+ Nowy post
Strona 33 z 34 PierwszaPierwsza ... 23 31 32 33 34 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 321 do 330 z 334

Temat: Jesteśmy już 3 lata na scenie YT! Pies zapowiada kampanię & promocję - LOVE & ANTYKOD

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18
    Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji Master wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Cytuj Aveleinen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ej pies mogłbyś trochę poćwiczyć trzymanie tempa i do nagrywania na przykład włączyć metronom bo nijak się tego nie da słuchać jak rozjeżdża się wokal z podkładem. To tak jakbyś puśił wokal z jedngo kawalka i muzykę z drugiego o dwóch różnych tempach no nie będzie to współgrało. Poćwicz bo serio tworzenie muzyki nie polega tylko na tym, że łapiesz za mikrofon i jedziesz. Tutaj trzeba ogromu prób, ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Wbrew temu co Ci wszyscy mówią nie nagrywa się za pierwszym razem kawałka...
    Gosciu, ale musisz wiedziec, ze Pies ma nowatorski styl nagrywania rapu - najpierw nagrywa wokal, a pozniej dopiero wybiera pod to podklad i masteruje, wg. mnie to zajebiscie wychodzi jedyne co to wg. mnie warto jednak w ten mikrofon zainwestowac na nowa plyte, ale wiadomo lekko sie w tym kraju nie zyje wiec z kasa moze byc slabo. Moze Pies powinien sporobwac na jakiejs zrzutce, ogolnie w jakims serwisie croudfundingowym? Mysle, ze jak napisze o swojej pasji i wrzuci kilka jego trackow z yt w opis to ludzie podlapia ten temat i uda sie nazbierac troche grosza na jakis sprzet?
    Amantu billahi wa mala'ikatihi
    wa kutubihi wa rusulihi wa al-yaum al-akhiri
    wa al-qadri khayrihi wa sharrihi min Allah
    wa al-ba'si ba`d al-maut, la ilaha illa Allah

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    2
    Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Master napisał Pokaż post
    Gosciu, ale musisz wiedziec, ze Pies ma nowatorski styl nagrywania rapu - najpierw nagrywa wokal, a pozniej dopiero wybiera pod to podklad i masteruje, wg. mnie to zajebiscie wychodzi jedyne co to wg. mnie warto jednak w ten mikrofon zainwestowac na nowa plyte, ale wiadomo lekko sie w tym kraju nie zyje wiec z kasa moze byc slabo. Moze Pies powinien sporobwac na jakiejs zrzutce, ogolnie w jakims serwisie croudfundingowym? Mysle, ze jak napisze o swojej pasji i wrzuci kilka jego trackow z yt w opis to ludzie podlapia ten temat i uda sie nazbierac troche grosza na jakis sprzet?
    Akurat z kasą nie ma problemu, z tym że ciągle zapominam co mam zrobić jutro, i już kupno mikrofonu odkłada się 2 lata, bo nienadążam za biegiem wydarzeń, muszę odpocząć i wtedy na nowo będzie mi łatwiej się zająć tym co robię i lubię robić...

edit: Kara po 2 tygodniach minęła, mam pozwolenie na upload, wkrótce nowe kawałki. Pozdro.
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 13-02-2018, 12:58

~ [_P_]i3$ - Wasz niezawodny karakan :)

Dołączajcie: <<< Dołącz do sieci NewPDX DarkBlue >>> [email protected]@ L0V3 NEW PDX FEMA (US)

Data rejestracji
    Apr 2007
    Siła reputacji
    14
    Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Ander Twenty ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

pies wpadasz robic ten klip do kato czy jak? teraz dobra pogoda na smutny klip

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    pies wpadasz robic ten klip do kato czy jak? teraz dobra pogoda na smutny klip
    Nie chce mi sie jezdzic, a co ma wspolnego klip o miłości do Sandry i Białostockiej Kodomafiji z katowicami. Myślę żeby pojechać na kortowo do Olsztyna i tam nagrać ale nie mam z kim i nie mam po co tak daleko jechać nie chce się samemu zresztą kato dalej jeszcze wchuj.

Dołączajcie: <<< Dołącz do sieci NewPDX DarkBlue >>> [email protected]@ L0V3 NEW PDX FEMA (US)

Data rejestracji
    Dec 2009
    Siła reputacji
    11
    Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga Adposatnr tworzy klimat torga

Domyślny

pies ma areszt domowy za pedofilie i musi sie stawiac 4x dziennie na policje wiec nie moze nigdzie jezdzic

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    2

Domyślny

I musi sie stawiać co roku na uniwersyteckie testy na geja. Medyczny UWB mi funduje nie musze szukac fejmu co roku go mam. Zrobia aferę nazwa mnie jak trzeba ludzie wchodzą na kanał YT. Zawsze wtedy Sandra chce sie widywać ze mną. Zyć nie umierać. Tylko ta pierdolona policja się wtedy dopierdala i ten Sokołowski. Ty Sokołowski?!

Data rejestracji
    Jan 2013
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    6
    orjannilsen1 wkroczył na salony orjannilsen1 wkroczył na salony orjannilsen1 wkroczył na salony

Domyślny

Sandre kręci fejm dlatego się chce z tobą widywać, chyba chce się wybić na tobie ;/

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Sandre kręci fejm dlatego się chce z tobą widywać, chyba chce się wybić na tobie ;/
    Bardzo możliwe, ale tu w Białym afera goni aferę, wszystkie studenciki z UWB zauważyłem pragną fejmu, co z tą Polską się dzieje, na prawdę tu taka bieda?! xD

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Odswiezam, Dzień dobry hejterskie nasienia. Pozdrawiam fanów z licznych forów takze piwnica, Facebook, tnet, mpc i insomnia. Ale żeście sie ucieszyli ze Pieskowi zabrali upload na te dwa tygodnie...

A tutaj cos na walentynki:
    Sandra Sandra Kocham Cie.
    Walentynki wczoraj były i,
    Lovciam Cię na prawdę tak.
    Ze hejterskim nasieniom odbieram zycia smak.
    Sandra Sandra Kocham Cie.
    Na zawsze z Toba chce juz być.
    Zycie bez Ciebie traci sens.
    Kurwa mac bez Ciebie nie mogę iść.

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    2

Domyślny

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zasady postowania