Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Praca zdalna - masterplan czy podstęp srogi jak chuj u wężu

  1. #1
    Boruciarz

    Domyślny Praca zdalna - masterplan czy podstęp srogi jak chuj u wężu

    Dzień dobry. Po wysłaniu multum cv poprzez portal olx przyszła mi następująca propozycja pracy:

    Dzień dobry!
    Serdecznie witamy Pana wśród kandydatów do obsadzenia stanowiska pracownika działu marketingu firmie BTC WORK Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która może zaoferować swoim klientom dowolnej wielkości partie różnorodnych wyrobów spożywczych.
    Chcemy zaoferować Panu pracę zdalną, wykonanie której nie wymaga opuszczania swojego domu. W podobny sposób pracuje znaczna część naszego zespołu. Posiadanie pod ręką komputera z szybkim łączem internetowym to jedyny warunek techniczny wymagany do podjęcia pracy.
    Wśród pretendentów na dane stanowisko chcielibyśmy widzieć osoby samodzielne, umiejące dobrze zorganizować swój czas pracy, zaangażowane, skrupulatne, inicjatywne, kreatywne, posiadające umiejętności w zakresie obsługi komputera i programów MS Office oraz wyszukiwania niezbędnych informacji w internecie.
    Po wstępnym zapoznaniu się z aplikacjami otrzymanymi od kandydatów trafił Pan do kolejnego etapu rekrutacji. Jeżeli podjął Pan już właściwą decyzję i gotów jest do podjęcia nowych wyzwań i realizacji swoich możliwości, to proszę o wypełnienie formularza informacyjnego na naszej stronie internetowej. Po czym, w ciągu najbliższych dni zadzwoni do Pana nasz pracownik w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.
    W przypadku jej pozytywnego wyniku zaproponujemy Panu zawarcie umowy o pracę na okres próbny na 30 dni kalendarzowych w pełnym wymiarze godzin od 9:00 do 17:00, pięć dni w tygodniu z wynagrodzeniem 3600 PLN brutto. Zawsze gotowi jesteśmy do omówienia kwestii godzin pracy oraz wymiaru czasu pracy, aby odpowiadały one pańskim możliwościom.
    Pańskie obowiązki na stanowisku pracownika działu marketingu podczas okresu próbnego to: realizacja działań wynikających ze strategii marketingowej firmy, opracowanie oraz realizacja projektów nowych rozwiązań marketingowych, tworzenie materiałów reklamowych i promocyjnych, dystrybucja materiałów marketingowych wśród partnerów i klientów firmy, nadzorowanie wypełniania warunków współpracy z partnerami, tworzenie treści na strony internetowe oraz ich promocja, prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych, kontrola i obsługa rozliczeń z podwykonawcami treści reklamowych, wykonanie prac biurowych, sporządzenie wewnętrznych raportów.
    Zadania, jakie będzie Pan miał do wykonania podczas okresu próbnego mają charakter szkoleniowy i związane są bezpośrednio z działalnością firmy. Pozwolą one określić, w jakim stopniu spełnia Pan nasze oczekiwania oraz pańskie zachowanie się w sytuacjach stresowych i nietypowych, szybkość reakcji oraz umiejętność pokonywania trudności.
    Po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego będzie z Panem zawarta umowa o pracę na czas nieokreślony.
    Wynagrodzenie za okres próbny wypłacane jest po jego zakończeniu, jednorazowo w pełnym wymiarze wynagrodzenia miesięcznego, przelewem na pański rachunek bankowy.
    Jeżeli może Pan utożsamić się z naszą wizją, Zapraszamy do BTC WORK.

    Z poważaniem, XXXX XXXXXX
    HR Manager BTC WORK Sp. z o.o.
    [email protected]

    Niewytrzeźwiały jeszcze byłem to myślę chuj, a wyślę ten formularz. No i wysłałem. Następnego dnia dzwoni do pnie panienka i prowadzi ze mną rozmowę rekrutacyjną, która w sumie ograniczała się do powiedzenia przez nią "o, no widze że wyższe wykształcenie pan ma, bardzo pięknie, doświadczenie w marketingu też jakieś, no a czy pracował pan przy dokumentacji?". Odpowiedziałem, że nie, ona na to - no i chuj, witamy na pokładzie. Potem daje info, że wysyłają mi na maila umowę i prosi o przesłanie skanu dowodu osobistego i czegoś tam jeszcze. Czy tu już nie powinna się zapalić czerwona lampka? Patrzę na tę umowę i najciekawszy wydał mi się ten fragment:

    3. Funkcje i obowiązki służbowe pracownika
    3.1. Podstawowe funkcje i zadania "Pracownika", które należy wykonywać podczas okresu próbnego są
    bezpośrednio związane z działalnością handlową i finansową firmy. Podczas wykonania czynności służbowych
    wszelkie działania "Pracownika" będą koordynowane przez jego bezpośredniego przełożonego, zwanego dalej
    "Kurator". Wszelkie informacje i instrukcje, niezbędne do wykonania czynności służbowych będą
    przekazywane "Pracownikowi" przez "Kuratora" za pomocą poczty elektronicznej, komunikatów SMS oraz
    podczas rozmów telefonicznych. W związku z powyższym w godzinach pracy "Pracownik" zobowiązany jest
    do pozostawania w zasięgu oraz operatywnego kontaktowania się z "Kuratorem".
    3.2. W ramach przydzielonych mu funkcji "Pracownik" pod kierownictwem i kontrolą "Kuratora" wykonuje
    następujące czynności: realizuje działania wynikające ze strategii marketingowej firmy, opracowuje oraz
    współdziała przy wdrożeniu projektów nowych rozwiązań marketingowych, współdziała z innymi
    pracownikami działu przy tworzeniu materiałów reklamowych i promocyjnych, zajmuje się dystrybucją
    materiałów marketingowych wśród partnerów i klientów firmy, nadzoruje spełnienie warunków współpracy
    przez partnerów, odpowiada za tworzenie zleconych treści na strony internetowe oraz ich promocję, kontroluje i
    obsługuje rozliczenia z podwykonawcami treści reklamowych, wykonuje prace biurowe oraz sporządza
    wewnętrzne raporty.
    3.3. Na czas trwania okresu próbnego "Pracownik" udostępnia aktywny rachunek bankowy Nr
    ………………………. w celu samodzielnej obsługi operacji finansowych, niezbędnych podczas wykonania
    czynności służbowych. Operacje te „Pracownik” wykonuje po otrzymaniu od „Pracodawcy” określonej kwoty
    niezbędnej do wykonania płatności. Użycie osobistego rachunku bankowego przewidziane jest wyłącznie na
    czas trwania okresu próbnego (30 dni kalendarzowych), natomiast ilość operacji ograniczona jest do 3 płatności.
    Płatności te to zaliczki i transfery przeprowadzane zgodnie z umowami i porozumieniami, zawartymi z
    klientami i kontrahentami "Pracodawcy".


    Czy jestem przewrażliwiony, czy to z daleka aż śmierdzi diablim chujem? Pytam Was przyjaciele, bo na tym wybitnym forum wykształciło się kilkanaście wybitnych jednostek z zakresu prawa, medycyny, morderstw itd. Czy jest jakaś szansa, że to legalny biznes i nie ma się co cykać? Ja to już w nic nie wierzę i wiecznie stwierdzam szwindel więc może jestem przewrażliwiony? Jebie mi to jak chuj praniem pieniędzy, bo nie widzę sensu w tym, aby oni wysyłali mi pieniądze, żebym później ja je komuś kurwa wysłał. Szukają hitmana? Iść od razu na policje czy dzwonić po ryśka cebulę z interwencji i wpierdalać się tam z jaworowiczową?

  2. #2

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kalisz
    Wiek
    20
    Posty
    989
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    rysiek cebula z interwencji i jaworowiczowa powinni załatwić sprawę
    http://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=293982&dateline=14684  18600

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Niezłe cyrki kręcą

  5. #4
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Walek + wysylanie skanu dowodu osobistego komukolwiek to troche x do D

    Pozdrawiam,
    Prokurator Dziurawdupie

    ps.
    Powiedz im, ze wolisz podjechac osobiscie podpisac umowe do ich biura i czy jest taka mozliwosc.

    ps2.
    blagam dej ta oferte pracy ja tam wysle cv porobie se jaja
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #5

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ja też chce xd chętnie im trochę dupę pozawracam :D

  7. #6
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    + Prezes zarzadu jest vice prezesem zarzadu jakiejs gowno firmy kolejnej Alk-Trans SP ZOO co tez jest zlym znakiem. Alk-Trans ma jeszcze jednego vice prezesa oraz prezesa, wszystkie te osoby maja rozne nazwiska co w przypadku tak zalosnie malych firm transportowych jest czyms dosc niezwyklym.
    Strona www btc: http://www.btc-work.com/
    Telefon jest fejkowy. Mail tez jest fejkowy: [email protected] to tak naprawde redirect do [email protected]
    Zdjecie prezesa to tez stockowe zdjecie, nie jego ryj.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 22-11-2017, 16:11
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #7
    Boruciarz

    Domyślny

    Nie mogę ci dać reputa ty łysy wężu jebany. Dałbym wam linka do ogłoszenia pracy, ale w tym gąszczu nie znajde skurwysyna, zresztą nawet nie skojarzę które ogłoszenie się odnosiło do tego ścierwa.
    Iść na milicję? Normalnie bym się nie fatygował ale mam 3 minuty piechotą.

  9. #8
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Idź i zrób z nimi porządek! Może rozsławisz w ten sposób torga i dasz mu drugie życie xd

  10. #9
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lec na bagiety, naiwniakow nie brakuje... choc zostaje pytanie czy oni chociaz palcem rusza w tym temacie.
    pewnie to pytanie retoryczne, ale odpowiem

    nic nie zrobia
    pojdzie i powie, ze ktos usiluje wyludzic dane co oznacza potrzebe weryfikacji firmy przez niezwykle skuteczne sluzby policyjne
    co innymi slowy oznacza jakies 4 lata ciekzkiego dochodzenia zakonczonego brakiem dowodow i informacji
    co zas oznacza brak oplacalnosci prowadzenia czynnosci bo w 4 lata mozna zlapac kilka tysiecy nastolatkow z 0.3g marihuanen i wlepic kolejne kilka tyseicy mandatow za przejscie na czerwonym

  11. #10
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    3600 brutto za siedzenie w domu i wysylanie ulotek mailem oraz udostepnienie prywatnego rachunku bankowego, masterplan w chuj ja bym w to szedł
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #11
    Boruciarz

    Domyślny

    3600 brutto to jest tylko 2,5k na reke.

  13. #12
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    a my jesteśmy w polsce gdzie mediana zarobków to 3290zł brutto a dominanta to 2470zł również brutto
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 22-11-2017, 22:30
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #13
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie mogę ci dać reputa ty łysy wężu jebany. Dałbym wam linka do ogłoszenia pracy, ale w tym gąszczu nie znajde skurwysyna, zresztą nawet nie skojarzę które ogłoszenie się odnosiło do tego ścierwa.
    Iść na milicję? Normalnie bym się nie fatygował ale mam 3 minuty piechotą.
    bierz bp esdekow i wal go na pizde jak castiego czekamy na cama robisz to

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pewnie to pytanie retoryczne, ale odpowiem

    nic nie zrobia
    pojdzie i powie, ze ktos usiluje wyludzic dane co oznacza potrzebe weryfikacji firmy przez niezwykle skuteczne sluzby policyjne
    co innymi slowy oznacza jakies 4 lata ciekzkiego dochodzenia zakonczonego brakiem dowodow i informacji
    co zas oznacza brak oplacalnosci prowadzenia czynnosci bo w 4 lata mozna zlapac kilka tysiecy nastolatkow z 0.3g marihuanen i wlepic kolejne kilka tyseicy mandatow za przejscie na czerwonym
    To. Przez 2 miesiace pracowalem w firmie, ktora okazala sie takim jebanym walkiem, nikomu nie placili, przewoznikom tez nie placili (firma transportowa) - jak sie pozniej okazalo robia to cyklicznie. 6-8 miesiecy jedna firma zalozona, robia dlugow pareset tysiecy po czym znikaja.... i otwieraja kolejna firme na nowego slupa xD Bylismy z tym w PIPie i na Policji to nam wprost powiedzieli, ze to nie ma sensu bo takie dochodzenie moze potrwac nawet kilka lat i w dodatku niesc za soba koszta wiec jak nam wisza te 3-4 tysiace to lepiej to po prostu olac bo strata czasu xDD Super sluzby kurwo

    o niektorzy widze do teraz ich szukaja xD
    https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,968323

    ps.
    bylo to za czasow rzadow kodowcuw znaczy peło wiec nwm moze cos teraz sie zmienilo
    Ostatnio zmieniony przez Master : 23-11-2017, 08:57
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #14
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w firmie, ktora okazala sie takim jebanym walkiem, nikomu nie placili, przewoznikom tez nie placili (firma transportowa) - jak sie pozniej okazalo robia to cyklicznie. 6-8 miesiecy jedna firma zalozona, robia dlugow pareset tysiecy po czym znikaja.... i otwieraja kolejna firme na nowego slupa xD
    szanuje ludzi, którzy tak sobie zarabiają na życie i to całkiem nieźle zupełnie bez przypału XD
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  16. #15
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szanuje ludzi, którzy tak sobie zarabiają na życie i to całkiem nieźle zupełnie bez przypału XD
    No to norma w transporcie, nie tylko w PL xD A zwlaszcza w miedzynarodowym bo nikt pozniej z innego kraju cie nie znajdzie w jakiejs zapchlonej polsce, hiszpanii czy francji xD Nie mowiac o tym, ze jak zwrocisz sie tam do sadu to albo zleja cie cieplym, zoltym moczem albo bedziesz musial wydac 5 miliunuw na sztab prawnikow xD No calkiem niezle. Robisz se bez przypalu dajmy na to z 60 transportow, za kazdy dostajesz jakies 1000 erlo gdzie terminy platnosci sa po 60-90 dni wiec najwczesniej ktos sie o hajs upomni po jakims kurwa pol roku wiec zrobisz duzo wiecej niz te 60, ale juz przy 60 zarabiasz sobie jakies 60k erlo zwijasz firemke i elo pozdro 600 jestes z 270k do przodu (a najlepiej to sobie zakladasz firme na jakiejs ukrainie czy w innej bulgarii) xDDD

    Ale akurat w polsce jest wiecej takich mozliwosci zarobku.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 23-11-2017, 10:57
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Praca zdalna, aby dorobić -dziesiąt lub -set złotych.
    Przez Tatasek w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 17-01-2020, 10:07
  2. Karol Wojtyła - dobry wuj czy zwykły chuj? Temat poważny.
    Przez Boruciarz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 14-12-2017, 23:28
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 13-12-2013, 18:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •