Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: literatura do opracowania z prawa

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    27
    Posty
    262
    Siła reputacji
    15

    Domyślny literatura do opracowania z prawa

    Muszę napisać opracowanie z prawa i potrzebuje do tego literatury nie starszej niż 2014(data publikacji).
    Tematy:
    9. Przedmioty czynności prawnych (rzeczy, prawa, pieniądze)
    10. Papiery wartościowe (Istota, funkcje, kilka przykładów)
    11. Spółka europejska (Istota, funkcje i sposób działania)
    12. Krajowy Rejestr Sądowy i CEiIG (Istota, funkcje)

    Wartość merytoryczna nie jest oceniana, chodzi o robienie przypisów więc potrzebuje cokolwiek. I najlepiej żeby było w necie albo w zwykłej bibliotece bo nie będę za to płacił. Mam tydzień, pls send help

  2. #2
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jak potrzebujesz cokolwiek to idz do biblioteki i wez w reke cokolwiek z tej tematyki.

    Temat 10 to moge Ci podac z jakich ksiazek opracowywalem referat o obligacjach na fakultet prawo papierow wartosciowych. Niestety to tytuly starsze niz 2014, ale jak patrze w necie to jakas tam ksiazka miala kolejne wydanie w 2015. A w takich kolejnych wydaniach najczesciej jest to samo w 99%. Albo poszukasz nowych ksiazek tych autorów. Niewiele mam bo 4 pozycje xD
    W sumie to moge dac Ci nawet caly referat ale to tylko 3 strony ma temat obligacji.
    Ostatnio zmieniony przez Vadim : 08-11-2017, 22:18

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    27
    Posty
    262
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Byłem dzisiaj w bibliotece publicznej ale nie ma nic nowszego niż 2004. Wyślij te tytuły jak możesz, spróbuję coś znaleźć na chomiku albo kupię już tego ebooka, tyle samo mnie wyjdzie co warunek. 4 pozycje to dużo, planowałem pisać na podstawie jednej

  5. #4
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    1. Antkiewicz S., Papiery wartościowe na rynku pieniężnym i kapitałowym, CeDeWu Sp. z o.o., Warszawa 2012.
    2. Mojak J., Prawo papierów wartościowych. Zarys wykładu, LexisNexis, Warszawa 2006.
    3. Sundaresan S., Papiery wartościowe o stałym dochodzie i instrumenty pochodne, przeł. Magdalena Jania, Wolters Kluwer SA, Warszawa 2015.
    4. Włodyka S., Prawo papierów wartościowych, C.H. Beck, Warszawa 2004.

    Ale przeciez jak pisales, ze tresc merytoryczna nie bedzie sprawdzana to myslisz ze ktos sprawdzi strone jakiejs randomowej ksiazki? Nie bedzie roznicy czy wpiszesz strone 10 czy 100 xD Mozesz rownie dobrze wziac referat z neta i powstawiac losowo przypisy i dopisac do tego losowa literature z nete z losowymi stronami.

  6. #5
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Może trochę offtop, może nie ale ciekawość mnie zżera. Co jest oceniane w opracowaniu z dziedziny prawa skoro nie jest oceniana wartość merytoryczna pracy? Odległość akapitów, dobór czcionki, a może ortografia?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #6
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To pewnie na zaliczenie jakis fakultetow, ktore sa traktowane z przymruzeniem oka. Na zaliczenie jest referat i prowadzacy ustala jakies wytyczne, w tym przypadku swieza literatura, a pozniej i tak tego nie czyta.
    Ostatnio zmieniony przez Vadim : 09-11-2017, 20:06

  8. #7
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Potem wielki szok i niedowierzanie, że ledwie jakieś dwie polskie uczelnie łapią się na sam koniec 500 najlepszych uczelni na świecie.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  9. #8

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    27
    Posty
    262
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Studiuje elektronike i telekomunikacje a to na przedmiot humanistyczny który trwa 1.5 miesiąca

  10. #9
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Kolejny bezsens, też miałem jakieś socjologie śmieszne z tym samym egzaminem abcd od 10lat.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  11. #10
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Na kazdej uczelni takie rzeczy sa. Ja na wpia umk na fakultetach mialem nawet do wyboru zajecia o... czarownicach xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawa Autorskie oraz prawa do nazwy
    Przez daxo2 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 01-12-2012, 23:55
  2. Literatura naukowa - fizyka
    Przez łachuu w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 04-07-2012, 11:14
  3. Literatura przedmiotu. Problem
    Przez saTurn w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 07-03-2012, 22:57
  4. "Nie-Boska komedia", "Granica" - opracowania.
    Przez Michaleczek w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 21-02-2012, 22:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •