+ Nowy post
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 1 2 3 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Poszukuję programisty

Data rejestracji
    Feb 2006
    Położenie
    ███████████
    Siła reputacji
    0
    KamlifoxD to jeszcze świeżak

Domyślny

@Isaac
    Nie chcę sie wtrącać, ale godzinne stawki w C++ zaczynaja się od 50 zł w górę, w zależności od złożoności kodu oraz czasu pracy (bo jeżeli jest to po godzinach to 100 zł jest stawka normalna) Już wiesz dlaczego Twój aktualny programista sie nie wyrabia?
    Ostatnio zmieniony przez KamlifoxD : 24-10-2017, 22:51

Data rejestracji
    Nov 2008
    Siła reputacji
    10
    Isaac Exe to jeszcze świeżak

Domyślny

Praca jest zdalna z domu - więc do pracy wychodzić nie musisz. Stawki o których mówicie istnieją w firmach do których programiści normalnie dojeżdżają lub są to pojedyncze zlecenia do zrobienia. Powiedz mi jaki programista zarabia 8500 na rękę pracując zdalnie z domu dla firmy? Gdybym posiadał siedzibę firmy to również mógłbym zaoferować takie pieniądze. Prawdę mówiąc o stawce 100 PLN/h jeszcze nie słyszałem (mówię tutaj o pracy zdalnej). Maksymalnie cenili się 60 PLN/h i to osoby z tytułem doktora na karku i 15 lat stażu.

Data rejestracji
    Nov 2008
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Ktoś coś? Ciągle szukamy.

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    12
    joozioom poleca ten styl życia joozioom poleca ten styl życia joozioom poleca ten styl życia joozioom poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Isaac Exe napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Maksymalnie cenili się 60 PLN/h i to osoby z tytułem doktora na karku i 15 lat stażu.
    Przecież jak piszesz takie pierdoły to nikt Cię serio nie potraktuje xD

W sumie nawet sobie to wyobraziłem jak typ z tytułem doktora i 15 lat stażu wbija na torga (i serwisy pokrewne) szukać dodatkowej fuchy xD

Data rejestracji
    Jul 2010
    Siła reputacji
    10
    Pumpkin poleca ten styl życia Pumpkin poleca ten styl życia Pumpkin poleca ten styl życia Pumpkin poleca ten styl życia

Domyślny

ja im pisałem że bym mógł w weekendy popracować bo normalnie jestem zatrudniony na etat od pn do pt. A że akurat nigdy z gamedevem nie miałem nic wspólnego to było by dla mnie coś ciekawego to mi powiedzieli że nie są zainteresowani. No to good luck z szukaniem ludzi jak wymagają żeby sie zwolnić z pracy i liczyć że będzie wszystko zajebiście na podstawie jednego posta na forum xD
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

Data rejestracji
    Jun 2009
    Siła reputacji
    11
    M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    ja im pisałem że bym mógł w weekendy popracować bo normalnie jestem zatrudniony na etat od pn do pt. A że akurat nigdy z gamedevem nie miałem nic wspólnego to było by dla mnie coś ciekawego to mi powiedzieli że nie są zainteresowani. No to good luck z szukaniem ludzi jak wymagają żeby sie zwolnić z pracy i liczyć że będzie wszystko zajebiście na podstawie jednego posta na forum xD
    gosciu podaje stawke, ktora junior lub jakis w miare nowicjusz jest w stanie osiagnac robiac na zlecenie dla nieduzej polskiej firmy (mialem w robocie kilku frontow ze stazem pol/rok po 30+ pln lekko) i oczekuje 15 lat stazu najelpiej w game devie, ewentualnie 15 lat stazu w edycji tfsa i jest w ciezkim szoku, ze mu sie dzrzwiami i oknami nie wpierdalaja xD

Data rejestracji
    Nov 2008
    Siła reputacji
    10

Domyślny

@M4teu$z

Gdzie pisaliśmy o tym, że oczekujemy 15 lat stażu? Nie wymagamy doświadczenia ale nie szukamy osób które będą pracować tylko dorywczo ponieważ taka osoba nic nie wniesie pracując 5h tygodniowo. A takiej osobie trzeba dać dostęp i musielibyśmy zatrudnić 5 takich osób żeby wyszedł z tego 1 etat. Wolimy zatrudnić jedną a od razu na cały etat albo chociaż 3/4. Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Mamy 2 programistów którzy nie wiedzieli czym jest TFS.

Data rejestracji
    Nov 2008
    Siła reputacji
    10

Domyślny

BUMPPPPPPP

Data rejestracji
    Nov 2008
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Wciąż aktualne. Stawka do negocjacji od 20 do 100 PLN brutto/h.

Data rejestracji
    Feb 2017
    Siła reputacji
    2
    Janusz_Wons nie jest już randomem

Domyślny

No, to spoko. Jak junior dev angulara może bez problemu 20$ netto/h dostać w 100% zdalnej pracy, to dobra oferta dla c++ ninjy do gamedevu xD.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania