Cytuj Angeel napisał Pokaż post
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Jakby tak mieli w dupie to wzięliby kupili i nieważne jaki wynik praca dalej by szła, a tak nie jest, bo każdy promotor musi wynik zobaczyć i dopuszcza albo nie pracę do obrony
Skoro muszą mieć jakis system antyplagiatowy to i musza miec dopuszczalny prog no nie? Ale widziales gdzies zeby uczelnia tak bardzo sie tym przejmowala lub ze promotor tego nie przyjal? Ja nie, a to dlatego ze i promotor i uczelnia ma hajs jak sie bronisz.

Cytuj Angeel napisał Pokaż post
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Co do liczb w tabeli i innych takich rzeczy - to normalnie, widocznie w jakieś publikacji/książce/innej pracy taki ciąg/tabela podobna się powtórzyła i zaznacza to jako plagiat - program sam nie myśli.
No co Ty nie powiesz? myslalem ze tak z dupy mi zaznaczylo. Chodzilo mi o to jak glupio taki program dziala.

Cytuj Angeel napisał Pokaż post
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Gdyby było tak prosto napisać idealny system antyplagiatowy to uwierz, na pewno ktoś by to zrobił i zarabiał na tym kasę, ale widocznie tak proste nie jest i systemy cały czas są udoskonalane.
Ale ja doskonale zdaje sobie z tego sprawe ze to nie takie proste. W swojej wypowiedzi mialem chcialem ujac jak glupio dziala taki program. Jest bo byc musi ale nikt jakos specjalnie sie tym nie przejmuje. W ogole to pisanie prac to jest kompletny bezsens