Reklama
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 46

Temat: Super OTS k***o

  1. #31
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chcialbym widziec jednego streamera ( procz limborga i punia ) na ktorego by nie polowali torgi xD
    pewnie dlatego że punio jak dzieciaczki porabia 3/4 tych słynnych tibijczyków co za każdym razem wbijają na kasterie





  2. #32
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pewnie dlatego że punio jak dzieciaczki porabia 3/4 tych słynnych tibijczyków co za każdym razem wbijają na kasterie
    Mam nadzieje, ze moderatorzy zbanuja za prowokacje
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Seyaelo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Torgi wiedza co dobre :p

    Planowałem zrobić coś podobnego tylko w kliencie 8.0/7.8 niestety mało ludzi jest chętnych do stałej gry.
    Robimy to, ja chce znowu znikajace jugernauty w kopalni
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  5. #34
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam nadzieje, ze moderatorzy zbanuja za prowokacje
    jaką prowokacje puniówka takiego profesorka to se na śniadanie lewą ręką myszką z niedziałającym prawym przyciskiem klika jak chce
    za wysokie progi





  6. #35
    Boruciarz

    Domyślny

    no nie sądze, nie grałem z wieloma osobami z tego forum, ale profesorek, genway i prawdopdoobnie taki tibia77 to tego punia gwałcą i stukają kutasami po czole

  7. #36
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Kasti i tak by ich wszystkich porobil, to pvp master
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  8. #37
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    filia w formie widze xd szczegolnie ze profesorek szacunek u punia chyba ma, !profesorek kiedys dzialalo

  9. #38
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    !profesorek
    Prawdziwy wirtuoz tibii. Człowiek orkiestra - zagra wyśmienicie na każdej wersji tibii od 7.1 do 11.0. Znany jest z robienia 48h pg, wypracowań na torgu i trapów na hotelu.


    bez przesady, że punio król gierki, ale na pewno najlepszy wśród streamerów
    bo tych z 1 czy 2 widzami to nie liczę, bo nie wiem czy istnieją hehe
    na bobaska by się zebrało parę osób, bo wiadomo, że nie każdy go lubi, ale co z tego, gdy ma trochę fanów, kolegów tibijskich też, co ręce mają, w przeciwieństwie do jajogłowca i ludzi wokół niego xD no i sam jest doświadczonym tibijczykiem

  10. #39
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,067
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie oszukujmy sie punio grac potrafi "krolem' tej giereczki nie jest bo unikal czesto walk z graczami na swoim poziomie i jak startowal nowy server low rate gdzie wbijalismy w 5-6 i wbijaly szwedy te adde itp itd to sie konczylo ze punio 40 sorkiem mial 50 dedow od mobow na tombie 20 dedow od szwedow a szwedzi mieli 80-90lvle i na burst sd prawie sciagali punia bo sie wyexpic nigdy nie potrafil a na low lvlach z nimi tez nie mial szansy na 1vs1 czy 3vs3 po prostu brak podjazdu na low rate :/

    A ja od 6 lat gram na lapku glownie na touchpadzie a myszke/klawe podlaczam raz na jakis czas na akcje wiec mnie tu prosze nawet nie umieszczac bo to ze mnie punio na 7.4 na rownych lvl porobi 1vs1 jest obvious w chuj


    A co do bicia punia to czy was do reszty popierdolilo? Po kiego chuja ktos mialby lazic za puniem i go bic? Zachowuje sie +/- normalnie troche jak dzieciuch ale to bardziej pod publike sam go nie trawie i nie ogladam czasem oblukam oddshota i tyle ale nie wiem jak trzeba miec smutne zycie zeby kogos snipowac tylko po to zeby sie pokazac na streamie gdzie jest 400 osob i 600 viewbotow xDD Kastiego ganialem bo jest smieciem szklana tak samo ale nie widze sensu w ganianiu punia



    Ale troche mi brakuje tego jak puniawka nie streamowal lazilismy po hiszpan otsach/gowno 7.4 otsach i bilismy brazoli czy innych frajerow na leb gdzie kazdy brazol sd pod daszek walil a punio ragowal na otsy i wywalal je darmowa pingeria bo staly na kompie w piwnicy xD Albo jak punio sie wkurwial bo mi classicbotter/battle hack nie dzialal a on z kovalem ostro na aimie latali wtedy (wtedy wgle zabezpieczen nie bylo na zadnym otsie)
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 24-11-2017, 05:51
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  11. #40
    konto usunięte

    Domyślny

    najpierw to zrób ten serwer 7.4 bez bugów tak dopracowany jak medivia a potem zakładaj takie tematy xD

  12. #41
    Avatar evelay
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Eisenach
    Posty
    3,623
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    !profesorek
    Prawdziwy wirtuoz tibii. Człowiek orkiestra - zagra wyśmienicie na każdej wersji tibii od 7.1 do 11.0. Znany jest z robienia 48h pg, wypracowań na torgu i trapów na hotelu.
    jak trzeba to nawet poudaje biedną druidke w opałach złapaną przez pekerów żeby jakiś knight przyszedł jej pomóc xD

  13. #42
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale w sumie po co jakis ots, jak jest przeciez kasteria - najbardziej dopracowany ots, z administracją która zna się na robocie?
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  14. #43

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Raczej po co taki sam ots jak jest juz medivia ?

  15. #44
    Boruciarz

    Domyślny

    Zawiodlem sie, jak mozna mowic, ze punio nie jest smieciem

  16. #45
    Avatar m1lw0rm
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,351
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Juz Ci mowie kolego co nie wypali:
    BRAK PIERDOLONYCH FORMUL NA ATAK/DEF LOOTA DMG MOBOW ITP ITD Z 7.4

    No ni huja musialbys sie na tym w chuj dobrze znac + miec pare osob ktore by z Toba to non stop testowaly i testowaly = huncily pare tygodni na takim serverze i sprawdzali co jest nie tak i to ludzi ktorzy znaja chociaz troche 7.4

    Nie masz kurwa zadnych szans pogodz sie z tym nie zrobisz 1:1 kopii medivi ani 7.4 z rl tibi bo kurwa nie potrafisz i chuj powodzenia Ci zycze elo
    Nie wiem, więc spytam, między 7.4 a 7.72 była różnica w atak/def,loot,dmg? Bo przecież prawdziwy datapack 7.72 z wszystkimi formułami jest na necie.

    Co do pierwszego posta:
    1. Ok
    2. Nim ludzie nabiorą "zaufania" do serwera, by wiedzieć, że inwestowanie w niego swojego czasu i pieniędzy to nie jest wtopa, to pewnie wszyscy się zdążą rozejść.
    3. Jak będziesz z własnej kieszeni wykładać hajs na reklame u patusów to OK
    4. Nie dogodzisz wszystkim w zmianach mapy, z nowymi czarami. ZAWSZE będzie hejt, możliwe że któryś z pato-streamerów przez to się popłacze, da raqequita i nawymyśla bajek przez co zniechęci część ludzi do dalszej gry.
    5. Musiał to byś być pewnie ty sam, by wiedzieć że na serwerze NIE MA WAŁKÓW, KOLESIOSTWA, a i tak krążyły by opinie że kumpli nie banujesz.
    6. -
    7. Bez kasy nic nie zareklamujesz

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.6] Mytheria OTS Super OTS !!!
    Przez Blantomancior w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 12-11-2011, 11:18
  2. Szukam jakiegoś super OTS'a !
    Przez Dog in the fog w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 10-09-2011, 15:17
  3. Super tajna koszulka TORGa : )
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post: 01-01-2009, 22:25
  4. Exp na Guardach i super locik :D
    Przez Russel12 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post: 12-07-2008, 16:02
  5. Super Strona o Zagadkach tibi!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 28-10-2006, 14:26

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •