Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 50

Temat: Medivia Medivia czy Rl tibia

  1. #1

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Medivia czy Rl tibia

    Witam.
    Od dłuższego czasu zastanawiam się nad powrotem do tibi. W tibie zaczynałem grać w okolicach 7.6 i od tamtego czasu z przerwami dłuższymi lub krótszymi co jakiś czas wracałem do niej. Przez ostatnie 2 lata nie odpalałem tej gry, to co mnie najbardziej zniechęciło do niej to wszechobecne boty. Jak sprawa z botami wygląda tutaj? Czytałem tematy odnośnie serwerów Destiny oraz Spectrum i dowiedziałem się, że boty to w zasadzie norma. Jak sprawa wygląda na Legacy? Czy mimo wszystko, że są boty to znajdzie się miejsce dla normalnego gracza, który chce wrócić do swojej ulubionej wersji tibi? Czy raczej na każdym expowisku spotkam cavebota i tyle będzie z gry.

  2. #2

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj werebear napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam.
    Od dłuższego czasu zastanawiam się nad powrotem do tibi. W tibie zaczynałem grać w okolicach 7.6 i od tamtego czasu z przerwami dłuższymi lub krótszymi co jakiś czas wracałem do niej. Przez ostatnie 2 lata nie odpalałem tej gry, to co mnie najbardziej zniechęciło do niej to wszechobecne boty. Jak sprawa z botami wygląda tutaj? Czytałem tematy odnośnie serwerów Destiny oraz Spectrum i dowiedziałem się, że boty to w zasadzie norma. Jak sprawa wygląda na Legacy? Czy mimo wszystko, że są boty to znajdzie się miejsce dla normalnego gracza, który chce wrócić do swojej ulubionej wersji tibi? Czy raczej na każdym expowisku spotkam cavebota i tyle będzie z gry.
    chcesz grac bez botow to na rl na serwerach z battleye, bo na medivce 60% populacji serwerow to boty

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj werebear napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam.
    Od dłuższego czasu zastanawiam się nad powrotem do tibi. W tibie zaczynałem grać w okolicach 7.6 i od tamtego czasu z przerwami dłuższymi lub krótszymi co jakiś czas wracałem do niej. Przez ostatnie 2 lata nie odpalałem tej gry, to co mnie najbardziej zniechęciło do niej to wszechobecne boty. Jak sprawa z botami wygląda tutaj? Czytałem tematy odnośnie serwerów Destiny oraz Spectrum i dowiedziałem się, że boty to w zasadzie norma. Jak sprawa wygląda na Legacy? Czy mimo wszystko, że są boty to znajdzie się miejsce dla normalnego gracza, który chce wrócić do swojej ulubionej wersji tibi? Czy raczej na każdym expowisku spotkam cavebota i tyle będzie z gry.
    nie ma co medivi probowac bo tam wiekszosc to boty

  5. #4
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Medivia zdecydowanie lepsza, no low lvl może być troszkę trudniej bo dużo nooblevelów bocone ale później przyjemna gra.
    Na rl za to bot wbudowany w klient dla każdego plus pay2win.





  6. #5
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    572
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Tibia to ZUO

    Btw wychodzą nowe światy w rl Tibii non pvp, aczkolwiek w przyszlości może wyjdą i open pvp, badź możesz grać na serwerach które niedawno wyszły mają retro pvp.
    Ostatnio zmieniony przez Kaito : 02-12-2017, 19:35

  7. #6

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    medivia? od dluzszego czasu ten serwer to same boty
    moze to smieszne ale predzej spotkasz bota na medivii niz na rl tibii

  8. #7

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Na low lvlach na medivce dużo botów, ale na h lvlu straaasznie mało botterow

  9. #8

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jak lubisz jak cos sie dzieje na ekranie a nie stoisz i uzywasz jednej runki co 30sekund + nie masz multum czasu na granie to rl tibia

  10. #9
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    572
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Jak chcesz grać 4fun to graj na pendulum to jest temporary serv. Jeśli chodzi o stałe to legacy imho - szybki rozwój, i przeważającej części normalni gracze. A za to w rl tibii masz nowe servery, i myślę że to zachęca, ewentualnie można grać na Antice bo jej nigdy nie dosięgnie merge lmao :D

  11. #10
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Medivia to boternia jakiej nigdy nie było na rl tibi, równie dobrze mogą dać je do pobrania na ich stronce. Na rl tibi jest battleye i nie ma ani jednego bota na zadnym z serverów
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  12. #11

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,184
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Medivia to boternia jakiej nigdy nie było na rl tibi
    no juz bez przesady xD

  13. #12
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,826
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Rl tibia, to taki evo ots obecnych czasów
    Medivia, caveboty na jakiś low lvl spawnach spotkasz do tego jakieś farmy wiadomo aczkolwiek sama gra o wiele przyjemniejsza na medivii, do tego legacy tętni zyciem, a nie jak na real 1 osoba w thais depo.

  14. #13

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pograłem trochę i na rl Tibi i na serwerze Legacy z Medivii. I ku memu zdziwieniu to RL Tibia przypomina bardziej OTS niż Medivia. Z Rocka na rl wyszedłem w dosłownie chwilę, natomiast na Medivii poczułem się na prawdę jak w Tibii 7.6. Póki co pobawię się na Medivii i zobaczę co z tego wyjdzie. Jeżeli boty nie doprowadzą mnie do szału to będzie dobrze.
    Dziękuję wszystkim za odzew. Pozdrawiam.
    Ostatnio zmieniony przez werebear : 03-12-2017, 00:26

  15. #14
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,990
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Medivia to boternia jakiej nigdy nie było na rl tibi, równie dobrze mogą dać je do pobrania na ich stronce. Na rl tibi jest battleye i nie ma ani jednego bota na zadnym z serverów
    nie no, bez przesady
    wiadomo, że medivia obecnie jest zabocona w chuj, jak nigdy wcześniej, ale nadal są to jakieś prymitywne boty puszczane knightami na rotach itp. + farmy runemakerów
    a w rl tibii niektórzy stawiali po 300 charów na jakichś vpsach, i nigdy na te chary ręcznie nie wchodzili, bo bot sam wszystko robił, w pewnym momencie były już takie cuda, że char ci expił na demonach, sam się refillował, logował, itd.
    ciężko to porównać, na medivii jednak nikt nie boci na peninsuli z gfb, nawet te gówna z rotów same się nie zrefilują ani nie dojdą na spota

    wiara w jakieś bitewne oko też jest dość naiwna
    tak czy siak medivia została zabocona, niestety, ale client (a najlepiej i protokół komunikacji z serwerem) wymaga częstszych updatów, a nie raz na 2 lata, a z kolei w rl tibię i tak nie warto grać, bo - z botami czy bez - jest jednym wielkim evo otsem

  16. #15
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rl tibia, to taki evo ots obecnych czasów
    Medivia, caveboty na jakiś low lvl spawnach spotkasz do tego jakieś farmy wiadomo aczkolwiek sama gra o wiele przyjemniejsza na medivii, do tego legacy tętni zyciem, a nie jak na real 1 osoba w thais depo.
    Legacy wczoraj wieczór 1.2k online, thais depo - 20 osób~
    Antica 800 online - 50-100, na parterze prawie kazdy sqm zajety + fakt że jest 2x miast. Ciekawe gdzie sie podziali Ci rpg gracze, przeciez 60-70% online to 11 druidy kappa:
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51
  2. Medivia Medivia EK CZY RP
    Przez Szerlat w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 18-12-2017, 11:25
  3. Medivia - czy warto zaczynać?
    Przez Hell Cow w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 06-05-2017, 08:07

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •