+ Nowy post
Strona 1 z 27 1 2 3 11 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 265

Temat: Materiały torg z czasów kiedy jeszcze radośnie pływałeś w jądrach ojca

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia!

Domyślny Materiały torg z czasów kiedy jeszcze radośnie pływałeś w jądrach ojca

Dobry wieczór. Znalazłem dzisiaj w domu rodzinnym plytę CD 700mb renomowanej firmy sony na której napisane było "FAJNE RZECZY". Zaintrygowany wsadziłem ją do napędu. Mieliło jak popierdolone ale po jakimś czasie się wczytała. Pośród śmiesznych minutowych filmików rodem ze śmiechu warte znalazłem folder zatytułowany "obrazki tibia". Przejrzałem ten folder i dostałem wietnamskich flashbacków, że rzeczywiście w życiu widziałem te obrazki i były to avatary z forum torg, jednak za żadne skarby nie pomnę jakich użytkowników. Czy w tych nowożytnych, popierdolonych czasach rozpoznaje ktoś znajomy avatar? Może któryś z Was, z resztki ocalałych tego pierdolonego titanica właśnie dzierżył taki obrazek? Temacik żeby wzbudzić nostalgia.
    ^o).jpg
    25.jpg
    46.gif
    79.gif
    112.gif
    114.jpg
    20547274_l.gif
    b?k.jpg
    banan_jedzie.gif

Data rejestracji
    May 2014
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    4
    danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia danjelek poleca ten styl życia

Domyślny

Ten ostatni to nie gray'a?

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia!

Data rejestracji
    Oct 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12
    Kredka poleca ten styl życia Kredka poleca ten styl życia Kredka poleca ten styl życia Kredka poleca ten styl życia

Domyślny

ten 2 obrazek to byl avek jakiegos moda

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Co do drugiego obrazka, który zresztą był drugim z moich ulubienych to kojarzy mi się nick "Paladio" ale równie dobrze mógł w ogóle taki nie istnieć i i mi się coś popierdoliło.
    A ten był mój ulubieny i więcej już nie mam:

112.gif

chuj, nie wyświetla się, ale to animowany gif gdzie podchodzi ludzik do drugiego i pyta czy ger, tamten odpowiada, że no pl i wali go na kurwę z exevo gran mas vis
    Ostatnio zmieniony przez Poncjusz_Piłat : 04-12-2017, 20:17

Data rejestracji
    Sep 2006
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14
    Adziorroo to nie nick, to styl życia! Adziorroo to nie nick, to styl życia! Adziorroo to nie nick, to styl życia! Adziorroo to nie nick, to styl życia! Adziorroo to nie nick, to styl życia! Adziorroo to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Drugi to Palladni

Mam na starym dysku murek torga jeszcze zgrany chyba, 500 reputów i idę do piwnicy go szukać
    Ostatnio zmieniony przez Adziorroo : 04-12-2017, 20:27

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    1
    Twilight ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Stare materiały z torg'a?

http://web.archive.org/web/200702030...bia.org.pl:80/

Pamiętam jeszcze 2006 rok ^^

Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie

Przemo jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16
    Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Przemo ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do drugiego obrazka, który zresztą był drugim z moich ulubienych to kojarzy mi się nick "Paladio" ale równie dobrze mógł w ogóle taki nie istnieć i i mi się coś popierdoliło.
    Dobrze się kojarzy.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14
    Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia!

Domyślny

O kurde, widzę, że długa noc się szykuje :D
    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    przypominam to nie jest hp
    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    przypominam ze od paru miesiecy caly torg to hp

Data rejestracji
    Jul 2007
    Położenie
    w kartonie
    Siła reputacji
    11
    tadek369 to jeszcze świeżak

Domyślny

"Kiedyś było inaczej " już 10 lat na torgu kiedy to się stało nie wiem ale założenie konta było tak emocjonujące ,że pamiętam do dziś ;D
    Gdy Ci smutno puść bąka był aktywny na pewno za "moich" czasów

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania