby padly, jak pokaze bez nickow powiesz mi, ze ots. Mysle, ze jakbym mial klepać walka na 25kk to wolalbym zrobic walka na charze swoim i go za zlotowki puscic i odzyskac, niz sie w ccki bawic.

  12. #11

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    54
    Posty
    2,169
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    sa znizki studenckie??

  13. #12

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Kredka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam robie zrzutke na chore dzieci z osrodka specjalnej opieki w bagdadzie tak 25kk powinno styknac wysylajcie parcele do kredka/venore
    wysłałem 10kk, mam nadzieje że moja pomoc się na prawdę sprzyda chorym ludziom, polska pomaga.

  14. #13
    Avatar Szybki Zbigniew
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    363
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Quater Pater napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak baranie mam Ci powiedziec cos, zeby nie zdradzic sposobu ? Mam Ci dac nicki ludzi ktorych zabilem i maja rsy, zebys do nich napisal i wypytywal i zlozyl calosc, no kurwa raczej normalne, ze nic nie moge powiedziec jezeli chce ten sposob utrzymac w sekrecie, jak wstawie filmik jak char lapie rsa, to mi powiesz, ze na fire bombie noby padly, jak pokaze bez nickow powiesz mi, ze ots. Mysle, ze jakbym mial klepać walka na 25kk to wolalbym zrobic walka na charze swoim i go za zlotowki puscic i odzyskac, niz sie w ccki bawic.
    Nie wiem, chociaż zdjęcia lootów, nicki postaci któym wbiłeś ostatnio rsa, zabiłeś (mogą być troche zasłonięte ale z historią śmierci żeby nie było tego wypytywania któego się boisz) , a nie jakiś kurwa temat ze zdjęciami z 2013 roku jako dowód x-D
    Ostatnio zmieniony przez Szybki Zbigniew : 26-12-2017, 18:15

  15. #14
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,367
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    iirc quater oral dobrze te rsy wiec raczej mozna zaufac
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  16. #15

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Szybki Zbigniew napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem, chociaż zdjęcia lootów, nicki postaci któym wbiłeś ostatnio rsa, zabiłeś (mogą być troche zasłonięte ale z historią śmierci żeby nie było tego wypytywania któego się boisz) , a nie jakiś kurwa temat ze zdjęciami z 2013 roku jako dowód x-D
    Zdjecia lootow jaki jest problem zrobic, otwieram cialo i wrzucam eq jak tak bardzo chcesz, moge pare Ci sfejkowac, a nie dam Ci zadnego nicku bo tibiaring pokaze Ci wszystko wtedy wlacznie z calym nickiem targetu no kurwa, jak Ci pokaze jego deda ode mnie, wpiszesz moj nick i tibiaring Ci pokaze nick targeta

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wbijanie Rsów
    Przez biaggi12 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 14-01-2015, 20:13
  2. "not optimum mode recommended mode 1400x900"
    Przez Ksionc w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 20-12-2013, 21:19
  3. Problem z power save mode
    Przez Skazaniec w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 28-11-2013, 01:36
  4. [Sprzedam] Diablo III 100m GOLD Normal Mode.
    Przez Jachimek w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 20-06-2013, 11:23
  5. wbijanie mlev na bocie
    Przez Con-Man w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 06-09-2011, 00:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •