Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: fajna knajpa/restauracja we wroclaiu

  1. #1
    Avatar bellatrix
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    324
    Siła reputacji
    11

    Domyślny fajna knajpa/restauracja we wroclaiu

    w ¬centrum, zeby usiasc z dziewczyna na jakies piwo/ pizze / kolacje, co polecacie?
    @udarr ;

  2. #2
    Avatar jata12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    trzeba miec dziewczyne.

    Pozdrawiam.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    no to zdecyduj czy piwo czy pizza czy kolacja, chyba, że chcesz wszystko w jednym ale wtedy ani piwo ani pizza nie będą dobre ani kolacją bym tego nie nazwał xD
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #4
    Avatar Omnomnom
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    69
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    VaffaNapoli polecam

  6. #5
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Wygoogluj sobie wrocławskie jedzenie lub wrocławskie podróże kulinarne (to jest ten sam blog). Tak jak ziomek pisze w vaffa napoili będzie dobra pizza(chociaż tam jeszcze nie byłem); masz Bernarda w centrum, sukiennice, cegielnia, bananowo w monopolu. Zależy czy chcesz mieć zajebista elegancka knajpę czy zjeść bez kitu te pizzę czy cos. Szczerze mówiąc rynek ogolnie pod względem restauracji nie robi szału(jest dużo, ale ciężko o cos na prawdę dobrego). Ostatnio się otworzyły jakieś nowe miejsca, ale nawet tam nie jadłem, jest jakieś umami i jeszcze cos tam nowego na północnej ścianie. Ziomek mi ostatnio polecał pójść z dziewczyna do Taszki i maja fajny wybór win

  7. #6
    Avatar E.R
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    536
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja z sentymentem cenię Bravo przy placu grunwaldzkim. (Jak coś popieprzyłem to przepraszam - obok Pasażu Grunwaldzkiego - nie jestem z Wrocławia :P)

  8. #7
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj E.R napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja z sentymentem cenię Bravo przy placu grunwaldzkim. (Jak coś popieprzyłem to przepraszam - obok Pasażu Grunwaldzkiego - nie jestem z Wrocławia :P)
    sentyment mam taki, że mieszkałem obok w akademiku i był to tani i zapychający placek, teraz już tam mieszkam, ale mógłbym go opierdolić ze smakiem, chociaż ciężko nazwać to pizzą :D

  9. #8

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,472
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jak z dziewczyną to tylko Pijalnia piwa i wódki.

  10. #9
    Avatar bellatrix
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    324
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to zdecyduj czy piwo czy pizza czy kolacja, chyba, że chcesz wszystko w jednym ale wtedy ani piwo ani pizza nie będą dobre ani kolacją bym tego nie nazwał xD
    poznalem loche na tinder i zamierzasz gdzies sie udac, wiadomo, ze nie zadna romantyczna kolacja, ale w pijalni wutki siedziec nie bede..
    @udarr ;

  11. #10
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    no to nie wiem stary, takich miejsc na casualowe spotkanie są dziesiątki, tak jak ktoś wyżej zasugerował obczaj sobie jakieś top 10 czy coś takiego na blogu wrocławskie podróże kulinarne albo po prostu uderz na pizze do niezłego dymu albo steka/drina do whiskey in the jar, albo na heinekena za 20zł do papa baru albo przyzwoite drinki do bernarda ewentualnie może być świeże piwko w Ceska na przeciwko kfc przy swidnickiej, tam tez cos zjesc mozna normalnego albo na zasadzie przekąski/przystawki, spoko też podają sliwowice i gruszkowice, na włodkowica też jest jakaś nowa pizzeria podobno sztos, poza tym parę piwnych pubów przy tej ulicy się znajdzie, ciężko coś konkretnego doradzić bo nie wiem jakie tam klimaty preferujesz, mysle, ze duzo punktow bys zgarnal za wyjscie do np. szklarni gdzie graja jazz na zywo, nawet jak zadne z was jazzu nie slucha to potem sexy masz gwarantowane, ostatecznie polecam dobry wybor piwek w 4hops, fajne kanapeczki tez tam podaja z szarpana wieprzowina itd
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 16-11-2017, 21:17
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #11
    Avatar bellatrix
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    324
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    a ew. jakas kawpak, ciastko itp?
    help plx bo nie zabolcuje

  13. #12
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    nie wiem w sumie nie piję kawy, ciast też nie lubię XD
    w każdym razie byłem ostatnio w takim miejscu, w środku było całkiem przyjemnie, nie pamiętam jak się nazywało, chyba dopiero co je otworzyli albo było na rogu tego budynku, w którym się mieści Opera (opera w sensie korpo internetowe a nie opera muzyczna, która jest 50m po przekątnej od tego miejsca)
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #13
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Na kawę i ciasto ‚nanan’
    Człowieku zastanów się co chcesz zjeść/wypić ile wydać hajsu i czy chcesz iść. A kolacje garniturze czy jakaś szame w tshircie bo jak ci kurwa pomoc

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Knajpa z klimatem - Warszawa
    Przez Erl w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 07-01-2017, 21:08
  2. Restauracja Warszawa
    Przez Jachimek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 27-08-2015, 15:35
  3. Bar / Restauracja WŁADYSŁAWOWO
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 06-08-2015, 01:12
  4. Wojna Boshin / Restauracja Meiji
    Przez Szantymen w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 25-07-2012, 15:51
  5. Polećcie jakąś fajną gierkę MMO
    Przez Conena w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 08-02-2012, 21:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •