+ Nowy post
Strona 1 z 79 1 2 3 11 51 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 784

Temat: [7,4] ruthless.nostalrius.com.br rozwalmy te bude {ip:play.nostalrius.com.br}

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11
    Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga

Domyślny [7,4] ruthless.nostalrius.com.br rozwalmy te bude {ip:play.nostalrius.com.br}

Kolejny server 7.4 od brazoli 200 osob online exp stage taki ze mimo tego ze ots stoi juz prawie miesiac to wiekszosc ludzi ma 40-60lvle idealne targety do zadedania torgowa ekipa 20-30lvli palkow/knajtow

http://ruthless.nostalrius.com.br/
    Konto trzeba zalozyc niestety z pomoca translatora bo capcha jest po portugalsku xD

Server jest smieszny bo na rooku dostalem takiego hunta ze gosciu na mnie 10h polowal i zabijal ciagle z boltow mojego 9lvla swoim 30 palkiem ale potem sie role odwrocily i ja go zabijalem zlurowana valkyria albo wild warriorem wiec sie uzbroilem w jego eq czyli scalak copper shield i steel helmet w chuj tepych brazoli lagow nie doswiadczylem (widnieje ping 100-160 ale kolega z brazylii z spectrum tez mowil ze ma 100-160 ping a czuje sie jakby mial ~20-30 w sumie tez zero lagow mam plynna gra)

server info jakby kogos interesowalo:
    http://ruthless.nostalrius.com.br/serverinfo.php

Taski sa za snake 3k w kasie reszta idk nie ma eq za wyjscie z rooka a bugi kasaja w chuj wiec polecam zebrac te 200gp (north rook jest przerobiony wiecej snake bugow itp + npc leczy do 65hp tam polecam expac)

Ja sobie pogram troche zobacze narazie na zadnym ts nie bede siedzial mam nadzieje ze sie zbierze jakas ekipa do bicia brazola
    @Poncjusz_Piłat ; @Muminos ; @Vitorex ; @Master ; @moth ;

A jak cos to lapta full mapy:
    http://forum.nostalrius.com.br/topic...map-~-fullmap/
    Ostatnio zmieniony przez Adposatnr : 14-02-2018, 19:00

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    9
    Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia!

Domyślny

w kliencie jest jakis watykanczyk??
    (SZOK!) HOSTINGI TS3 GO NIENAWIDZA!! DARMOWE KANAŁY TS3 MODE DLA ZAUFANYCH UZYTKOWNIKOW TS.INVD.PL

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    9
    Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia! Zodiakk to nie nick, to styl życia!

Domyślny

oram se xD
    (SZOK!) HOSTINGI TS3 GO NIENAWIDZA!! DARMOWE KANAŁY TS3 MODE DLA ZAUFANYCH UZYTKOWNIKOW TS.INVD.PL

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11
    Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga

Domyślny

zapraszam panowie juz 7 osob usmiercilem bo stawalem im na cialo rota a on mnie zaznaczal xD ogolnie mam hunta od typa co tu kiedys podobno mial 231lv eka i ogolnie bana za bota bo za szybko speary z ziemi podnosze 10/10

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Moja 1 smierc jakis typ na gulach mi wyjebal 2x hotkey !sd xddd

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    9

Domyślny

gurwa jakis fanatyk krolikow robil tego ot

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    12
    Bubuch to nie nick, to styl życia! Bubuch to nie nick, to styl życia! Bubuch to nie nick, to styl życia! Bubuch to nie nick, to styl życia! Bubuch to nie nick, to styl życia! Bubuch to nie nick, to styl życia!

Domyślny

co wy pierdolicie przecież na głównej stronie otsa jest napisane
    Witaj w krainie Profania76!
    Jest to odzwierciedlenie doskonałej rozgrywki jakiej niegdyś mogliśmy doznać grając na serwerach Tibia 7.6
    Serwer stworzony z pasją
    a wy że bugi są

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11

Domyślny

to jest ten element rpg omg najpierw byly 2 kroliki i nagle sie rozmnozyly

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    9

Domyślny

gurwa dobry ten ot polecam xD

Data rejestracji
    Jun 2006
    Położenie
    Chełmno
    Siła reputacji
    13
    lemurek tworzy klimat torga lemurek tworzy klimat torga lemurek tworzy klimat torga lemurek tworzy klimat torga lemurek tworzy klimat torga

Domyślny

niezly pacc

-2x szybsza regeneracja many/hp,
    -mozliwosc wykupienia promocji (zwiekszony 5% atk/def)

xD w sumie po tym otsie spodziewalem sie 400atk broni to jakas inna zakladka czy cos?

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 1 gości)

1. Adies

Zakładki

Zasady postowania