+ Nowy post
Strona 51 z 112 PierwszaPierwsza ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 501 do 510 z 1111

Temat: [10.77] exhio.servegame.com igla ots 23 profesji

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11
    Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga

Domyślny

@pepeszka ;
    miesiac temu ja juz mam 50 sword fighting i bije se w ludzi po 70 jest dobrze xD

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    16
    Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Pan Ryba ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

eh netuwe wyjebalo
    a teraz jak wrocil to ide se lm obejrze bo pewnie jeszcze wyjebie 50x w ciagu godziny

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11
    Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga

Domyślny

orjana na 10 palku z 30 distance zsolowalem 8 druidem z 15 club fightingem i dragon hammerem i to 2x xD polecam 32 z dragon hammera w typa z scalakiem i brass shieldem

11 druid z dragon hammerem fire i energy fieldem VS 12 knight 12 sork bitwa o resp kejf ratuw pod poczta ankh

ledwo...

zdobylem 400gp z nich cos czulem w mosznie zeby kupic za nie 3 manasy i life fluida i mialem racje xD przylazl 17 sorek wyjebal we mnie 6 sdkow 2 runy gfb podpalilem go fire fieldem rzucil 4 exevo vis luxy w powietrze i uciekl na statek niestety odplynal na czerwonym hp ;/ mam nadzieje ze sie kutas spalil gdzies tam jebaniutki reloga z 12 sorka na 16 zeby mi skopac dupsko

ale go dupsko musi piec jak mi dalej na priv pisze XD

22:39 Wirat: vai ter q axar
    22:39 Wirat: um lugar muito escondido
    22:39 Wirat: pra runar nesse druidinha ai
    22:39 Wirat: kkkkkkkk
    22:40 Wirat: vou atraz toda hora
    Ostatnio zmieniony przez Adposatnr : 14-02-2018, 22:41

Data rejestracji
    Jul 2016
    Siła reputacji
    2
    Cziks odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Polegam otsa, zaczałem grać. Od razu pierwsze akcje z Torg'owiczami i brazole pieczone na stosie.

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Poncjusz_Piłat ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

poproszę ip otsa, zaznaczam że na 7.4 jestem jeszcze chujowszy niż na koronnym dystansie 20 sqm przed gsem do temple na pohu na 8.0

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

@Poncjusz_Piłat ;
    masz kurde w nazwie tematu fraglesie ty -.- chodz torgowy ts bo dymy moga byc zaraz to nawet 8lvlem sie przydasz polecam robic sorka jakiegos

Data rejestracji
    Oct 2017
    Siła reputacji
    1
    Taki Tam Grajek ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

ktoś coś gra dalej bo własnie wbilem na ots i wychodzę z roka nick : ebe ebe

Data rejestracji
    Oct 2017
    Siła reputacji
    1
    Taki Tam Grajek ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

Ogólnie to typowy full rl map czy jakieś Custom respy i miasta są?

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

custom z tego co widzialem tez sa

@edit

Zajebisty ots zrobilem uhmakera poszedlem na czerwce i odrazu szukac oponenta

Trafil 13 sorek wbil pk na mnie z gfb przez przypadek[*]

potem wrocil walczyc z bp gfb bp uh rohem i 2 mwallami zdarzyl uzyc pol bp gfb i 4 uhy i zdechl xD nie wiem jak on sie nie wyuhal od dmg rzedu 40/tura ale spoko xD

Potem jakis 24 ed zdechl se i pisal 1min rlg para main char

Potem zajebaly mnie brazole w ~5 bo mialem 40hp 0 uh 0 life fluidow zreszta nie mialem 4mlv

Ale na szczescie napisal do mnie dzony997 z torga xD ze ma w chuj siana i czy nie chce na start zgodzilem sie dobilem 4mlv na manasach dal mi bp uh kupil 2 bp sd i ruszylismy do boju

Ma 44mlv na 23 ed wiec zabilismy wszystkich 5 20 sorkow bez problemowo

Potem stoimy w depo a tu jakas burda na hotelu thais no to zagladamy a tam:

brazole zamknely 84 ek 70 ek 60 ek i jeszcze jakiegos 50 eka na hotelu ale nie mieli uh trapa... no to relognal kolega dzony na 60 paladyna kupil domek i pomoglismy brazolom utluc 82 ek (spadlo mu 2lv chlop musi plakac bo 1x exp ma od 71lvla) oraz 60 rp xD

Teraz skillowalem na krasnalach i pisalem posta a tu nagle mnie 18sorek podhaczyl

ale se zadedal szybko do czego przyczynil sie fakt ze zamiast rzucac we mnie energy fieldami to rzucal... cale runy mi pod nogi ktore to wykorzystalem do dobicia go xD brazol po tym jak mu zaspamowalem ez soldo ez solado tak sie wkurwil ze przysiagl zemste i jak sam powiedzial idzie robic "nie zbalansowanego" knighta i dal loga xD
    Ostatnio zmieniony przez Adposatnr : 15-02-2018, 06:12

Data rejestracji
    Feb 2014
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    5
    Czukwe Bukwe nie jest już randomem

Domyślny

Można się podłączyć? ;)

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania