Reklama
Strona 1 z 8 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 106

Temat: niepożądany współlokator

  1. #1
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny niepożądany współlokator

    Mieszkam sobie z taką laską w mieszkaniu (ona wynajmuje drugi pokój). Typiara sobie sprowadziła tutaj chłopaka i gość jest chyba kurwa bezdomny. Siedzi tu dzień i noc od ponad tygodnia. Żeby to był spoko ziomek to jeszcze bym miał w to wbite, napić by się można było itd. Ale niestety to przypierdol totalny. I nie wiem, minimum kultury osobistej trzyma mnie przy tym, aby mu nie kazać spierdalać. Co byście zrobili w takiej sytuacji. Ogólnie typ nie przeszkadza. Siedzi w pokoju cały czas, cośtam do pracy jakiejś chodzi na dniu, trochę w kuchni posiedzi tylko jak gotuje z tą laską. Nie wiem czy typ w ogóle się myje, bo go nigdy nie widzę, żeby szedł pod prysznic, chociaż mnie to jebie. Ale generalnie wkurwia mnie sam fakt tego, że gość sobie znalazł darmowe lokum. Typ nawet za to nie płaci, co o tym sądzicie? Wyjebać mu low kicka w łeb?

  2. #2
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    muwisz typiarze ze fagas ma sie zaczac dokladac do mediow albo out.

    inb4 typiara mowi pelikan spierdalaj a pelikan i wycofuje

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,303
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Woda jest pewnie wliczona w czynsz, więc jak się nie dorzuca to się nie myje, nie wiem o chuj ci chodzi typq.
    A tak na poważnie to chyba jej sprawa, ile fagas spędza u niej czasu. To się płaci za pokój, a nie za osobę?

  5. #4
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To się płaci za pokój, a nie za osobę?
    I chuj, ale ja to wynająłem jako mieszkanie z 3 pokojami 1osobowymi i chcę 3 osoby w mieszkaniu. A nie 3 osoby + jakiś brudas z mordą jak neandertalczyk.

  6. #5
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A nie 3 osoby + jakiś brudas z mordą jak neandertalczyk.
    no to wypierdalaj z mieszkania to neandertal momentalnie przestanie tam mieszkać

  7. #6
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Woda jest pewnie wliczona w czynsz, więc jak się nie dorzuca to się nie myje, nie wiem o chuj ci chodzi typq.
    A tak na poważnie to chyba jej sprawa, ile fagas spędza u niej czasu. To się płaci za pokój, a nie za osobę?

    to mogla wynajac sobie dwójke i po zawodach a nie kurva na pelikana wpierdolić sobie nagle nowego lokatora na łeb XD

    też miałem taka sytuacje przy podpisywaniu umowy typiarka wszystko grzecznie a po tygodniu odpierdalanie takie ze pisal bym posta chyba z rok w skrocie po tygodniu full dyskotekowa dziunia outfit ( wczesniej normalnie skromnie ubrana i naturalny makijaz), po tym jej brwi moglby kurva astronauta z wahadłowca zobaczyc ( moglbym wrzucic fote ale zaraz sie okaże że to wasza siostra) w kazdym razie codzienne wizyty KOLEŻANKI która już od momentu otworzenia drzwi darła jape jakby wlazła do obory w swojej wiosce gdzie mieszka 5 osób licząc jej starych, wbity na chate w środku nocy ( można kulturalnie wejśc po cichu) a ten plebs wbijał jak sobota. No mógłbym kurva pisaś i pisać a i tak nie wyraże swojego oburzenia. Jebac kurwy

  8. #7
    Avatar jata12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mówisz loszce albo opierała knage albo jej fagas robi alt, albo jak jesteś homo to gadasz z lachonem by jej fagas ojebal ci knage a jak nie to alt

  9. #8
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Skoro płaci za miejsce, to kasa się zgadza - tyle ile oczekujesz to dostajesz. Jak oni sie rozliczaja miedzy soba to nie jest twoja sprawa.


    Druga sprawa, jezeli na umowie miales napisane, ze nie mozna podnajmowac pokoju, to go wypierdol z tego tytulu, ze on na umowie nie widnieje, a ona mu to podnajmuje. Jezeli to gosc to moze sie widywac na X godzin i tyle.

  10. #9
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Kredka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby wlazła do obory w swojej wiosce gdzie mieszka 5 osób licząc jej starych, wbity na chate w środku nocy ( można kulturalnie wejśc po cichu) a ten plebs wbijał jak sobota.
    XDD

  11. #10
    Avatar mate
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    :)
    Posty
    254
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dzieciaczek musi sie wyzazlic na forum bo w realnym zyciu nawet sie nie odezwie do typa XD

  12. #11
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Kredka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    też miałem taka sytuacje przy podpisywaniu umowy typiarka wszystko grzecznie a po tygodniu odpierdalanie takie ze pisal bym posta chyba z rok w skrocie po tygodniu full dyskotekowa dziunia outfit ( wczesniej normalnie skromnie ubrana i naturalny makijaz), po tym jej brwi moglby kurva astronauta z wahadłowca zobaczyc ( moglbym wrzucic fote ale zaraz sie okaże że to wasza siostra) w kazdym razie codzienne wizyty KOLEŻANKI która już od momentu otworzenia drzwi darła jape jakby wlazła do obory w swojej wiosce gdzie mieszka 5 osób licząc jej starych, wbity na chate w środku nocy ( można kulturalnie wejśc po cichu) a ten plebs wbijał jak sobota. No mógłbym kurva pisaś i pisać a i tak nie wyraże swojego oburzenia. Jebac kurwy
    wrzuc fotę bo znam taką typiarę jedną co pasuje do opisu i jestem ciekaw czy można takie zachowanie z rysów twarzy wyczytać, można powiedzieć że badanie naukowe prowadzimy gdyby jakiś mod się przypierdalał @Kredka ;

  13. #12
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    low kika na ryj takiej szmacie, nie ma opierdalania się, zadzwonić poza tym do zoo może jakaś małpa im z rewiru spierdoliła
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #13
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj mate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dzieciaczek musi sie wyzazlic na forum bo w realnym zyciu nawet sie nie odezwie do typa XD
    Porównując jego i moją posturę podejrzewam, że bym go zabił machnięciem ręką, nawet nie wyglądając jak byczek. Po prostu czasami jestem zbyt mało konfliktowy.

  15. #14

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    wypierdol mu low kicka w glowe i po sprawie, rly

  16. #15
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,303
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zrób ankietę - wyjebać mu low kicka na ryj, czy zmusić go do ojebania knagi.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Mieszkanie jako współlokator - wejście w dorosłe życie
    Przez Soplica w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post: 09-07-2018, 20:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •