Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: w co zainwestowac?

  1. #16
    Avatar Alur
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    474
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    te coiny wydają mi się już zbyt popularne i pewnie za moment będzie wszystko spadać jak sporo ludzi się na to rzuci ale nie wiem posiedzę dziś trochę poczytam na ten temat. Biznesu swojego nie otworze bo za maly budżet ; / a w Australii wszystko idze dobrze xd dlatego właśnie muszę coś z kasą robić bo za dużo przepierdalam na głupoty

  2. #17
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Na bitcoin cały czas da się zarobić i nic nie wnosi by nagle miało być inaczej. W tej chwili strzeliliśmy w psychologiczną granicę 10k i będzie trzaskało mocno w dół, proponuje kupić bezpiecznie w okolicach 8000 usd, a jeżeli cghcesz zaryzykować to trochę niżej. Po realnych 15% zysku sprzedaj i od nowa zrób taki kabarecik. Ja od jakiegoś czasu sobie tak handluje z bardzo fajnym profitem.
    Jezeli chcesz, żeby pomóc Ci zacząć, lub chcesz dostawać odemnie sygnały na telegramie, w zamian za to, że zarejestrujesz się na giełdzie bitcoinowej z mojego refa, pisz pw (mam za to jakiś tam marny procent, ale w kupie siła :P)

    A takich crypto jak @2up raczej nie polecam, bo ryzyko tożsame z hazardem bardziej niż z jakimkolwiek inwestowaniem :P
    Ostatnio zmieniony przez kay : 01-12-2017, 05:17
    znów się widzimy

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Heh botcoin, który parę dni temu stracił z 20% w 5h i jest zablokowywany przez kolejne państwa to nie hazard xd

    Jak to powiedział wczoraj szef societe generale, póki muzyka gra wszyscy tańczą
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 01-12-2017, 08:22
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #19
    Avatar Alur
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    474
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    to jak w koncu jest z tym bitcoinem? tak jak mowilem ze juz jest zbyt popularny i jego wartosc bedzie spadac czy warto w niego pchac kase ?

  6. #20
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Alur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to jak w koncu jest z tym bitcoinem? tak jak mowilem ze juz jest zbyt popularny i jego wartosc bedzie spadac czy warto w niego pchac kase ?
    Jak chcesz uzasadnić to, że wraz z rosnącą popularnością (popytem) i stałą podażą spada cena? Twoja teoria przeczy całej ekonomii xd A jak naprawdę będzie to najjaśniejsze umysły tego świata nawet nie wiedzą. W rozwiniętych państwach Bitcoin na pewno nie jest mile widziany.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #21
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Polecam spędzenie wolnych godzin na zaglębieniu tematu coina OmiseGO, i ewentualne zainswestowanie paru złotych w to jeżeli ci się spodoba. Chyba że ty chcesz żeby ci ktoś palcem pokazał co masz kupić, powiedział kiedy sprzedać, i jeszcze oddał swoje profity.

  8. #22
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Alur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to jak w koncu jest z tym bitcoinem? tak jak mowilem ze juz jest zbyt popularny i jego wartosc bedzie spadac czy warto w niego pchac kase ?
    Masz rację, nie otwieraj swojego biznesu, bo nie wyjdzie.

    Najlepszym wyjściem dla Ciebie będzie znalezienie jakiegoś mentora, który słowa się spełniają w większej części i naśladowanie jego ruchów. Wtedy obędziesz się trochę z rynkiem i będzeisz mógł sam decyzje podejmować.

    Bitcoin nie jest teraz dobrą opcją, żeby w niego wejść. Są dużo lepsze: wymienione wcześniej omisego, iota, może cardano z listy @jaxi ; ego.
    Nie ważne czy jakaś krypto pójdzie w górę o 1k$ czy 1$, ale procentowy wzrost.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  9. #23
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no dokładnie to, jest wiele krypto wartych uwagi, które teraz nawet 1 centa nie kosztują, a tak jak wielu poprzedników, czy choćby btc może lecieć w setki, tysiące dolarów, te co wysłałem to raczej był przykład tego, jak łatwo można na tym zarobić krótkoterminowo(w sumie długo też, jak ktoś kupił rok temu coina po 0.01$ i tera wystrzelił do 10$) ale też stracić i o tym należy pamiętać
    tutaj tak jak koledzy z góry mówią, omisego dobra rzecz, trochę późno, bo trochę już podrósł, ale jak jebnie do 1000$, to procentowo wyjdzie to samo no nie

    aha no i btc teraz raczej słabo, bo w końcu musi być jakaś korekta, ale z drugiej strony taki znów hype i popyt, że się boję, że to 15k$ zaraz dobije


    a i jak kogoś właśnie interesuje temat, pare chwil ostatnio spędziłem na szukaniu czegoś do zainwestowania longtermowo, uprzedzam nie jestem żadnym tutaj geniuszem i skurwysynem, ale na tą chwilę mam 1k elastic coin i się zagłębiam w temat coinów, które mi ciekawiej wyglądały, ale zdania zbytnio o nich nie mam, bo dziś i jutro uczelnia heh: iungo, hdac, electroneum, boontech
    a jak chcesz, żeby ci ktoś właśnie wskazał palcem, to omisego jak już tam na górze wskazują, tylko myślę, że przydałoby się poczekać na spadek kursu btc-usd, bo względem bitcoina omise jest niewiele droższe niż pół roku temu
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 02-12-2017, 20:29

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak zainwestować swój wolny czas?
    Przez Frazes w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 16-07-2016, 13:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •