Reklama
Strona 1 z 48 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 715

Temat: -- INFORMACJA I ZAPOWIEDŹ GROUND-ZERO -- UNIKATOWY MOD DO TIBII - DEUS EX 2D "SEKTA"

  1. #1
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny -- INFORMACJA I ZAPOWIEDŹ GROUND-ZERO -- UNIKATOWY MOD DO TIBII - DEUS EX 2D "SEKTA"

    DEUS EX 2D - SEKTA

    -- INFORMACJA I ZAPOWIEDŹ GROUND-ZERO --

    NA ROK 2020-2023 NEWPDX INCORPORATED DARKBLUE ZAPOWIADA PROJEKT GRY (MODA) NA BAZIE SILNIKA TIBII (REMAKED UNREAL 2D 1.0) PROJEKT MODA DO TIBII - DEUS EX 2D SEKTA. DO 2023 ROKU MA POWSTAĆ GRA NA BAZIE OPOWIEŚCI HISTORII WALKI JEDNOSTKI Z KOMUNIZMEM. ROZWIJAJACA SIE I PREZNIE IDACA W PRZOD PARTIA PIS I CHORA KOMUNISTYCZNO-ANARCHISTYCZNA IDACA JESZCZE SZYBCIEJ PARTIA PLATFORMA OBYWATELSKA (STOSUJACA I WYKORZYSTUJACA HITLEROWSKIE METODY I NANOTECHNOLOGIE) DO ROBIENIA LUDZIOM WODY Z MOZGOW PRZY POMOCY TECHNIK DEZINFORMACJI I MANIPULACJI PRAGNIE PODZIELIC SPOŁECZEŃSTWO I ROBI TO TAK DOKŁADNIE ŻEBY NISZCZYĆ WALCZĄCĄ I TO KAZDA PATRIOTYCZNA JEDNOSTKE, PODPORZADKOWUJACA SOBIE FIRMY I BOGATE KORPORACJE. GRA OPARTA NA MISJACH I BOGATEJ W SKRYPTY SYSTEMACH. ANIMACJACH I ZADANIACH. PROJEKT CAŁY FINANSOWANY ZUPEŁNIE Z WŁASNYCH SRODKOW. NIE OBCHODZA NAS ZYSKI. CHCEMY TYLKO JEDEN DOJRZALY BOGATY SERWER DEDYKOWANY Z JAK NAJWIEKSZA ILOSCIA GRACZY. NA PROJEKT POJDA TYSIACE PLN BEZ WZGLEDU NA ZYSKI. FUNDACJA NEWPDX PRZEZNACZY OKOLO 2000ZL W PIERWSZY MIESIAC NA SAMA PROMOCJE WYDANIA WERSJI BETA 1.0 (WCZESNIEJ WERSJE ALPHA Z GM MODE, SPECTATOR MODE). GRACZ WCIELA SIĘ W BOHATERA WALCZĄCEJ POLSKI, WIELKIEGO PATRIOTYCZNEGO STRATEGA. Z POCZATKU JAKO PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ STAWIA CZOŁO RÓZNYM WYZWANIOM, NIE WIEDZAC ZE JEGO PRYWATNA JAK I POZNIEJ PUBLICZNA DZIALALNOSC STANIE SIE WZOREM DO NASLADOWANIA WIELU SETEK A NAWET TYSIACOM OSOB. JEST TO OCZYWISCIE AUTOBIOGRAFIA AUTORA GRY (ORGANIZACJI PATRIOTYCZNEJ NEWPDX, WCZESNIEJ PDX) A TAKZE ZAGROZENIEM DLA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ RP. FIRMA W KTOREJ PRACUJE ORGANIZUJE KORTOWIADE, GDZIE DOCHODZI DO ROZNYCH ZAJSC I URATOWANIA ZYCIA WIELU OSOBOM. FIRMA PRAGNIE ZA WSZELKA CENE ZWOLNIC NASZEGO BOHATERA GRY ZA PRAWDE I POSWIECENIE SIE NA KORZYSC KATOLICKIEJ PARTII PIS, ROBIAC SETKI MACHLOJEK I PRZEKRETOW. NASZ BOHATER JEST LOVELASEM A TAKZE DZIALACZEM SPOLECZNYM PIS, DZIEKI CZEMU WPADA W PULAPKE Z POWODU OKAZANIA MILOSCI DLA PEWNEJ BOHATERKI TEGO SCENARIUSZA ORAZ DZIALANIA NA KORZYSC POLEGLYCH W KATASTROFIE SMOLENSKIEJ ORAZ PARTII KATOLICKIEJ PIS, GDZIE POZNIEJ TRAFIA DO OSRODKA LECZENIA OD NARKOTYKOW (WROBIONY PRZEZ SWOICH NIEZWYKLYCH WROGOW). PO WYJSCIU DOPIERO SIE ZACZYNA OPOWIESC ZMYSLONA Z DETALAMI SF I RPG. PRZENOSIMY SIE TU W CZASIE TROCHE MIESIECY W PRZOD. PIES BOHATER TEJ GRY ZOSTAJE PRACOWNIKIEM OBRONY CYWILNEJ I CICHYM DETEKTYWEM ORAZ PRACOWNIKIEM SLEDCZYM MON DS. ZWALCZANIA TERRORYSTYCZNYCH ORGANIZACJI, NIEZWYKLYM STRATEGIEM, CZESC WYMYSLONA BEDZIE JESZCZE BARDZO DLUGA GDYZ STAJEMY W OBLICZU WOJNY Z TERRORYZMEM, GDY OKUPYWANA POLSKA A DOKLADNIE MIEJSCA W KTORYCH NASZ BOHATER BYWA (OLSZTYN, BIAŁYSTOK, POZNAŃ, WWA, SZCZECIN (DODATKOWE MISJE) ORAZ KATOWICE (SPECJALNE MISJE DLA CHETNYCH) SA JUZ PO WYJSCIU PSA Z OSRODKA OKUPOWANE PRZEZ TERRORYSTOW I WPROWADZONA ZOSTAJE GODZINA POLICYJNA, ZAMIESZKI W MIASTACH ITP. PODZIEMNE KOMPLEKSY LABORATORYJNE I NANOTECHNOLOGIA KTORA PRZERASTA LUDZKOSC. WIELE BY TU NAPISAC ALE PROJEKT ZACZALEM DOPIERO OPRACOWYWAC PUNKTOWO I MAM NADZIEJE ZE ZROBI FURRORE WSROD TIBIJCZYKOW. ZOSTANIE WYDANA WERSJA BETA 1.O SINGLE PLAYER Z MOZLIWOSCIA MULTIPLAYER ZUPELNIE ZA DARMO. SKILLE I UMIEJETNOSCI JAK W ZWYKLEJ TIBII Z TYM ZE KAZDA WERSJA BEDZIE OPARTYA NA MISJACH. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WKROTCE NA KOLEJNE ZAPOWIEDZI I TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI. PROJEKT UNREAL 2D BEDZIE WSPOMAGANY DO 2020 LUB 2021 ROKU POZNIEJ WSZYSTKIE WERSJE TRAFIA ZUPELNIE ZA DARMO DO INTERNETU.

    REDAKTOR NACZELNY NEWPDX I DEVELOPER TIBIA NEW MOD (WALTON SIMONS [PIES/PEREZ]) / MATEUSZ SMÓŁKO.

    [TYLKO NA CZAS BANA Z HYDEPARKU] TEKST NOWEGO KAWAŁKA!


    Prosze państwa wjeżdża partiotyczny kawałek przerywnik międzyalbumowy [Pies] - Sandra, na wszystkie kawałki z albumu zemsta jak i innych z nowego albumu będzie wykupione po 200 tyś wyśw, high retention, komentarze i lajki oraz promocja na facebooku. Sorry że popięty pod temat gry deus ex, gdyż nie mam dostępu do tematu w hp, na ten czas wstawiam go tutaj,

    Sandra, Sandra kocham Cię,
    Mogę na zawsze z Tobą być,
    Peło odbiera mi Cię,
    My możemy razem być.

    Sandra, Sandra kocham Cię,
    Dziś na zawsze Ja i Ty,
    Peło chce zabrać mi Cię,
    PiS nam pomoże razem być.

    1. Wjeżdżam jak walec, w ten antypolski smalec,
    Odnowa, KOD, Play, i Tok FM chcieli nas zabić,
    Zoorganizowali kortowiadę w przyjemnym Olsztynie,
    By nas załatwić, ja uratowałem Nam życie,
    Jebać kijowskiego tego chuja moskiewskiego,
    Chciał mi zniszczyć życie, nazywał mnie Pies - Gwałciciel,
    Oczerniały mnie w mediach te Tuskie zółwiki,
    Nie mówiłem tam wcale nie, ale nie liczę się już z nikim,
    Chcę Cię już na zawsze przytulać i całować,
    Wyrzuć tego Ciachunia, to szatan, a NIE dobry chłopak,
    Walczyłem o wolność jednolitej granatowej Polski,
    Jesteśmy wszędzie, to Polska Rzeczpospolita, naród,
    To Polska walcząca, patriotyczna, Pies jako wyklęty - popatrz!

    Sandra, Sandra kocham Cię,
    Mogę na zawsze z Tobą być,
    Peło odbiera mi Cię,
    My możemy razem być.

    Sandra, Sandra kocham Cię,
    Dziś na zawsze Ja i Ty,
    Peło chce zabrać mi Cię,
    PiS nam pomoże razem być.

    2. Pierdolę też Tuska, chuj mu w te usta,
    Niemiecki morderca, bandyta od ruska,
    Raz lewo raz prawo, backslashe na efbe,
    Tak Tusek z polaka zrobił niemiecką ofermę,
    Pierdolę Virtualia i jego falowniki,
    Ten mafiozo ma dziś farta, lecz nie liczy się z nikim,
    Chcieli Nas zniesławić, zrobić z Nas wariatów,
    Przebaczenia brak, dla czerwonej mendy Polak nie wybacza! Brat!
    Frasyniuk wpada z mafią komórkową, zjeb
    Ja mu powiadam: za okrągły stół polacy cię zajebią w ten pusty łeb,
    Grzesiek Schetyna, kawał chuja i wariata, z takim do cyrku, skandal i farsa!

    Sandra, Sandra kocham Cię,
    Mogę na zawsze z Tobą być,
    Peło odbiera mi Cię,
    My możemy razem być.

    Sandra, Sandra kocham Cię,
    Dziś na zawsze Ja i Ty,
    Peło chce zabrać mi Cię,
    PiS nam pomoże razem być.

    3. Trzymaj się dziewczyno, wierzę że będziemy razem,
    Musimy przetrwać dużo, ja idę po władzę,
    Chujami dziś gardzę, bo to co mnie spotkało,
    Kamieniu nie wybaczam, zatkaj ryj starej!
    Sandra pozdrawiam, i ciepło całuję,
    Nie wygracie śmiecie z takim jak ja "chujem",
    Spotka cię kara Ciacho za afery z green screenem,
    Spotkasz mnie na mieście frajerze - nie żyjesz!
    Zniszczę terrorystę jak zniszczyłem KOD,
    Na nich tylko działa pneumatyczny młot!
    Ze mnie taki kot, będę bronił Polski do końca,
    I oddam na każdą szmatę brunatnego stolca!
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 11-08-2017, 18:32
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  2. #2
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    NA ROK 2020-2023 NEWPDX INCORPORATED DARKBLUE ZAPOWIADA PROJEKT GRY (MODA) NA BAZIE SILNIKA TIBII (REMAKED UNREAL 2D 1.0)

    xDDDDDDD LOL, zły dział.
    Impossible Is Nothing

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,852
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    NA ROK 2020-2023
    O kurwa xD

  5. #4
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Coo xD

  6. #5
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Bo do 2020 roku kontynuujemy okolo 20 wersji unreala. Stad wydluzony czas moda nr 2
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  7. #6
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    troche z późno informacje dajesz, moze byc niewypal ;/
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  8. #7
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Nie ma mowy o niewypalach będę prosił o rezerwacje terminow na odliczanie raz na 1,5 tygodnia i multum grających z całego świata liczy się tylko kapitał zyski nie chce.

    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  9. #8
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Zagram! Mam nadzieje, ze wystapie w grze jako pedal-kodowiec!


  10. #9
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zagram! Mam nadzieje, ze wystapie w grze jako pedal-kodowiec!
    NIESTETY CB NIE ZNAM. ;/ Z REALA, NIE BEDZIESZ BO CIE NAWET NIE ZNAM Z WIDZENIA. SORKI. CHYBA ZE PO KLIKU NA KOMPUTER BEDA SIE POJAWIALY INFORMACJE Z TORGA, CO BYLO BY ZAJEBISTYM POMYSLEM. HAHA DZIEKI DZZEJ ZA PROPOZYCJE INNOWACJI.

    WIDZISZ JAK FAJNIE. GDZIE PIES TAM NOWOCZESNOSC POMYSLOW. APODSRAND TEZ TAM BEDZIE I GAYTROY ZA PEWNE TAKZE. XD
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 02-08-2017, 15:52
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  11. #10
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    a miejsce dla fanow tez sie znajdzie??

  12. #11
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ja np moglbym lezec gdzies na ulicy (zniszczony przez system)

  13. #12
    Avatar Mezuren
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    BIAŁOGARD I KOSZALIN
    Wiek
    25
    Posty
    4,511
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    xD
    Cytuj incb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >3 w nocy
    >śpisz sb
    >budzisz się bo hałasy
    >zza ściany slyszysz a znasz tom emotke :monkaS

  14. #13
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Miejsce dla fanów będzie w postaci komputerów lub infolinku wbudowanego w funkcje onstepin doopenwritteablemsg cos tam cos tam wkrótce więcej. Zaczynamy od przedszkola na Zagornej. Pierwsi dzień kwietnia 2017 gdy wasz piesek spotyka Klaudie na spacerze z jej matka. Będzie dluga intermisja ktora każdy z grających będzie musial przejść. Najlepsze to będzie intro odpalane wraz z klientem co ma juz miejsce w becie 2.0 cli u2d. Będzie w tle leciał Sabaton 40-1 i zdjęcia patriotycznych filmów takze z zycia psa które kiedys nagralem jak np. Mnie nfz chcial ujebac po tym jak zwolnili mnie z dsfokus. Misje i klient w języku polskim. Historia ratunku polski i relacji damsko-męskiej na calej przestrzeni rp. Muzyka dostosowana do misji i map i akcji. Do konca pobytu w ośrodku jest jakby dluga intermisja i masz 50 level a pod koniec intermisji cofa do 12. Zmagania z illuminatami. Itp. Kortowiada itd. Z poczatku nie ma żadnej walki caly czas misje i taski. Oczywiście bron biala palna dystansowa itp. Rookstayer 50 lvl start bez profesji podróże autokarem i autobusem takze metrem pociągiem.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  15. #14
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja młotek chcę jak coś

  16. #15
    danjelek

    Domyślny

    Jak ja czuje GOTY

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 28-04-2018, 10:25
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 08-03-2014, 03:25
  3. [9.54] drop loot on ground
    Przez Mefistoteles w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 27-06-2012, 15:26
  4. Lag i informacja "Upłynął limit czasu żądania".
    Przez viionc w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 11-06-2012, 14:11

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •